HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kuzum bana dediysen bilmiyorum 9. Gün iğne etkisi olur mu
Aaa evet mesajına alıntıla yapamamışım forumda yazan yok mu hiç ya ya da direkt google’la, ay heyecanlııı ama eğer iğne etkisi olsaydı o diğer kuruma çizgisi bile olmayan testte de çıkardı ya, bence bu hamilelik

9. Gün erken deniliyor genelde arama butonuna çatlatma iğnesi 9. Gün yazıyorum bakıyorum

Sat 21 haziran bat 19 ağustos
Uğur şans getirsin hepimize kimsenin kucağını boş bırakmasın allah

Kızlar sabah erken gebelik yaptım idrar teste giderken 2. Çizginin boyandığını gördüm. Ama çizgi çıkmadı sonra

9. Gün erken deniliyor genelde arama butonuna çatlatma iğnesi 9. Gün yazıyorum bakıyorum
Canım moralini bozmak gibi olmasın ama erken daha ben iğne olduğumda çok araştırmıştım. Tabi ki inşallah bebiştendir ama 14-15. Gün daha kesin olur. Sen yine de koyulaşmayı takip et bence o zamana kadar beklemek istemezsen. Hem artıyor mu artmıyor mu görmüş olursun. İnşallah bebeğin seninledir

Yok kuzum biliyorum iğne etkisi olabileceğini. Onu takip etmek için yapacağım 2 günde bir. Negatifte olabilir tabi her şey nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…