HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlara günaydın test yaptımm🥹 bugün yumurtlamanın 9. Günü hemen çıktı silik şekilde görebiliyor musunuz bilmiyorum. Shop falan yapmadım. Sanki daha belirgin olmuş diğer yaptıklarıma göre. 🫠 duskapani duskapani @kartanesi8892 @mysterious7 @elektroforez @cookiep Candy7777 Candy7777 @Pamlok @ecutos @beezuus ve etiketleyemediğim diğer kızlarımmm🥰
Canım şimdi baktım ben de evet gölge görüyorumm😍 inşallah sağlıkla ilerler🙏💕 Benim de test yapasım geldi yaa şimdi😅 ama cumartesiye kadar sabretmeliyimm🤭

Adetim 5 gün gecikti bu ay hsg cektirmistim. hsg den dolayı gecikti sanıp test yapmamıstım dün test yaptım sonuç bu şekilde çıktı şimdi gidip kan verdim inşallah gebelik vardır silik çizgi de negatif olma durumu oluyor mu

Eklentiler

• IMG_20240619_102730.jpg
    IMG_20240619_102730.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 28
Adetim 5 gün gecikti bu ay hsg cektirmistim. hsg den dolayı gecikti sanıp test yapmamıstım dün test yaptım sonuç bu şekilde çıktı şimdi gidip kan verdim inşallah gebelik vardır silik çizgi de negatif olma durumu oluyor mu
Hayırlı olsun bence gebelik var 🥰🥰 kaç dk da çıktı

Benim iğne falan yok 7 sene sonra korunmayı bıraktık bodoslama dald

Ama ben mekkedeyim hac için geldim 🫠 elhamdülillah gorevelrimizi yerine getirdik ama burdak son 5 gunum reglime denk geliyor ve ben asıl o zaman ibadet etmek istiyorum çünkü kalabalık gitmis oluyor.ben 2. Hamileligimde adetime 4 gun kala yaptim erken gebelik testi pozitif cikti ama migde bulantısından anlamıştım hamile olduğumu.cok arayayım 25 haziran bat en son 22 23 haziranda test yapıp negatifse geciktirici içmem lazım.cok arada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum
Ya maşallah mübarek yerdesiniz bizleri de dualarınıza katarsanız çok sevinirim 🤗🌸 batınız 25 ine ise 23 Haziran'da yaparsanız testi daha garanti olur bence. Ona göre bir yol izlersiniz

Selam kızlar iyi bayramlar bir sorum olacaktı ovalüsyon testi koyu olmadan hamile kalan varmı bu ay yumurtlama göremedim ama biraz koyulaşır silikleşti geçen aykiler kadar koyuluk olmadı bu şekilde ovalüsyonda yumurtlama görmeden gebe kalan varmıdır???

Evet kuzum en son yaptıklarım çıplak gözle bile zordu da bu çok silik de olsa belli etti kendini🥹 gerçekten ben de çok şaşkınım ve hala inanamıyorum regl zamanına kadar anca koyulaşacak inşallah sağlıkla ilerler de gerisi önemli değil 🥰
Ayyy inşallah git gide koyulaşır sağlıkla 🤗 sizin yumurtlamadan sonra kaçıncı gündü bugün?

X