HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tek tesellim o olucak canım umarım dedigin gibidir. Smdi gidiyorum doktora bakalım

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, bence pıhtılaşma sorununuz varsa bi an önce kan verin pozitif çıkıp bi problem yaşamak daha da kötü. eğer negatifse yolunuza devam edersiniz.
Az önce kaset test yaptım negatif çıktı. Markası freely gebelik testi güvenli mi sizce

Naptın canım ben hala tegli olamadım testim negatif kahve rengi lekelenmem var bu durumu yaştan var mı acaba kızlar

Naptın canım ben hala tegli olamadım testim negatif kahve rengi lekelenmem var bu durumu yaştan var mı acaba kızlar
Merhaba canım bende halen olmadim dün yaptım test negatif lekelenme falanda yok bende maalesef bir iki gün daha bekleyeceğim 8 inde 30 gün oluyor senede bazen 1 kez 30 günü buluyor dongum acaba öylemi diye düşünüyorum bakalım

Ben düşükten önce döngüm 28di sonra 25e düşmüştü ama şuan 26. Gündeyim belki benimkide değişiyordur anlamadım herhangi bi belirtim yok şuan herşey normal vücudumda

Kızlar adetime 6 gün var. Yumurtlamayı değerlendirmiştik. Erken gebelik testi için hem erken diye hem de negatif görme korkusundan ovulasyon testi yaptım. Sizce adete 6 gün kala böyle çıkması normal mi? Bu şekilde hamilelik öğrenenlerin adet tarihine yaklaştıkça mı koyulaştı birden mi pik oldu?

Eklentiler

• IMG_0526.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar 1 temmuzdan beri yine devam ediyorum ovulasyon testlerine, bunca zamandır yapıyorum ilk kez bu kadar silik. Çatlama ertelerinde dahi bu kadar silik görmedim normal mi acaba ? Kızımda bile ovulasyonu takip ederek yapmıştım ama ilk oldu bu kadar silik görüyorum şaşırttı, sizce ?

Eklentiler

• image.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…