HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Son adetim benim de aynı bu şekilde oldu bende kimyasaldan şüpheleniyorum çünkü en son adete 4 gün kala yaptım negatifti sonra yapmadım test. Ve ilk defa reglden önce göğüs ağrısı, o kabarcıklar ve uçakla türkiyeye giderken arada sancı yaşadım. Reglimde nerdeyse ölücem sandım o derece dehşet ağrım oldu. İnşallah bu aya artık sağlıklı olur vücut kendini hazırlamıştır. Size de geçmiş olsun.
İnsallah canım dualarımdasın

Sabah bir arkadaşla konuşmamıza istinaden çatlamayı bir sayarsak yumurtlamanın 12. Günü

Bata 2 kala

Hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah. Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün öğrendiniz acaba?
Valla benim yumurtlama karışık oldu15 16 pik 17 18 silikti 19 20 pik 22 baya silikti dün olesine yaptım koyu idi bugün pikti hatta ilk t çizgisi çıktı önce gebelik yaptım çıktı emin olamadım farklı marka ile yaptimayni kan verdim 15 tutmus olabilir

Valla benim yumurtlama karışık oldu15 16 pik 17 18 silikti 19 20 pik 22 baya silikti dün olesine yaptım koyu idi bugün pikti hatta ilk t çizgisi çıktı önce gebelik yaptım çıktı emin olamadım farklı marka ile yaptimayni kan verdim 15 tutmus olabilir
Tebrikler canım yumurtlama 2 gün öncesi olan ilişki mi tuttu diyorsun yani

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏 🤗

Canımmcımm evet takip edemiyorum bu ara çok yoğun çalışıyorum 😬 kalbim hepinizle 🫶🏻 güzel haberlerinizi bekliyorum topiği takip edemesem bile etiketleyince bakıyorum mutlaka ❤️🥰
Ben de yogunum bu ara pek bakamadım iyi oldu benm buay yumurtam spermle karısılasamadı bile pamlokkk. Saf gibi umutlandım. 12sinde yumurtlamışım ısım ozaman daha azmış adet erken gelınce anladım e lekelenirken malum ilişki olmadı dınlenmıs oldum böylelikle ama buay aşırı kanamam var gecen ay cok olmadım kımyasaldan onun atılımı sanırım. Özlediim sizleri ama inşallah sen de guzel haberleri verirrsşnn

Kasık ağrısı sağlı sollu devam gaz maz yok ya zihnim benle oyun oynuyor göğüs ucu kabarcıklarım sanki var ama sanki öncekinden kalmalar geçmedi tamamen 😂 aynanın karşısında açtım göğüs ucu inceliyorum

Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim 🥰

Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim

Eklentiler

• 1000008480.jpg
    1000008480.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bu topik gercekten uğurlu ilk tabloda ismimi yazdimistim 2. De nasilsa olmuycak diyip yazdirmadim ama sizleri sürekli takip ettim :) Alahim isteyen herkese nasip etsin :) yanlış görmüyormuyorsam galiba hamileyim
Evet var görünüyor hayırlı olsun sağlıcakla ilerler inşallah🥰

X