HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar yaşayan var mı WC geldi zaman acaip kasık ağrısı yaşıyor gaz sancısı gibi normalde kasik ağrım var ama WC geldinde çok fazla karın ve kasik ağrısı oluyor normal mi bu durum

Valla canım özellikle sol olan bariz ağrıyo biraz geçiyo yine başlıyor sırtıma vuruyo. Idarım da yanma koku vs de yok hani bilemedim ki🥹
Balım tarif ettiğin ağrı gebeliğimi öğrendiğimden beri gani bir haftadır bende de var uzun süre ayakta duramıyorum çok fazla bel ağrısı sonra da sırta çıkan ağrı oluyor inşallah seninki de hamileliktendir

Ya umutlandırmak istemiyorum sadece başımdan geçenleri söylüyorum. (Bazıları beni boşa umutlandıran biri olarak görüyorda). Beninde yumurtlamam sağda olmuştu ve sağ böbreğim ağrımıştı solda pek ağrı yoktu. Benim kimyasallarımda da öyle oluyor mesela hangi taraftan yumurtlamışsam ve döllendiyse o taraftaki böbreğim 2-3 gün falan ağrır. Normalde hiiç böbreklerim ağrımaz şikayetim yoktur
Aa kim öyle görüyor?? Sen olanı söylüyorsun. Bende aynı belirti yaşayan var mı öğrenmek için yazdım canım benim için sıkıntı yok 🥰 benim de sağ da oldu ama sol böbreğimin olduğu yer ağrıdı ya da boşluklarımdı tam seçemiyorum. Sağ kasığımda da ara ara batma oluyor. Bunlar bugün başladı zaten düne kadar bir şeyim yoktu çok az göğüslerim ağrıdı dün ve kaşınma hissi gelmişti

Benim karışık adet günüm bende pcos var belli olmuyor 30 baz alırsam 5 gün vardı geçen ay 26 gudne oldum ondan önce 32 ondan önce 26 28 29 27 gidio böle
Yumurtlamanızı biliyorsunuz ya 13. Gün de yaptıysanız yine regl ye yakın olmuyor mu?

Balım tarif ettiğin ağrı gebeliğimi öğrendiğimden beri gani bir haftadır bende de var uzun süre ayakta duramıyorum çok fazla bel ağrısı sonra da sırta çıkan ağrı oluyor inşallah seninki de hamileliktendir
Ay canım öyle mi diyorsun 🥹 1 saattir ağrımıyordu şimdide sağ tarafa geçti bu böbrek değil o zaman ya 🥹 inşallah bu ay tutmuştur o zaman. Aksi de olabilir herseye hazırlıklıyım 🙏

Yok canım benim olursa eğer eşimin doğum günüyle 2025 de bebeğin doğum zamanı aynı güne denk gelme olasılığı %95 🤭
Aa şimdi anladım mart ayında doğum olursa diyorsun Allah gönlüne göre versin o zaman canım 🙈🥰

Canım kızlar selammmm🌸 Bu aralar yoğunum çok sık giremiyorum buraya ama takipteyim bakıyorum ara ara haberlerinize.
Ovülasyon testinde düzen tutturamadım bıraktım bu ay😂 Odağımdan da çıkardım çocuk meselesini kafam biraz daha rahat. İlişki normal rutinde devam ediyor tutarsa tutar modundayım. Olmazsa önümüdeki ay doktora gidip yumurta takibine başlayacağım. Sizler ne durumdasınız batı yaklaşanlardan güzel haberler bekliyorumm çift çizgilerle hareketlensin buralar🤗
Canım çok iyi yapmışsın. Bir de böyle deneyin hiç belli olmaz ne zaman olacağı❤️❤️ benim bat 5 gün kaldı. Bi tık heyecanım var ama kendimi frenliyorum daha test yapmadım canım. Hayırlısıysa gelsin sağlıkla diyorum 😍

Canım biraz uzaklaşmak iyi gelir diye düşündüm çok stres oldum geçen ay. Düşünmeyim desem de yazılanları okudukça farklı bir şey düşünemiyorum. Olacağı varsa vakti gelince olacak zaten neden acele ediyorum nereye yetişiyorum dedim kendi kendime. Kaç aydır bebek odaklı yaşıyorum çok yordu. Tatilimi stressiz, huzurlu geçirmek istiyorum🩵
Çok haklısın canım burada takılınca insan duramyor belirtı aramadan ve ilk olarak stres üreme sistemini etkiliyormuş bilimsell

Canım çok iyi yapmışsın. Bir de böyle deneyin hiç belli olmaz ne zaman olacağı❤️❤️ benim bat 5 gün kaldı. Bi tık heyecanım var ama kendimi frenliyorum daha test yapmadım canım. Hayırlısıysa gelsin sağlıkla diyorum 😍
Bir kac gune test yaparsin bence:) bizi de haberdar et canim

Kızlar catlama ignesinden sonra 11.gunum adetime 2 gün var aşırı sol kasık ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz sivilcem var. Adet olucak mısım gibi. Ama rüyam uzerine kalkıp test yaptım pozitif çıktı sizce ilaç etkisi mi. Biri erken gebelik biri kaset test pcos vardi bende

Eklentiler

• 1000218503.jpg
    1000218503.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 57
Aa kim öyle görüyor?? Sen olanı söylüyorsun. Bende aynı belirti yaşayan var mı öğrenmek için yazdım canım benim için sıkıntı yok 🥰 benim de sağ da oldu ama sol böbreğimin olduğu yer ağrıdı ya da boşluklarımdı tam seçemiyorum. Sağ kasığımda da ara ara batma oluyor. Bunlar bugün başladı zaten düne kadar bir şeyim yoktu çok az göğüslerim ağrıdı dün ve kaşınma hissi gelmişti
Boşver kuzum oldu bir ara öyle

Ay hadi inşallah güzel şeylerin habercisi olur. Ben hatta doktora gitmiştim böbreklerim ağrıyor diye tahlil istedi ultrasonla baktı hiçbir şeyin gayet sağlıklı demişti. Test ne zaman yapmayı düşünüyorsun?

Kızlar catlama ignesinden sonra 11.gunum adetime 2 gün var aşırı sol kasık ağrım var yüzümde sivilce çıkmaz sivilcem var. Adet olucak mısım gibi. Ama rüyam uzerine kalkıp test yaptım pozitif çıktı sizce ilaç etkisi mi. Biri erken gebelik biri kaset test pcos vardi bende
İğne etkisi genellikle 11.güne kalmaz. Kalan varsa da nadirdir. Bence gerçek pozitif bu. Hem iğne etkisi olsaydı daha silik olurdu gölge gibi ama bu baya pembe. Yarın bir tane daha yap koyulaşmış olursa gebeliktir. İnşallah gerçek pozitifdir

X