Hedef 62 Kilodan 53 kiloya ! Diyet arkadaşı arıyorum ?

Şimdi tartıldımm sabahtan beri hala hiç bişi yemedim genelde de aç karnına sabah uyandığım da tartılırım veee poğaça vs yememe rağmennn 60.40 kg çıktım tartıda

Mükellef bir haftasonu kahvaltısı hayal ederken, evde yalnızlığım ve kahvem ile birlikte başbaşayım... Kocam gelene ladar sanıyorum saat 1 i geçer :KK43: aileden uzakta, kimseyi tanımadığım bi yerde, evde tek başına kahvaltı etmek fikri hiç hoş değil :KK43:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar nescafe ile zayıflanır mı ya ? Yapay , insan kimyasını bozan şeylerle insan vücudu için faydalı birşey yapılır mı? Bence daha bilinçli hareket edin.

Ahh ahh ben neler yaptım dün bi bilsen. Peynirli poğaça ve tiramisu yaptım. Sıcak sıcak poğaçadan yedim ama saat 5 filandı, tiramisudan da küçük bi dilim yedim. Sözde kaynanama yemeğe gittik ama sağolsunlar bizi beklemeden yemeklerini yedikleri için silip süpürülmüş bir sofra ile karşılaştık. Giderken yaptığım poğaçalardan götürmüştüm ki sadece onlardan 2 tane yedim be şekersiz çay içtim 2 bardak. O sırada saat 7 ye geliyodu sonrasında da hiç bişi yemedim

Seni zaten bu karbonhidratlar yakiyo.

Ben su siralar yesil-matcha cayina sardim ama soguk daha guzel oluyo

Birde su icemiyorum diye suyuma sekil yaptim maydonoz ve limonu blenderden gecirip iciyorum

Ben su siralar yesil-matcha cayina sardim ama soguk daha guzel oluyo

Birde su icemiyorum diye suyuma sekil yaptim maydonoz ve limonu blenderden gecirip iciyorum
Yesil matcha çayı bilmiyorum ilk defa duydum desem yeri :) su içememe durumu bende de var. Bide senin yaptığın gibi deniyim maydonoz ve limonu blenderdan geçiriyim. Kabuklu mu atıyosun limonu blender'a peki ? Açık seçik tarif edebilir misin canım rica etsem

Matcha internetde bilgilere yesil caydan 10 kat daha etkiliymis yaglari yakma konusunda. Cunku bitki kurutulup toz haline getiriliyor, yani bitkiyi komple icmis oluyorsun.

Maydonozlari ve 4-5 parcaya boldugum limonu yarim bardak suyla atiyorum blendre iyice pure olunca uzerine 1 litre su ekliyorum. Yemyesil rengi korkutmasin tadi hic fena degil valla... istersen once yarim limon koy damak zevkine gore arttira bildigin kadar arttir.

Matcha internetde bilgilere yesil caydan 10 kat daha etkiliymis yaglari yakma konusunda. Cunku bitki kurutulup toz haline getiriliyor, yani bitkiyi komple icmis oluyorsun.

Maydonozlari ve 4-5 parcaya boldugum limonu yarim bardak suyla atiyorum blendre iyice pure olunca uzerine 1 litre su ekliyorum. Yemyesil rengi korkutmasin tadi hic fena degil valla... istersen once yarim limon koy damak zevkine gore arttira bildigin kadar arttir.
Hımm yapımı basit bi karışım mı maydanoz alayımda yapayım :)

Günaydın kızçelerrrr, bu sabah güne bir bardak kayısı suyu ile başladımmmm.

Günayyydiiinnn:KK74:

Maydonoz limonun yapimi cok basit tabii at blendera parcala ic ve icimide rahat. Kendini starbucksda smoothieye 17 tl vermis gibi havali hisset :cool:

Dün ipin ucunu kacirmis hatta hem depresyona hemde krize girmis biri olarak pisi yedim:skandal:
o yuzden bu sabah bi bardak su, bi bardakda elmali su ictim kusmak üzereyimmm:kusmuk:

günaydınn :)) bu sabah 7.10 'da bir bardak ılık su içtim :)
7.20'de kahvaltı olarak sadece yoğurt ve bir dilim ekmek yedim (yoğurt bana iyi geliyor)
10.00'da ara öğün olarak bir domates bir salatalık doğrayıp yedim ve bir de çay içtim :)
ve tabiki şu saate kadar 5 bardak su içtim :)

1463386833608-1478468527.jpg bende size yazdikdan sonra 17 dk egzersiz yaptim:spor: 45 kalori oyle gitti. 6 dk de mekik cektim, 120 tane yani o da 44 kalori goturdu. Sonrasinda 3382 adimlik bi yuruyus yaptim simdi sutlu nescafemi iciyorum.:kahve:
sabahki elma sirkeli suyun kokusuda burnumda hala :ruh:

X