HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bende test aldim diye birazcik kizdi hesaplarima gore SAT 11 mayis tahmini de 14 veya 15 şubata denk geliyor ve 15 subatta benim doğum günüm o yüzden cok istiyorum tabikide oncelikle saglikli ve hayirli olmasi
İnşallah bebegn seninle olur senin dogum gününde dogar canım

Öyle mi oluyor ilk defa duydum o zaman bu akşam oluym
Yumurtlaman normalde ne zaman canım. Yanlız bilgi vermek istemem ama dımledıgım videolardan yola çıkarak en erken 6. Veya 7. Gun yumurtlama olurmus. Belırtılerın erken baslamıs da olablr akıntı vs takıp edıyor msn. Sen zten klasık 2 günde bır degerlendır derm

Ah kızlar bu seferkı yumurtlamam çok şiddetli meme ucum okdr yanıyor kı rahım ıcım agrıyor deli gb. 10. Gun ve bugun 12. Gunu degerlendırk yarn oglen eşime dedm eve kaç, cnku gece yine okulda nöbetcı.. yumurta olmeden öğlen degerlendrmek ıstyrm. 14.günü de degelendırrsem umarm yeter bukdr

Merhaba beni de ekler misiniz sat 10 mayis bat 4 Haziran

Canm benim adet döngüm 30 günde olurum ama ben hiç bir zaman yumurtlama zamanı böyle sancı çekmek bildiğin kıvranıyorum ya da sancıdan

Canım seni merk ettim. İlk bebek mi olacak nasipse
Evet ilk geçen yıl Temmuz'da karar verdik ama hala birşey yok maalesef bu ay gecikmem oldu ama pcostan dolayı duphastonum bugün bitti perşembe dongum başlar muhtemelen cumartesi de doktora tabi yumurta takibi yapıyorum canım

Evet diğer topikte bir arkadasımızın babaannesi yakı ile hamile kaldıgını anlatmış ☺

Sabrın sonu selamettir inşallah bu ay bebegin gelir canım evinize mis kokunuz gelsin bi anonce

Benim rahim agrım o kadar cok ki bu sefer çift mi yumurtladm acaba suan meme ucu hassasıyetı de cokk yanıyor nerdeyse uçlarım. Kızımda da yumurtlamadan 5.gun test yapmıştım acaba 5 gunnsnra yapsam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…