HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar test yaptım. Yumurtlamanın 9-10. Günü. Bat’a 5 var. Bir şey görüyor musunuz?
Candy7777 Candy7777 @elektroforez @mysterious7 @Pamlok @ecutos @beezuus sdaak sdaak @Momyteam @duskapani A aceleciaycicegi
@bebekolog7 @Evelynn etiketleyemediğim diğer kızlar ❤️
Tam frenliyorum kendimi dediğin mesaja iyi yapmışsın diyecektim kiiiii😂😂 Bu arada çok silik bi çizgi gördüm ben🤗 Yine düştün silik çizgi batağına 2 gün sonra tekrarla bakalım şak diye görelim onda 777😂

Evet bende görüyorum ama emin olamıyorum bu yüzden erken yapmak istemiyordum hep böyle oluyor çünkü 😅 yine bekleyeceğim bundan bişey çıkmaz 😅😅
Bende her dafasında gecikme olmadan yapmıycam diyorum ama bir bakmışım 5 gün kala başlamışım ne olacak halimiz. Ama sen iki gün daha bekle öyle yap şuan çok arada belli belirsiz

Tam frenliyorum kendimi dediğin mesaja iyi yapmışsın diyecektim kiiiii😂😂 Bu arada çok silik bi çizgi gördüm ben🤗 Yine düştün silik çizgi batağına 2 gün sonra tekrarla bakalım şak diye görelim onda 777😂
😅😅😅😅 offf kararlılıkta benim gibi olun 😅😅😅 gerçekten geçen aydan farkım bir kaç gün daha beklemek oldu 😅😅 Allahım neden yaaa neden. 🥲🥲 aldım kabul ettim bebişimmm ❤️❤️

Bende her dafasında gecikme olmadan yapmıycam diyorum ama bir bakmışım 5 gün kala başlamışım ne olacak halimiz. Ama sen iki gün daha bekle öyle yap şuan çok arada belli belirsiz
Gerçekten başka şeylerle meşgul olmak çok iyi geldi ama hep aklın bi yerlerinde var. Akıllanmıyoruz da böyle çıkacağını adım gibi emindim yine de yaptım 🙈 evet ya yarın erken gebelikle yaparım ya da beklerim ama bir kere yaptın mı bu testi arkası da geliyor 🥲

😅😅😅😅 offf kararlılıkta benim gibi olun 😅😅😅 gerçekten geçen aydan farkım bir kaç gün daha beklemek oldu 😅😅 Allahım neden yaaa neden. 🥲🥲 aldım kabul ettim bebişimmm ❤️❤️
Canım sana güzel bir tatil öneriyorum ❤️ ben aylarca ovu takip edip defalarca uğraştım olmadı bu ay tatile gittim ovu takip etmedim folik asit bıraktım hatta ilişki bile birkaç gün oldu o da yumurtlama günlerine gelmedi bende eşimde bu ay olmaz mantığında herşeyi yaptık ama bak Allah’ın işi bu ay hamile olduğumu öğrendim❤️ bence tatil kafayı rahatlatmaya çok büyük etki ediyor iki arkadaşım daha gebe kaldı benden önce ve onlar da tatile gidip gelince öğrendiler 😂

Canım sana güzel bir tatil öneriyorum ❤️ ben aylarca ovu takip edip defalarca uğraştım olmadı bu ay tatile gittim ovu takip etmedim folik asit bıraktım hatta ilişki bile birkaç gün oldu o da yumurtlama günlerine gelmedi bende eşimde bu ay olmaz mantığında herşeyi yaptık ama bak Allah’ın işi bu ay hamile olduğumu öğrendim❤️ bence tatil kafayı rahatlatmaya çok büyük etki ediyor iki arkadaşım daha gebe kaldı benden önce ve onlar da tatile gidip gelince öğrendiler 😂
Tatilimize var Eylül de ❤️ evet bunu okumuştum bi yerde en çok hamile kalınan zaman dilimi tatilmiş ❤️ çok sevindim senin adına canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🧿🧿🧿

İğne etkisi genellikle 11.güne kalmaz. Kalan varsa da nadirdir. Bence gerçek pozitif bu. Hem iğne etkisi olsaydı daha silik olurdu gölge gibi ama bu baya pembe. Yarın bir tane daha yap koyulaşmış olursa gebeliktir. İnşallah gerçek pozitifdir
İnşallah canım umut etmekten bile korkar oldum ya

Gerçekten başka şeylerle meşgul olmak çok iyi geldi ama hep aklın bi yerlerinde var. Akıllanmıyoruz da böyle çıkacağını adım gibi emindim yine de yaptım 🙈 evet ya yarın erken gebelikle yaparım ya da beklerim ama bir kere yaptın mı bu testi arkası da geliyor 🥲
Aslında beklemekde kötü koyulaşacak mı ne olacak diye diye bütün gün bunu düşünüyoruz. Bunlarla kafanı dolduracağına yap gitsin ya ne olacak sanki. Kendi adıma konuşuyorum negatife alıştım eskisi gibi üzülmüyorum. Pozitif olup daha sonrasında adet olmaya da alıştım🥴
Koyulaştı mı diye düşünüp dururum diyorsan yap ama yok kafa dinliycem diyırsan yapma. Kendi piskolojini en iyi sen biliyorsun

Evet ya ben de asla anlamıyorum bu olayı. Takipte kalınca stres yapmadığımızı düşünsek de oluyor heralde ister istemez. Dün bi arkadaşımın korunurken hamile kaldığını öğrendim asla da istemiyorlardı ikinci çocuğu. Tatil dışında kafadan silmek de imkansız gibi bir şey🥲

X