Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Bugün çok iyi geçti
Kalori 915
Karbonhidrat 51
Sabah 3 yumurtadan kaşarlı omlet,kola zero
Öğle Tek şekerli Türk kahvesi
Akşam 6 tane minik ızgara köfte,170 gr konjak noodle,200 gr yoğurt

3 lt su çoktan bitti 4 e gidiyorum
Toplamda 5000 adım
20 dk Leslie
afiyetler olsunn 🥰
ben 100ün altı karb alsam öpüp başıma koycam en son pazartesi işte :KK70:

Biraz bıraksam iyi olacak bu ara freni patlamış araba gibiyim 😂😂😂bu akşam ne kurabiyesi yapsam dedim durdum
cnm bu 3.günün oldu di mi tamam 1 hafta ye bak sonra gel nesfit yerine atıyorum 1/4 tahinli pide ye, işte akşam pilav yeme ikindi vakti kurabiye ye gibi
protein de azdı menülerinde mesela tavuk olur baklagil olur hani onlardan da yemeye çalışalım

cnm bu 3.günün oldu di mi tamam 1 hafta ye bak sonra gel nesfit yerine atıyorum 1/4 tahinli pide ye, işte akşam pilav yeme ikindi vakti kurabiye ye gibi
protein de azdı menülerinde mesela tavuk olur baklagil olur hani onlardan da yemeye çalışalım
Beni bırakma nolur bana fırça at merdane oklava göster gözünü seveyim yoksa ben hemen 62 63 leri bulurum yine 😂

hahaha tamam o zaman 8 günde 1 kilo hedefin :süslü:
Evet ya umarım 2 gündür yediklerimden almamışımdir bak sabah tartılayım Cuma sabahı düğün de haftaya Cuma akşamı yine sabahına tartılırım eksi 1.2 gitsin
Ben de diyeti tamamen bırakacaksın sandım iyiyiz böyle ben çok motiveyim sizinleeee
Yok kız ben de sizi sevdim bırakmam canım inşallah ama bayadir 59.95 de kaldım boğazı tutmak mesele

Evet ya umarım 2 gündür yediklerimden almamışımdir bak sabah tartılayım Cuma sabahı düğün de haftaya Cuma akşamı yine sabahına tartılırım eksi 1.2 gitsin

Yok kız ben de sizi sevdim bırakmam canım inşallah ama bayadir 59.95 de kaldım boğazı tutmak mesele
Ben alternatifler bulabiliyorum da amacım karbonhidrat kesmek ya orda çok sıkıntı çekiyorum. Bugün maniküre gittiğim yerde gelen birşey getirdi gelen birşey getirdi en son artık kahve dedim napim. Neden yemiyorsunuz ama bak çok güzel diyip durdular. Diyettim demek de istemiyorum baya sıkıldım yani 🤣

Ben alternatifler bulabiliyorum da amacım karbonhidrat kesmek ya orda çok sıkıntı çekiyorum. Bugün maniküre gittiğim yerde gelen birşey getirdi gelen birşey getirdi en son artık kahve dedim napim. Neden yemiyorsunuz ama bak çok güzel diyip durdular. Diyettim demek de istemiyorum baya sıkıldım yani 🤣
Canım istemiyor de 😂ben diyetteyim diyorum valla 😂

e gitsin o zaman 😍

en son hepsini alıp Yemiyceeemmmm diye bağırıp üstlerine dökcektin di mi :KK70:

X