HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar merhaba ya ben anlamadım ben neredeyse 3 gündür yumurtluyom mu çatlama olmadı gibi.29 yazan 15 dak oldu yapalı oda su alımı filan dikkat etmedim akşam genelde suyu kesip test yapıyorum.cay filan götürdüm işyerinde yani.anlamadjm gitti
Muhtemelen çatlamış T çizgisi silik gözüküyor

Eklentiler

• 1716998741557116850608019326362.jpg
    1716998741557116850608019326362.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 33
Çok şükür okullar tatil oluyor güneydoğu'dan batıya gidiyoruz evimi çok özledim kızlar eşyalarımı falan burada da bir düzen kurduk ama insanın kendi evi gibsi olmuyorYalnız 17 saat yolumuz var ve tam yol zamanı çatlama dönemi benim bu yüzden yine bir sürü incir yesem mi diye düşünüyorum eğer şimdi hamile değilsem yoksa değerlendiremem muhtemelen sonra da bayram zaten
Uçak yok mu ya 17 saat çok zor hiç sevmem uzun yolu 😌

Benim 1.01 doktor hamile kalman lazim dedi ama kalamiyorum önerebileceğin bisey varmi
Yumurta rezervi ile hamileliğin hiç alakası yok kuzucum sağlıklı kaliteli bir yumurta yeterli.. dr lar hemen tüp bebek derler ama sen en az bi sene dene.. yumurta kalitesi her ay değişebiliyor ona da canını sıkma.. ben her gün zeytinyağ kavanozuna koyduğum incir var ondan sabah yiyorum o yumurtayı büyütüyor, haftada 4 avokado ve her gün bir haşlanmış yumurta yiyorum. Hamile kalmadan önce de yemiştim. Amh im düşük diye senin gibi panik olup üzülmüştüm, çatlatma iğnesi yapmıştı dr sonra ameliyatlık oldum bebek düştü. Keşke panik olmasaydım diyorum. Hep diyorum ama hersey nasip kısmet..

Benim 1.01 doktor hamile kalman lazim dedi ama kalamiyorum önerebileceğin
Canım bide okudum mesajlarını 29 yaşında yeni evlisin gerçekten yaz sonuna kadar bekle, düzenli beslen kaliteli ye.. ama aşılama vs için erken diye düşünüyorum dr lar istiyor yapmak ama erken.. benim yaşım 35 diye bende çok panik olmuştum ama hiç gerek yok sağlıklısını iste.. yanlış anlama ama Allah’ın işine karışmamak lazım sen elinden geleni yap sonra tabiki de tedavi gerekiyorsa olunur.. keşke amh a bi yıl denemeden önce bakilmasaymis..

Canım bide okudum mesajlarını 29 yaşında yeni evlisin gerçekten yaz sonuna kadar bekle, düzenli beslen kaliteli ye.. ama aşılama vs için erken diye düşünüyorum dr lar istiyor yapmak ama erken.. benim yaşım 35 diye bende çok panik olmuştum ama hiç gerek yok sağlıklısını iste.. yanlış anlama ama Allah’ın işine karışmamak lazım sen elinden geleni yap sonra tabiki de tedavi gerekiyorsa olunur.. keşke amh a bi yıl denemeden önce bakilmasaymis..
Yumurtam 12.18 mm miş zaten baska bi doktora gitme amacim sekerim yüzünden cikan lh hormonunu duzeltmek eger yumurtaliklarim icinde bi care bulunursa diye gitmek istiyorum Allahtan gelen herseye şükürler olsun ben düşünüyorum ki Rabbim zamanini bekliyor tabiki ben isyan edip karşi gelirsem Allah korusun daha kötüsü olabilir zaten ne aşilama yaptiracagim nede tüp bebek sadece merak ettigim şey duzelebilicek mi

Yumurta rezervi ile hamileliğin hiç alakası yok kuzucum sağlıklı kaliteli bir yumurta yeterli.. dr lar hemen tüp bebek derler ama sen en az bi sene dene.. yumurta kalitesi her ay değişebiliyor ona da canını sıkma.. ben her gün zeytinyağ kavanozuna koyduğum incir var ondan sabah yiyorum o yumurtayı büyütüyor, haftada 4 avokado ve her gün bir haşlanmış yumurta yiyorum. Hamile kalmadan önce de yemiştim. Amh im düşük diye senin gibi panik olup üzülmüştüm, çatlatma iğnesi yapmıştı dr sonra ameliyatlık oldum bebek düştü. Keşke panik olmasaydım diyorum. Hep diyorum ama hersey nasip kısmet..
Bende ilk duyduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü verende Allah alanda Allah canim boylesi hayirliymiş deyip Allaha sığınmak zorundayim glukozum 108 cikti doktorum sekerden uzak dur dedi normalde yesillik cok yiyen bi insanim bunlar hep imtihan deyip Rabbime sığınıyorum yumurtam 12.18mm miş sağlıklı beslenmeye çalışıyorum bende dediğin gibi simdi rahatim ama çok şükür üzülmüyorum 🙏❤️

Goguslerim cok siskin ve agrili uclarida hassas kasiklarimda segirme var hakkimizda hayirlisi teset negatif dayanamayip yaptim...daha etkrn ama iste sabirsiizi
Ben de çok sabırsızım ama 4 günde çıkmaz diye daha yapmadım en erken 6 günde oluyor yerleşme diyorlar ve idrarda da testin yakalaması için 1 2 gün lazım yani 9 10 dpo gibi yapsak daha iyi 😇

Bende ilk duyduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü verende Allah alanda Allah canim boylesi hayirliymiş deyip Allaha sığınmak zorundayim glukozum 108 cikti doktorum sekerden uzak dur dedi normalde yesillik cok yiyen bi insanim bunlar hep imtihan deyip Rabbime sığınıyorum yumurtam 12.18mm miş sağlıklı beslenmeye çalışıyorum bende dediğin gibi simdi rahatim ama çok şükür üzülmüyorum 🙏❤️
Rahat olmana çok sevindim diaformin diye şeker ilacı var dr verdi mi insülini düzeltip yumurta çatlamasını sağlıyormuş.. yumurtan var ve buyuyorsa olur kuzum, regli bitince iki gün ilişkiye girmek ve yumurtlama da ve catlama da ilişki olunca olur Allah nasip eder benim arkadaşım 1.5 sene böyle hamile kaldı. Bende denedim bu ay ama sanmıyorum kalacağımı yumurtam kalitesiz di sanırım :KK43: gelecek ay insallah

Rahat olmana çok sevindim diaformin diye şeker ilacı var dr verdi mi insülini düzeltip yumurta çatlamasını sağlıyormuş.. yumurtan var ve buyuyorsa olur kuzum, regli bitince iki gün ilişkiye girmek ve yumurtlama da ve catlama da ilişki olunca olur Allah nasip eder benim arkadaşım 1.5 sene böyle hamile kaldı. Bende denedim bu ay ama sanmıyorum kalacağımı yumurtam kalitesiz di sanırım :KK43: gelecek ay insallah
Doktorum ilac vermedi direk İnfertilite bölümüne yonlendirdi oraya git sonra yanima gel dedi bende direk özel bi hastaneye randevu aldim benim akrabalarin gittigi doktor ona bi göstereceğim haziranin 6sinda

Ben 21 22 mayis pik gordum 23unde gittim sabah ovulasyon gunundesin dedi sonra eve geldim saatim gelince test yaptım catlama gördüm 🤔

X