HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben düşükten önce döngüm 28di sonra 25e düşmüştü ama şuan 26. Gündeyim belki benimkide değişiyordur anlamadım herhangi bi belirtim yok şuan herşey normal vücudumda
Benim gününden önce bir kaç gün regl ağrım oldu hatta sürekli oldum sanıp lavaboya gittim akıntım oldu su gibi ama şuan hicbirsey yok anlamadım bende hani geç döllenme olsa 14.15. gün çatlama oldu zaten bu şekilde olup geç döllenme olması mümkünmü bilemedim

Benim gününden önce bir kaç gün regl ağrım oldu hatta sürekli oldum sanıp lavaboya gittim akıntım oldu su gibi ama şuan hicbirsey yok anlamadım bende hani geç döllenme olsa 14.15. gün çatlama oldu zaten bu şekilde olup geç döllenme olması mümkünmü bilemedim
Olabilir belki ikimizde hamileyiz şuan 🫠

kızlar merhaba buraya sürekli soru soruyorum ama aklıma yine bişey takıldı. ovülasyon testi yapıyorum ilk kez ama sizce benim neden sürekli pozitif yani yüksek çıkıyo olabilir, normal mi ilerliyo süreç yoksa bi sorunmu var anlamadım adetimin 11. günündeyim. 30 günde bir oluyorum bilen arkadaşlar yardım edebilirmi rica etsem

Eklentiler

• 780712B0-C40B-4FB2-82A5-5B2116B2F1C4.jpeg
    780712B0-C40B-4FB2-82A5-5B2116B2F1C4.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar merhaba,, bir süredir aktif olamasamda mesajlarınızı takip ediyorum ☺️
Ben bugün sonunda 8. Haftaya girdim ve ultrasona gideceğim çok heyecanlıyım 🥹
tebrik ederim, sağlıkla ilerlesin inşallah ☺️☺️
Kızlar dış gebelik dediler hastaneye yatışım yapıldı 😔
Ah çok üzüldüm, çok geçmiş olsun sen iyi ol gerisi mühim değil...umarım kolayca olur 😞😞

Benim nedense hiç ümidim yok 🤭 biran önce adet olsamda kurtulsam diyorum geç döllenme genellikle geç yumurtlama olduğu için geç çıkıyormuş ama ben tam günümdede yumurtaladım aslında
Sen neden hep karamsarsın bilemesiz herşey olabilir yani bence bu düşüncelerden çık hamilesin bence tıpta kesin bişey yok döllenme bazı kişilerde 15güne kadar sürebiliyormuş belki geç dölleniyor ikimizinkide

kızlar merhaba buraya sürekli soru soruyorum ama aklıma yine bişey takıldı. ovülasyon testi yapıyorum ilk kez ama sizce benim neden sürekli pozitif yani yüksek çıkıyo olabilir, normal mi ilerliyo süreç yoksa bi sorunmu var anlamadım adetimin 11. günündeyim. 30 günde bir oluyorum bilen arkadaşlar yardım edebilirmi rica etsem
Canım bu pozitif değil ki pozitif olması için aynı kötülükte yani daha da koyu olması lazım yapmaya devam et yani 🙏🏻☺️ bence bir problem yok

16. Gün çatşamıs olması gerekir sizin 30 sa döngü gününüz yumurtlaöadam ortalama 14 gün sonra yeni döngü başlar

16. Gün çatşamıs olması gerekir sizin 30 sa döngü gününüz yumurtlaöadam ortalama 14 gün sonra yeni döngü başlar
bazen erken geç durumları olabiliyormus o yüzden ovü testi yapmak istedim riske girmeyim diye zaten iki gunde bir değerlendirmeye çalışıyoruz inşallah bu ay hepimiz pozitifleri görürüz. canım sen hamilesin sanırım çok tebrik ederim sağlıkla kavuş inşallah 💕✨

Sen neden hep karamsarsın bilemesiz herşey olabilir yani bence bu düşüncelerden çık hamilesin bence tıpta kesin bişey yok döllenme bazı kişilerde 15güne kadar sürebiliyormuş belki geç dölleniyor ikimizinkide
Kızlar ben kızımda 20 Haziranda test verdim çıkmadı daha sonra 15 temmuzda bir daha verdim 25 gün sonra hamile olduğumu öğrendim geç döllenme demişti doktorum

Canım ne zaman böyle oldu mesela yani tavlonhın gelinini görmek lazım bence yorum yapmak için. Ama zaten yumurtlama olması için ısının en az 0.2.0.3 derece ile düşüp tekrar çıkması gerekir böyle olunca yumurtlama olmuş demek oluyor
28 haziran yumurtlama günüm diye tahmin ediyorum 13. Günde yumurtlama görüyorum çünkü ve ertesi gün sıcaklık artışı da oldu. Ama uygulama 1 temmuz yumurtlama diyor anlamadım ben bu işten 😂
IMG_6548.png

X