HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba kimyasalda kanama başlar açık parlak kırmızı olur. 5 gün civarı sürer sonra biter. Senin hamilelik devam ediyor olabilir. Dikkat et kendine dinlen.
Benimki kahverengi lekelenme şeklinde ama biraz uzun sürdüğü için korktum ama şimdi kesildi tekrar kan vermeye geldim bakalım inşallah olumlu bir sonuç alırım

Şubat anneleri grubu cok ölü ya hadi hepiniz oraya gecinde canlansın😂 ocak anneleri cok altif masallah subatı daha konuyu bile alan olmadı😂
Ay sorma yeni gelenlere tek başıma tebrikler hoşgeldin diyorum kapıcı gibiyim heyecan paylaşan da yok sadece beğeni atılıyo
Diğer grupları bilmediğim için normali bu sanmıştım 😂

halolita halolita ayy koşa koşa testine bakmaya gelmiştim yapmamışsın bugün 🤣🤣 iyi yapmışsın canım çok minik olduğu için 10-20-40 diye minik minik yükselişler idrar testine pek yansımıyordur

Candy7777 Candy7777 tebrikler inşallah sağsalim kavuşur kucağına aldığını da haber verirsin bize
Canım sen nasılsın konuşmayalı

Keşke 😔 senin acın daha yeni benim bir seneyi geçti ama hala aynıyım. Belkide bebeklerimizi kucağımıza aldığımızda hafifleyecektir
Evet 😔 ama geçmiyor hiç azalmıyor. Kendimi iyileştirmek için elimden geleni yapıyorum 😔 bence de bebeklerimiz olursa daha iyi olacağız 🙏 dün YouTube dan daha önce kayıplar yaşamış insanlarla ilgili videolar izledim hep. Yalnız olmadığını bilmek daha iyi geliyor

Ay sorma yeni gelenlere tek başıma tebrikler hoşgeldin diyorum kapıcı gibiyim heyecan paylaşan da yok sadece beğeni atılıyo
Değil değil ilk gebeliğimdeki gruba ben yetişemiyorfum dk bası yazıyorduk hala baska yesıl mesajlasmada grubumuz var hiç kopmadık 4. Yaslarını kutluyoruz simdi😂

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi 5.gun embriyosu taze transfer.Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra pozitif sonuc alan varmı🙄🥺
Erken yapmışsınız tüp bebekte bile en erken 9 cu gün diyor 3 cu gün embriyosunda. Ben de dayanamayıp kan vermiştim kanda çıktı ama 9 cu günde

Ben bugün innovita test yaptım negatif çıktı. Reglim 21inde yani 3 gün var muhtemelen negatif zaten 🤷 adetin 13. Günü oldu benim yumurtlama. Yumurtlamaya göre hesaplıyorum ben batı. Şuan sadece göğüslerim şişti birde hafif hassasiyet var. Ama yumurtlama sonrası bir sürü belirtim olmuştu
Erken gebelikmi normal testinimi. Yumurtlama sonrası bende de aşırı hassasiyet oldu. Kasık krampları bacağımda uyuşmalar göğüste bir tek tık yoktu. Ama şimdi hiç bişey yok. O zaman yapmayalım adet günü yapalım inşallah çıkar belki yerlesmemistir daha

Canım sen nasılsın konuşmayalı
İyiyim kuşum haftaya doktor yüzü görcem sonunda. Pek belirtim de yok hamile gibi hissetmiyorum henüz. Uygulamaya göre 5+5iz
Değil değil ilk gebeliğimdeki gruba ben yetişemiyorfum dk bası yazıyorduk hala baska yesıl mesajlasmada grubumuz var hiç kopmadık 4. Yaslarını kutluyoruz simdi😂
Yeşil mesajlaşma 🤣🤣 allah bağışlasın canım. İnşallah bizimki de zamanla öyle olur valla mart annelerine kaynak yaparım hee 😆

Burası aşırı aktif masallah günümüz güzel geçiyor. Bence buradan hamile çıkanları tek bir konuda toplarız hepımız cogalınca 😍🤣

İyiyim kuşum haftaya doktor yüzü görcem sonunda. Pek belirtim de yok hamile gibi hissetmiyorum henüz. Uygulamaya göre 5+5iz

Yeşil mesajlaşma 🤣🤣 allah bağışlasın canım. İnşallah bizimki de zamanla öyle olur valla mart annelerine kaynak yaparım hee 😆
Henuz 6haftadan sonra başlarsa aniden baslar canım. Kızımda 6ya dek ben hıc hamile gb degilim dye üzülürdüm sonra Allah bana bır safra derdi verdi. 🥲🤣 Her sbaah safra cıkardım 10.haftaya dek

Burası aşırı aktif masallah günümüz güzel geçiyor. Bence buradan hamile çıkanları tek bir konuda toplarız hepımız cogalınca 😍🤣
Ay ne tatlı olur ya 😍 sen nasılsın canım nasıl geçiyor bayram
Henuz 6haftadan sonra başlarsa aniden baslar canım. Kızımda 6ya dek ben hıc hamile gb degilim dye üzülürdüm sonra Allah bana bır safra derdi verdi. 🥲🤣 Her sbaah safra cıkardım 10.haftaya dek
Ay yok yok hiç üzülmüyorum belirtisiz devam etmesine okeyim ben 😂 kuzenim haftalarca hıçkırmıştı mahvolmuştu valla sakin sakin gideyim inşallah

halolita halolita ayy koşa koşa testine bakmaya gelmiştim yapmamışsın bugün 🤣🤣 iyi yapmışsın canım çok minik olduğu için 10-20-40 diye minik minik yükselişler idrar testine pek yansımıyordur

Candy7777 Candy7777 tebrikler inşallah sağsalim kavuşur kucağına aldığını da haber verirsin bize
🙈🙈 evet canım yapmadım dediğin gibi artışlar az az olunca hep aynı gibi geliyor insana bir kaç güne tekrar yaparım etiketlerim o zaman seni de 🥰🥰🥰

X