HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Eklentiler

• IMG_5981.jpeg
    IMG_5981.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar çok yoğunum bakamadım buraya ne durumdasınız ne zaman test yapacaksınız Pamlok Pamlok sdaak sdaak güzel haberlerinizi bekliyorummmm🤗🤗
Kuzum ben dünde test yaptım negatif 🫠 artık regli bekliyorum gecikirse test yaparım yoksa yapmak istemiyorum artık 🤣 göğüslerim şişti ve hassaslar kasığım da bir garip oluyor bazen ağrı gibi değil anlayamadım.

Kızlara günaydın test yaptımm🥹 bugün yumurtlamanın 9. Günü hemen çıktı silik şekilde görebiliyor musunuz bilmiyorum. Shop falan yapmadım. Sanki daha belirgin olmuş diğer yaptıklarıma göre. 🫠 duskapani duskapani kartanesi8892 kartanesi8892 M mysterious7 E elektroforez cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 Pamlok Pamlok ecutos ecutos B beezuus ve etiketleyemediğim diğer kızlarımmm🥰
Kuşumm sen çıplak gözle net görüyorsundur 😍😍 sağlıkla ilerlesin çok çok erken olmasına rağmen bile böyle görünüyor süper ya 🤩🤩🧿🧿🧿

Kuşumm sen çıplak gözle net görüyorsundur 😍😍 sağlıkla ilerlesin çok çok erken olmasına rağmen bile böyle görünüyor süper ya 🤩🤩🧿🧿🧿
Evet kuzum en son yaptıklarım çıplak gözle bile zordu da bu çok silik de olsa belli etti kendini🥹 gerçekten ben de çok şaşkınım ve hala inanamıyorum regl zamanına kadar anca koyulaşacak inşallah sağlıkla ilerler de gerisi önemli değil 🥰

Ay Rabbim kabul etsin ne büyük bir nimet hac için orada olmak🌹 bu konuda regl durumunu bilmiyorum ama sonuçta o Da Allah'tan bizler için. İstersen sor hocalara bu durumu ama şundan eminim ki testte çıkmayıp hamile olan çok kişi var sanki bu durumu bilerek de ilaç içmek hele ki kutsal topraklarda ne derece doğru 🥺
İlaç içmek de dinen bir sakınca yok.zaten bir kez regl oldum içmedim.son 5 gün burda kimse kalmıyor o günleri değerlendirmek son son ibadetlerimizi yapabilmek istiyorum.bu yıl izdiham derecesinde kalabalık oldu burası
Tüm zamanların en kalabalık hacciymis.son 2 haftadır kalabalıktan ibadet noktasında çok zorlandık.insan burda ne kadar çok ibadet ederse etsin yetmiyor 🥲

Kızlara günaydın test yaptımm🥹 bugün yumurtlamanın 9. Günü hemen çıktı silik şekilde görebiliyor musunuz bilmiyorum. Shop falan yapmadım. Sanki daha belirgin olmuş diğer yaptıklarıma göre. 🫠 duskapani duskapani kartanesi8892 kartanesi8892 M mysterious7 E elektroforez cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 Pamlok Pamlok ecutos ecutos B beezuus ve etiketleyemediğim diğer kızlarımmm🥰
Kuzuumm çok çok silik görebiliyorum sankiii sen daha net görüyorsundur diğer testle aradaki farkı 😍😍 gittikçe daha da koyulaşsın inşallah 🍀🙏🏼 clearblue dışında başka erken gebelik testi var mı orda?

canimmm ben de cok cok silik goruyorum sen daha iyi goruyosundur eveet bakalim biraz daha zaman gecsin tekrar yap insallah tutsun guzelce daha da koyulassin saglikla ilerlesin uf allahim <3 hangi test buuu?

Kuzuumm çok çok silik görebiliyorum sankiii sen daha net görüyorsundur diğer testle aradaki farkı 😍😍 gittikçe daha da koyulaşsın inşallah 🍀🙏🏼 clearblue dışında başka erken gebelik testi var mı orda?
Evet kuzum ilk testleri buraya atsaydım hiç yok negatif derdiniz o derece gözükmüyordu fotoğrafta 🙈 aslında var ama yorumları onların da kötü yurtdışında olan arkadaşlar önerirse erken gebelik testi uçar alırıımmm 🥹🥰
canimmm ben de cok cok silik goruyorum sen daha iyi goruyosundur eveet bakalim biraz daha zaman gecsin tekrar yap insallah tutsun guzelce daha da koyulassin saglikla ilerlesin uf allahim <3 hangi test buuu?
Evet kuzum 2 gün sonra tekrar yapıcam testi umarım diğerin de gözlerimiz çıkmaz çizgi görmek için 🫠😅😅 easy@home markası canım

X