Hazırlayıcı Kasılmalar

bende de gun içinde ara ara sertleşmeler oluyor...ama benim prenses dogum pozisyonu felan almadı...her gun tekme attıgı yer farklı...bu hafta sonu doktor kontrolumuz var bakalım ne olacak...

onca banada doğum pozisyonu almadı gibi geliyodu. bi değişiklik hissetmiyodum. ama doktora gittiğimde dönmüş dedi. çok şaşırdım ve mutlu oldum tabii.. seninkide dönmüştür bence.

banada oluyor kasık bolgesınde ozellıkle.....bıras korkutuyor....dr.um cok normal dıyor....yalancı dogum sancısıymıs...bızlerı doguma hazırlıyormus o sancılarCADIARZU

O karındaki sertleşme bende 1 aydır falan var gobek deligimin 2 tarafı oyle bi geriliyor ki sanki tas gibi oluyo zannedersem poposu mu ittiriyo noluyo bende anlamıyorum :)
Benim oglan coktan dondu hatta fazla asagıda kafası diye doktor istrahat verdi ama genede cıkıyorum canım sıkılırsa dısarı.kızlar ya cok fazla erken dogum duymaya basladım etrafta dun de bi tanıdıgım 1 ay once dogum yapmıs suyu gelmiş normal dogumla 2,5 kilo bebişi olmus.Simdiki bebişler sıkıntıya gelmiyolar galiba :)
Ama bu kasılmalar sertlesmeden farklı bişimiş dun annem de soyledi ya sırttan ya da kasıklardan tutuyomus sancı olur zaten anlarsın yalancı kasılmalar dedi.Cok merak ediyorum ben ne zaman olucam diye ya 1.5 ay kaldı bian once oglusumu elime alasım geliyor kızlar ya cok heyecanlıyım..:emir_bebek:
dev184pr___.png

bendede var uzun süredir sancı geliyor ara ara sürekli degil,oglumda hiç sancım olmazdı korkmuyo degilim erken dogumdan kızlar bide erken olur derlerya.

benimde arada sertleşme oluyo karnımda ve hafif ağrılarda oluyo artık insan korkuyo bi tanıdık vardı benimle aynı zamanda hamileliği erken doğum yapmış geçen hafta heralde mayıs ayı bari bitse dr zaten haziran 25 ten temmuz 24 arası hazır ol dedi

ayy okasılmalar bende oluyo.ama doktorum normal dedi.evet kızlar dikkay edin benim arkadaşımın doğumuna 15 gün vardı.ama yaramaz kız durmadı suni sancığla doğurdu.allah yardımcımız olsunn

kızlar banada arada sırada sancı giriyordu ama ben kızımın eli kolu bir yere getiriyor canım öyle acıyor sanıyordum cünkü birden girip biraz sürüp cıkıyordu sonra tekrar giriyordu sancılar doktora dedim sancılarımız başlamış dedi nst sokucaktı ama şuan gerek yok dedi 6 haziranda bakarız dedi sertleşmelerimde cok dedi artık normal rahim doguma hazırlanıyor dedi

bende arasıra olurdu ama doğuma 1 ay kala resmen yumru gibi toparlanmalar oluyordu.bende bebeğe birşey olucak diye korkuyordum.oysa öyle olması normalmiş..

kızlar akşam yemeginden sonra çok kötü karnım sertleşiyor...herlade artık mide doluyor ve bebeği rahatsız ediyor...az yemek lazım ama benimde gözum dönuyor...ne yiyeceğimi şaşırıyorum...

kızlar bende kasılma felan olmuyoo galibaa ben bişey hissetmiyorumm...

Son düzenleme:
gamze senın kı herhalde yan yatıyo gıbıme deldı

nerden bildin kıs ama doktor bası asagıda demiştii..Ya donup duruyo ben de anlamadım pazartesi kontrolum var bakacaz ne durumda diye.O tas gibi olmalar kasılma mi oluyomus ki ama hiç sancı olmuyor ki o zaman sadece agrı yapıyor biraz

kızlar bu akşam ilk sahte sancılarla tanıştım doguruyorum sandım ama bir kitapta okudugum sancılarla uyuşmadıgını farkettim sahte sancılardı anladım uzandım ama uzanmak bile care etmiyordu agladım resmen sırtım kopuyordu sanki karnım taş gibi berbat bişidi yaa bidaha yalancı dogum sancısı yaşamam inş. hemen sıcak suya girdim kızlar duş cok iyi geldi başınıza gelirse hemen duşa girin bana uzanmak fayda etmedi :1no2:

bunun yalancisi nasil ..gercegi nasil.. biri tarif edebilirmi??? ne yaziodu kitapta arzu?yazarsan sevinirim bebisyerimseniben

kasıklarıma arada bır sancı gırıyo adet sancısı gıbı ama sımdılık yok aman benı yoklamasın adasu kımsem yok

benimde oluyor özellikle dün vardı ama yorulunca oluyor benimki sanırım, oglum hep kucagımda heralde ondan.

ya kizlar iste beni anladiniz demi nasil sanci cekiyorum kac defa yazdim simdi sira size de geldi cekmek allah yardimciniz olsun
uzanmak fayda etmiyor malesef

X