Hazırlayıcı Kasılmalar

bende tık yok daha ..ee ben ağustosa da sarkarsam bak gör halimi.. küçük kızımda öle olmuştu ağustos sonuna demişlerdi..eylülde olmuştu buda mı öle olacakki

walla özür dilerim ne bilim gerçi yaşınıda bilmiyorum ama ben 24 yaşına giricem ağustosta..
gerçi ben bugün ne dediğimi bilmiyorum moralim çok bozuk...

NURCAN DA BiZİMLE YAŞIT CANIM. :)))
ÇOCUK KONUSUNDA HIZLI OLDUĞU iÇİN YAŞINI DA BÜYÜK TAHMİN ETTİN SANIRIM :))

SENİN NEDEN MORALİN BOZUK ?

NURCAN DA BiZİMLE YAŞIT CANIM. :)))
ÇOCUK KONUSUNDA HIZLI OLDUĞU iÇİN YAŞINI DA BÜYÜK TAHMİN ETTİN SANIRIM :))

SENİN NEDEN MORALİN BOZUK ?

bazı sebeblerden dolayı bu zamana kadar gittiğim doktoru ve hastaneyi değiştirmek durumundayım... bu saatten sonra başka bi hastaneye gidicem istanbul hospitıla..
ama hastane hakkında hiç bi fikrim yok. ve doktorlarını tanımıyorum. oraya giden tanıdığımda yok fikir vermesi açısından...
dün akşamdan beri çok morelim bozuk hatta sabaha kadar kabuslar gördüm hastaneyle ilgili..senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bazı sebeblerden dolayı bu zamana kadar gittiğim doktoru ve hastaneyi değiştirmek durumundayım... bu saatten sonra başka bi hastaneye gidicem istanbul hospitıla..
ama hastane hakkında hiç bi fikrim yok. ve doktorlarını tanımıyorum. oraya giden tanıdığımda yok fikir vermesi açısından...
dün akşamdan beri çok morelim bozuk hatta sabaha kadar kabuslar gördüm hastaneyle ilgili..senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

BENDE 30. HAFTA KONTROLÜMDE DEĞİŞTİRMİŞTİM DOKTORUMU.
BENDE ENDİŞE ETTİM SENiN GİBİ...
SONRA DA DUA ETTİM ALLAHIM BANA KOLAYLIKLAR NASİP ET DİYE.
İÇİNİ FERAH TUT, HERŞEYiN DAHA GÜZEL OLACAĞINI DÜŞÜNKİ, KOLAY OLSUN.

şu andaki doktoruma çok alışmıştım sanki ailemden bir gibiydi kendimi onun yanında huzurlu ve güvende hissediyodum ama işte değiştirmek durumunda kaldım...
pazartesi yeni doktorumla randevum var.....
ama nedense o hastaneden çok ürküyorum buz gibi geliyo bana gerçi hiç gitmedim ama işte hislerim duygusal olarak kötüyüm yanii... bir omuz arıyorum yaslanıpta ağlıyacaksenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

gelincik eylülde 26 ma giricem ..

üzülme canım ben bi problem olacağını düşünmüyorum bende ilk aylarda üniversite hastanesine giittim sonrada kurumla anlaşmalı özel hastaneler.. ama şimdi tekrar üniversite hastanesin edöndüm eşim orda çalıştığı için tanıdıklar olduğu için doğumu orda yapıcam canım ..ilk başta gittiğim doktor yok gayet de memnunum çok tatlı dilli bi hanım oldu doktoruum..inşallah seninde öyle olur canım ..bi problemle karşılaşmaz hatta değiştirdiğin için memnun kalırsın ..

kızlar sağolun iyiki varsınız içimi döktüm sizde beni rahatlattınız.a.s. işteyim ve yanlızım konuşucak kimse yok burda. pazartesi gidicem inşallah dediğiniz gibi herşey iyi olur. yoksa psikolojım iyice bozulur...

Kızlar idrarınızı yaparken zorlanmaya basladınız mı siz de?Benim 1 haftadır falan oyle olmaya basladı cok cıkıyorum wc ye ama kesik kesik gelmeye basladı yaparken içim agrıyo sanki bi de 2 gundur gobek deligimin altından kasıgıma dogru sancı değil de agrı yapmaya basladı

Evet Canim Benim Bi Iki Haftadir Var Idrar Yaparken Sanki Kasiklarima Ağri Giriyomuş Gibi Oluyo

gelincikcim üzülme canım herşey ii olur inşallah walla doğum olayından bende korkuyorum inşallah doktorum girer haftasonu oldumu girmiyomuş adam öle duydum askeri hastanede tek doktor o ebede yok haftasonu gelirse devlete sevk ediyolarmış ne kadar doğru bilmişyorum ama devlette yapmak istemiyorum bende doktorum girsin istiyorum inş haftasonu gelemz bebiş:))normal olursa tabi

saol zinedilacım.
inşallah seninde hafta içi olur. sonuçta hep aynı doktora gidiyosun sonra aksilik doğumuna başka biri giriyo. şans işte...
gerçi ben pek düşünmemeye çalışıyorum yoksa çok üzülüyorum.senağlama
hayırlısı neyse o olsun napalım

X