HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Lh pik yaptıktan sonraki 24-28 saat içinde çatlar yumurta bence 16 haziranda çatlamış yumurtanız.
çatlama ile yumurtlama birbirlerinden farklı şeyler değil mi ?

yani merak ettiğim regl çatlamadan sonraki 14. gün mü oluyor
ovülasyon yani yumurtlamadan sonraki 14. gün mü ?

çatlama ile yumurtlama birbirlerinden farklı şeyler değil mi ?

yani merak ettiğim regl çatlamadan sonraki 14. gün mü oluyor
ovülasyon yani yumurtlamadan sonraki 14. gün mü ?
Evet farklı sayılır çatlamadan 14 gün sonra regl olunuyor genelde. Lh hormonu yumurta çatlar çatlamaz düşmeye başlar lh yumurtayı büyüten hormon. Ovülasyonda bu sürece deniyor yumurtlama dönemi

Canlar sizce elenatal 2 mi yoksa Vifolic mi alayım ikisinin içeriği de iyi. Varmı aranızda kullanan önerebilecek olan.🤗
Gebelik durumun var mıydı canım? Varsa da 12.haftadan sonra elenatal 2’yi önerdi bana doktorum. Gebelik öncesi ve ilk 3 ay için elenatal 1’i verdi. 1’i bana mide bulantısı yapmıştı pek kullanamadım o yüzden.
Vifolic’i de bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Kızlar yerleşme kanaması ne zaman , nasıl ve ne yoğunlukta , ne renkte başlıyor ?

Gebelik durumun var mıydı canım? Varsa da 12.haftadan sonra elenatal 2’yi önerdi bana doktorum. Gebelik öncesi ve ilk 3 ay için elenatal 1’i verdi. 1’i bana mide bulantısı yapmıştı pek kullanamadım o yüzden.
Vifolic’i de bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bat 8 temmmuz beklemedeyim daha önce benefol kullanıyordum ama elenatal 2 min içeriği hoşuma gitti. Eczacımda 2 yoktu 1 i önerdi almadım iyiki almamışım. Teşekkür ederim 🤗🤗 2 yi gebe kalınca alayım o zaman.

Şimdi bir doktor izledim. Çocuk istediğinizde yumurtlama takibi yapmayın. Kendinizi akışa bırakın zaten ovülasyon döneminde sevişmek isteyeceksiniz. Çocuk çalışarak değil, sevişerek yapılır. Diyor 😅😅😅 az önce şubattan bu zamana kadar ki sevişme tarihlerim de farkettim ki ben onu da yapamamışım. Yumurtlama zamanım Bursaysa, benim seviştiğim tarih Bayburt 🫠

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
@semocann🤰🏼🧿
ecutos ecutos 🤰🏼🧿
@mysterious7🤰🏼🧿
@Evelynn🤰🏼🧿
@happymelon🤰🏼🧿
@amyjegga🤰🏼🧿
@sosyaljan🤰🏼🧿
@Odinur🤰🏼🧿
@ltfye21🤰🏼🧿
sdaak sdaak 🤰🏼🧿
@aceleciaycicegi🤰🏼🧿
@beezuus🤰🏼🧿
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Alev_06581 Mayıs2 Haziran
@subile4 Mayıs2 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@princessbean29 Nisan8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@babymam17 Mayıs11 Haziran
@leylaartk14 Mayıs11 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@selvi _bdr18 Mayıs12 Haziran
@bebekolog714 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@sakuracicegi18 Mayıs18 Haziran
@powerpuffgirlss16 Mayıs19 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@semsem212124 Mayıs20 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@cerenc123 Mayıs23 Haziran
@elektroforez27 Mayıs24 Haziran
@Djansu30 Mayıs24 Haziran
@haziran cicegim25 Mayıs24 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziranda
@ttet28 Mayıs25 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs25 Haziran
@Bernacannn30 Mayıs26 Haziran
@bademmgoz30 Mayıs27 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@gecemavisiiii31 Mayıs28 Haziran
@Melisa_0429 Mayıs29 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@Quinnn3 Haziran30 Haziran
@aysseell27 Mayıs30 Haziran
@aalesya1 Haziran30 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
B bluecam 31 Mayıs30 Haziran
@Childdevelopment3 Haziran1 Temmuz
P Papatya321f 1 Haziran1 Temmuz
@nisan976 Haziran2 Temmuz
@eliflevent2 Haziran2 Temmuz
@Sarisu7 Haziran3 Temmuz
Y yagmurpapatya 3 Haziran3 Temmuz
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
B brckm 4 Haziran4 Temmuz
A alyanil 8 Haziran4 Temmuz
@Burcinouz8 Haziran5 Temmuz
halolita halolita 1 Haziran5 Temmuz
@eses2111 Haziran5 Temmuz
@lemonade0611 Haziran8 Temmuz
@huzunlutarcinlikek8 Haziran8 Temmuz
L laylsari 9 Haziran8 Temmuz
@kullanici21318 Haziran8 Temmuz
@simba354810 Haziran8 Temmuz
@beyons13 Haziran9 Temmuz
@vicky3413 Haziran9 Temmuz
annelik yolunda annelik yolunda 8 Haziran10 Temmuz
@bodis8 Haziran10 Temmuz
@kanguruf14 Haziran11 Temmuz
@cookiep17 Haziran11 Temmuz
@Mervesare4114 Haziran11 Temmuz
kittenlyy kittenlyy 12 Haziran12 Temmuz
@Lorelailai16 Haziran12 Temmuz
@tugcee115 Haziran13 Temmuz
@sifa198615 Haziran13 Temmuz
@1papatyaaa13 Haziran14 Temmuz
@ParlayanGece25 Haziran15 Temmuz
@Gfz899310 Haziran15 Temmuz
@vanilya8516 Haziran16 Temmuz
@sonsuzlugunyanks22 Haziran17 Temmuz
@Bahar esinti20 Haziran17 Temmuz
@mas0221 Haziran19 Temmuz
@Pamlok24 Haziran20 Temmuz
@beray123 Haziran22 Temmuz
@Candy777722 Haziran22 Temmuz
@kartanesi889227 Haziran22 Temmuz
@duskapani27 Haziran23 Temmuz
@Turkan mammadova23 Haziran23 Temmuz
@eyore12326 Haziran23 Temmuz
@Sebo0327 Haziran25 Temmuz
@nyxnyx28 Haziran27 Temmuz
@Dileekkg26 Haziran27 Temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 Haziran1 Ağustos
Hamileyim 26.7 çıktı ❤️🥰

