HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnşallah yerleşmedir

Kızlar Sat 31 mayıs bat 29 haziran. Bu ay yumurtlama testi falan hiçbir şey denemedim. Kafamıza estiği gibi canımız istedikçe ilişki gerçekleşti. Isı artışında önemli olan adet günü ve gecikmesinde de aynı şekilde yüksek devam etmesi önemli diye biliyorum. Acaba vücut ısısına göre yumurtlamayı şansa bala tutturduk mu? Anlayıp yorumlayabilen varsa çok iyi olur

ay benim geçen ay o belli belirsiz çizgiyi hatırlıyor musun o da laboquickti
Hatırlayamadım canım Laboquick bir ara bende silik çizgi çıkardı ama o zaman kimyasal olduğunu düşünüyorum arada bozuk testi de çıkıyordur belki. Bende innovita da var ama onu yapmadım bugün. O nasıl bilmiyorum

Yok kuzum dün ve bugün yaptım sadece ama genelde 36 - 36.2 36.3 gibi seyrindedir vücut ısım
Anladım canım tam yüksek ısı suan inşallah böyle devam eder. Çatlatma ıgnesının etkısı bence mantıken gecmıstır dunkı ısı azlıgı da az da olsa etkısınden olablir bence

Yok kuzum dün ve bugün yaptım sadece ama genelde 36 - 36.2 36.3 gibi seyrindedir vücut ısım
Ben de 2 aydır yapıyorum ama çözemedim gerçekten. Geçen ay 36.3’e kadar düşmüştü ısım bu ay hiç 36.5 altına düşmedi. Bu ara da bir 36.9 çıkıyor bir 36.7. Keskin yükseliş ve düşüş olmadı bu ay hiç. Geçen ay bariz olmuştu. Bir de sabah erken uyandığımda daha düşük çıkıyor atıyorum 1 saat geç uyanırsam daha yüksek o da kafamı karıştırıyor. Bu ay olmazsa daha da yapmıycam

Benimde öyle aynı saatte yapmak önemli

Günaydın canım, evet 9.gün bugün benim de. Çok az akıntım var benim hafif bir göğüs ağrısı. Dün biraz belimle kasıklarım ağrıdı ama temizlikle uğraştım onun etkisi olabilir. Bu sabah hatta kasığım çok ağrıdı uykumdan uyandım ama hamilelikle ilgili olduğunu düşünmüyorum ya hsg çekilmiştim ondan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Bir de biz sadece çatlama gününü değerlendirebildik önceki 2 gün boş geçti. O yüzden ben pek umutlu değilim açıkçası. Yine de Allah tan ümit kesilmez güzel sonuçlar alalım inşallah

İki gün önce değerim 414 tü 49 saat sonra tekrar kan verdim ve sonuç bu şekilde geldi değer 1000 den büyük olduğu için mi yazmiyor anlamadım. Birde iki katından fazla artmış sorun olur mu bu durum 5 hafta 1 günlük oldu bugün değeri normal mi bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20240621_125932.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 45
Aaa baya çizgi görünüyor 9.gün iğne etkisi olur muymuş? Ayy yarın sabah da test yapsana yine bence hamilesin

Değer direk 1000 mi acaba sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…