HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Erken yapmışsınız tüp bebekte bile en erken 9 cu gün diyor 3 cu gün embriyosunda. Ben de dayanamayıp kan vermiştim kanda çıktı ama 9 cu günde
Sabahtan beri üzüntüden kahroldum ağrımaya belim ağrımaya göğsüm ağrımaya başladı adet olacakmışım gibi inşallah benimde sizin gibi çıkar teşekkür ederim desteğiniz için inşallah sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bende şuan 5. Gündeyim kesildi sanırım tamamen yarın sabah idrar testi yapıcam inşallah yerleşme kanamasıdır Rabbim isteyen bekleyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah

Erken yapmışsınız tüp bebekte bile en erken 9 cu gün diyor 3 cu gün embriyosunda. Ben de dayanamayıp kan vermiştim kanda çıktı ama 9 cu günde
Sabahtan beri kahroldum inşallah banada size olduğu gibi olur bugün belim ve göğsümde çok ağrımaya başladı korkuyorum sürekli dua ediyorum inşallah nasip olur

Bu arada canım beni. Yumurtlama erken olduğu için uygulama 25 Haziran gösteriyor BAT ı. İstersen güncelle istersen kalsın öyle benim için farketmez sdaak

tweeetyyy nasılsın seni eski gruplardan hatırlıyorum neler yaptın var mı güzel haber
İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Henüz yok. Sorunum vardı yani devam ediyordu. Yeni düzeldim. Kist de yoksa inşallah düzelmişimdir. Bayramdan sonra doktora gideceğim bakalım. Sen nasılsın kuzum? Ben de hatırlıyorum seni. Sanki bir sorun vardı. Umarım olmamıştır sorun takip edemedim ben çok

kizlar herkesin yazdigini okuyorum, guzel haberler geliyo cok mutlu oluyorum darisi basimiza insallah hepimizin :)

ben de bir guncellemeyle geldim, 12 haziran pik gordugum tarihti hatirlarsaniz, sonrasinda peki bi degisiklik gormedim bir de denize girmekten akinti kontrolu yapamiyorum, ama bugun 6.gunu pik sonrasi, boyle kivamli bir beyaz akinti geldi bolca, sebebi ne acaba? herseyi buna yormak istemiyorum da insallah sonucunda hamilelik cikar, henuz bir agrim sizim yok bi bacaklarim sizliyo gibi oluyo arada ya da belim ama onu da yuzuyorum ona yoruyorum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…