Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Ev temizligindeyim malum çok sıcak aralarda ev yapımı az şekerli limonata içiyorum şimdi türk kahvesi yaptım onu içiyorum öğle yemeğini pas gectim

150 g yogurda altin basak biskuvisinden iki tane batirarak yedim.
Evde tekken yemek yemeyi sevmiyorum.
Annemler geldim simdi bakalim ilerleyen saatler nasil gecicek.
Su icmeyi de hic sevmiyorum. Su yerine maden suyu cay kahve sut tuketiyorum. Bunun da suyun yerini tutmadigi asikar tabi

Geçmiş olsun canım. Benim kız sabahtan beri sadece yarım saat uyudu. Onla uğraşıyorum. Felaket sıcak. Öyle işte.
bütün gün anam ağladı benimdesabaha kadr paşanın başında uyumadım zaten çok huysuzdu bugün dehava yakıyor resmen.çıldırdım bugün.eşimin gelmesini iple çekiyorum tek çocuk büyütmek çokk zor

kızlar akşam yemeğim 1 tabak salata 1 tabak tava 2 dil ekmekle.50 dk da yürüyüş yaptım.paşayı aldım çıktım akşamüstü

suyun içine limon at daha severek içersin eminim

Bende menümü yazayım
Sabah

Bir kase yulaf kepekli ve bir şeftalili süt

Öğle

Ekmeksiz pilavsız tavuk döner
İki dilim domates
Ayran

Ara

Bir fincan şekersiz kremasız neskafe gold

Akşam

Bir kase mercimek çorbası
İki parça Haşlanmış tavuk
Salata

Su 2,5 litre
Spor 3 saat yürüyüş

Oo baya yürümüşsün maşallah cnm

Bende harıl harıl ev temizliği yaptım yarında devam belim tutmuyor oturamıyorum bile
Öğlen yemedim ama ilindin iki büyük top dondurma yedim biraz yer fıstığı
Aksama ahaliye yalancı kıymalı iskender yaptım bende ekmek yerine biraz kepekli galeta üstüne yaptım ve küçük salkım uzum yedim şimdide yorgunluk kahvesi olarak menengic kahvesi içiyorum

Çok yorulmuşşsun Allah kolaylık versin canım kahvede afiyet olsun

Amaanin 3 saat mi. Masaaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…