Şimdi bir doktor izledim. Çocuk istediğinizde yumurtlama takibi yapmayın. Kendinizi akışa bırakın zaten ovülasyon döneminde sevişmek isteyeceksiniz. Çocuk çalışarak değil, sevişerek yapılır. Diyor 😅😅😅 az önce şubattan bu zamana kadar ki sevişme tarihlerim de farkettim ki ben onu da yapamamışım. Yumurtlama zamanım Bursaysa, benim seviştiğim tarih Bayburt 🫠
Ayşe dumanı izlemişsin 😃😃😃 çok haklı aslında akışa bırakınca oluyor

Çok haklı benim kadın dogum doktorumda günaşırı ilişki diyor. Ama olmuyor iş güç yorgunluk btanede oglum var denk geldikce oda yumurtlamaya denk gelmiyot😂var demekki daha zamanı 2 aydır deniyoruz daha

Hayırlı olsun çok sevindim 😍ovulasyon takibi yapmışmıydımız
Evet yaptım canım hatta 2 kez yumurlama oldu sanırım silik ve sonradan pik oldu pcos var bende dün ve bugün yaptım gene pik bel kaşık ağrım var göğüs hasasiyetim var test yaptım pozitif kan verdim çıktı işte saglikla ilerle Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Ayşe dumanı izlemişsin 😃😃😃 çok haklı aslında akışa bırakınca oluyor
Olmadı..😅 Bu ay ovülasyon takibi yaptım. Bayburt’tan Bursa’ya yaklaşabildim en azından 🫠🫠
Çok haklı benim kadın dogum doktorumda günaşırı ilişki diyor. Ama olmuyor iş güç yorgunluk btanede oglum var denk geldikce oda yumurtlamaya denk gelmiyot😂var demekki daha zamanı 2 aydır deniyoruz daha
Off olmaz yaa benim de kızım da var nereye gün aşırı olacak. Zaten son 1 senedir düzenli ilişkimiz ondan öncesi muammaydı 😅😅

Olmadı..😅 Bu ay ovülasyon takibi yaptım. Bayburt’tan Bursa’ya yaklaşabildim en azından 🫠🫠

Off olmaz yaa benim de kızım da var nereye gün aşırı olacak. Zaten son 1 senedir düzenli ilişkimiz ondan öncesi muammaydı 😅😅
Al bendende okadar😂

Gebelikten önceki ay ben çok şiddetli göğüs ağrısı çektim ki hiç olmazdı sonra feci bir regl geçirdim test yapmadım belki kimyasalda ama istiyoruz ya vücutta bizi çok kandırıyor hatta o kadar kandırıyor ki regl bile gecikiyor 😂
Son adetim benim de aynı bu şekilde oldu bende kimyasaldan şüpheleniyorum çünkü en son adete 4 gün kala yaptım negatifti sonra yapmadım test. Ve ilk defa reglden önce göğüs ağrısı, o kabarcıklar ve uçakla türkiyeye giderken arada sancı yaşadım. Reglimde nerdeyse ölücem sandım o derece dehşet ağrım oldu. İnşallah bu aya artık sağlıklı olur vücut kendini hazırlamıştır. Size de geçmiş olsun.

X