Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

20230804_145007.jpg

Diyetteyiz ama seni yine de yerim. 😂
Valla götürmeye çalışıyorum ya. Yemek düzenimi kökten değiştirdim. İstikrarlı olmaya çalışıyorum. 😵 Bu arada nickiniz müthiş ya.💓
Ye tabisi tavıklı salata 😂😂
Allah kolaylık versin canım düzeni değiştirince de yanında bişeyler taımak gerekebiliyor
Teşekkürler 😂 biraz motive etti beni

Ye tabisi tavıklı salata 😂😂
Allah kolaylık versin canım düzeni değiştirince de yanında bişeyler taımak gerekebiliyor
Teşekkürler 😂 biraz motive etti beni
Sağ ol yavrum Allah sana da kolaylık versin. 🥲 Kesinlikle düzen değişiyor ki yemek benim için çok önemli bir şeydi. 🥲 Duygusal açlığa doğru gidiyordum , hızlı yiyorum zaten baktım babamla aynı porsiyonu daha hızlı yiyorum artık dur dedim yani.🙄 Motive önemli çok önemli ya.

Sağ ol yavrum Allah sana da kolaylık versin. 🥲 Kesinlikle düzen değişiyor ki yemek benim için çok önemli bir şeydi. 🥲 Duygusal açlığa doğru gidiyordum , hızlı yiyorum zaten baktım babamla aynı porsiyonu daha hızlı yiyorum artık dur dedim yani.🙄 Motive önemli çok önemli ya.
Amin cnm
Ben de kaloriyle karbonhidrat sayıyorum.belli değer olsun deyince çok strese giriyordum ama biraz esnettim rahatladım kuşum 😍
Sen nasıl bi düzene geçtin şimdi 😊

Amin cnm
Ben de kaloriyle karbonhidrat sayıyorum.belli değer olsun deyince çok strese giriyordum ama biraz esnettim rahatladım kuşum 😍
Sen nasıl bi düzene geçtin şimdi 😊
Kuşum kalori hesabı beni çok yoruyor. O yüzden onu yapmıyorum. Rafine şekeri , ekmek , aşırı yağlı gıdaları kestim hemen hemen. Cips için deli olan biriydim mesela. 😅 Zaten çok çok bir kilom yoktu 55 kiloydum ama bana çok geliyordu kısa olduğum için. O yüzden sporla ve boğazdan kısma ile 15 kilo vermiş bulundum. Şimdi onu koruyorum. 🙂 Yeme düzenim değişince tekrardan da kilo almıyorum. Böyle devam ederim umarım. 😊

Kuşum kalori hesabı beni çok yoruyor. O yüzden onu yapmıyorum. Rafine şekeri , ekmek , aşırı yağlı gıdaları kestim hemen hemen. Cips için deli olan biriydim mesela. 😅 Zaten çok çok bir kilom yoktu 55 kiloydum ama bana çok geliyordu kısa olduğum için. O yüzden sporla ve boğazdan kısma ile 15 kilo vermiş bulundum. Şimdi onu koruyorum. 🙂 Yeme düzenim değişince tekrardan da kilo almıyorum. Böyle devam ederim umarım. 😊
Wow 🤩
Aferin kız sana helal 👏
Düzenini kurmuşun darısı bana 😊
İnşallah hiç sıkılmadan devam edersin 🙏

Wow 🤩
Aferin kız sana helal 👏
Düzenini kurmuşun darısı bana 😊
İnşallah hiç sıkılmadan devam edersin 🙏
Çok sağ ol bebeğim. Aynen öyle baştan düzeni değiştirdim tekrar almamak için. Dilerim sen de sana en iyi hissettiren kiloya en yakın zamanda inersin. 💓 Ama inan oluyor en sonunda istikrar ve inat olduğu sürece. 😂

Harikasın bebek yaa 💓
Çok teşekkür ederim
Yavaş da olsa inilir dii miiii
O senin harikalığın kız. ✨Kesinlikle iniliyor bebeğim. 💓 Yürüyüşle hareketlerle destekliyorsan hele çok daha hızlı oluyor. İlk başlarda hani niye olmuyor diyordum zamanla yansıyor tartıya kesinlikle. Ama dediğim gibi istikrar istikrar istikrar. 💓

Dün dondurmayı biraz kaçırdım ve 400 gramı geri aldım 😂bi deprotein bar yedim arada suplement alayım ya lazım olunca 😂 protein azgeldi gözüme dün 😂
Ama yola devam 😍
İkeadayız pastalarına bayılıyorum ama yemeyip sağlıklı ara öğün tüketirsem bugünü kurtardık demektir 😍
Ev dekorlarını geziyorum yürüyüş olsun 😂

X