Hedef 62 Kilodan 53 kiloya ! Diyet arkadaşı arıyorum ?

Yaaa yeme su ekmegi onun yerine yulaf kepegi al ye.

Kahvekolik diyetcileriz biz
Kahve iyi de Türk kahvesi iyi diye biliyorum. Nescafe yapay. Bir faydası var mı vücuda bilmem. inşallah sizlere faydası olur .aslinda kahve sigara keyfi yapanlara hep ozenmisimdir. Ama ben içeren : D zararlı olduğunu bile bile yapamam.

Hic ozencek bisey degil bosver ozenme
eger forma girmeyi becerebilirsem sonraki hedef sigarayi birakmak

2 gundur süt olmadigi icin nescafe icemiyordum, turk kahvesi ictim ama ikisinin yeri cok farkli...
kizlar ne iciyor bilmiyorum ama ben nespresso kapsul kahve iciyorum. Cekirdek kahve ogutulup toz haline gelince kapsullere dolduruluyor. Icinde kimyasal yok.

Ben sabah 7:10 da kayısı suyu içtikten sonra kocam işe gidince uyumuş kalmışım şimdi uyandım :))) kahvaltıdan yırttım gibi bişi oldu :))) bu saate kadar bi bardak kayısı suyu ile kaldım.

Ooo
Oooo maşallah maşallah egzersiz bile yapmışsın... Bende dün youtube dan evru şallının 21 günde 2 beden incelme garantili videosunu indirdim. İnşallah bugün başlayacağım .

Sade nedcafenin yağ yakma özelliği oluyor ancak gün içinde bol su içersen. Ayrıca türk kahvesini benim bi arkadaşım denemişti. Sabahları aç karnına içiyordu ve göbeğinde fark olduğunu söyledi.

Valla ben bildiğin nescafe gold içiyorum :))) Allahtan sigara içmiyorum.

Ooo

Oooo maşallah maşallah egzersiz bile yapmışsın... Bende dün youtube dan evru şallının 21 günde 2 beden incelme garantili videosunu indirdim. İnşallah bugün başlayacağım .

Gecen aksam ben ebru sallinin 3 dklik bi egzersizini yaptim 3dklik bisey ruhumu teslim ediyordum. Manyak o kadin

elma sirkeli su mu demek istedin.
eğer öyleyse söyleyım bende fıkrımı.
o kadar diyet yaptım hiç damak tadım yoktur.
yiyemedim içemediğim ne var dersen limonlu sirkeli su.
allahım o kadar tiksiniyorumki.
diyetisyene söyledim oda sadece limonlu su iç dedi öyle yaptım.
yani seni kusma noktasına getirecek birşeyi yapıp diyetini maffetme derim.
başarılar

Bişi daha sorcam sana canım 1 litre su ekle yazmışsın ya. Bu karışımı ne kadar sürede içicem.

Ictigim suyun icerisine 2-3 damlada olsa limon sıkıyorum. Ama o sirke harbi igrenc bisey yaaa... sanirim o kokudan butun gun bisey yiyemeyip zayifliyo millet

28 mayisa kadar ciddi bi sekilde zayiflamam gerek ne yapcagimi sasirdim. Yoksa kimse iciremezdi o sirkeyi bana

sonuçta o sirke senin tüm kilonu yok etmiyor. yani nefret ederek yapma.

Ozenmeyeyim o zaman da işte : D sigara içenler pek bir havalı gelir gözüme.

Off yine tutamadım ben kendimi öğlen kendime menemen yaptımm oturdum bi güzel yedim ( sinirden bir sürü birikmiş ütüm vardı onları yaptım... Acıkmadım çünkü iyi yedim. Dedim neyse kalk kendine şekersiz bi türk kahvesi yap dedim... Akşama fırın kanat ve salata yapcam.

Eklentiler

• image.jpeg
    37,7 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…