Hedef 62 Kilodan 53 kiloya ! Diyet arkadaşı arıyorum ?

Nerdesin sen il olarak ? Burda rüzgar var ama yağmur yok.
canım cidden çok şaşırdım sana , menemen yedim diye kendine kızmana bak:)
benim diyet menümde menemen vardı biliyo musun hemde aksam yemegınde:))
bu belkı içini rahatlatır.

canım cidden çok şaşırdım sana , menemen yedim diye kendine kızmana bak:)
benim diyet menümde menemen vardı biliyo musun hemde aksam yemegınde:))
bu belkı içini rahatlatır.
Baharrr ciddi misinnn ???? Valla yedikten sonra bin pişman olmuştumm

Baharrr ciddi misinnn ???? Valla yedikten sonra bin pişman olmuştumm
evet çok ciddiyim. hatta senın kilolardaydım. çalışan bayan olduğum için diyetisyenim pratik seyler vermişti.
yağını abartma ve iki yumurtalı 2 dilim ekmekle ye demişti.
ama yanında yoğurt yemiştim ona kızmıştı...demir emiliminimi ne azaltıyormuş.

günaydınn :))
bu sabah biraz geç kalktığım için kahvaltı yapamadım sabah bir bardak ılık su içtim
işyerimde 2 poğaça yedim
4 bardak su içtim bu saate kadar.

dün akşamdan beri çok sıkıntılı durumdayım. salgın varmış bende nasiplendim malesef gece acile gidip iğne yedim bi tane ama iyi geleceği yerde bulantım arttı vr ishalim başladı. bütün gece uyuyamadım. soğuk soğuk terledim. kahvaltı yapamadım. eşim geldi. 10:30 da kahvaltı hazırladı fakat yarım dilim kızarmış ekmek yiyebildim.

Cok gecmis olsun tatlim bi an once iyilesirsin insallah

canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Günaydın kızlarr... Günlerdir perişan haldeyim. Hastaneye gittim demiştim ya akşamında tekrar gittik ve yatırdılar şükür evdeyim şimdi fakat iyi olduğum söylenmez.

Günaydınnn kızlarr... Resmen hastalıktan diyet miyet hak getire olmuştu. Bu sabah artık başladım yine yahu. 60.40 a düşmüştüm ne güzel yine 61.50 lerdeyim 50 küsürlü kiloları görsem rahatlıcam valla...
Bu sabah bir bardak karışık mehve suyu ile başladım bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…