HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben sana demiştiim benim gibi olmuşsun, hemen doktora git bence

Kızlar birde innovita gebelik testi yanlıs olabilirmi daha önce bunu kullanan varmı strip test ilk defa denedim. Ovulasyonla beraber hediye gelmişti

Kızlar birde innovita gebelik testi yanlıs olabilirmi daha önce bunu kullanan varmı strip test ilk defa denedim. Ovulasyonla beraber hediye gelmişti
Yanılttığını gördüm ama silik çizgilerde gördüm. Bu kadar bariz olup yanıltacağını sanmıyorum. Seninki kıpkırmızı. İçin rahat etsin istiyorsan başka bir marka alıp yapabilirsin

Yanılttığını gördüm ama silik çizgilerde gördüm. Bu kadar bariz olup yanıltacağını sanmıyorum. Seninki kıpkırmızı. İçin rahat etsin istiyorsan başka bir marka alıp yapabilirsin
Doktoruma yazdım acile gidip kanı vercem akşam 6-7 gibi burayada yazarm cok teşekkürler

Doktoruma yazdım acile gidip kanı vercem akşam 6-7 gibi burayada yazarm cok teşekkürler
Merhaba arada okuyorum kızlar yazdıklarızı öncelıkle gozun aydın ama ultrason muanesı yaptır bı canım kese gorunur ınsallah rahım ıcınde yerlesık sekılde baya koyu cıkmıs cunku testınbazen olabılıyor boyle süprizlerkadın doguma gözük bı ultrason bı kan testı,ıgne ılac vs seylerı keseyı rahımde gorunce verıyorlar inşallah cok guzel haberler alırsın bende suphelenmıstım ovu testın pık cıkınca bılıyomusundedım bu kız hamile olabılır

Kızlar bugün adetim biteli 2 gün oluyor 8. Günüm. Kasık ağrım var diye ovülasyon yaptım bu şekilde.. yumurtlama erken olacak sanırım

Eklentiler

• IMG_2746.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba. Ya gerçektenmi. Bugun bi kan vericem ona göre doktorum çagırır yarın sabah bence acile gidicem 1 saate. Cok heyecanlandm testi batırır batırmaz çift çizgi 1-2 sn de şok oldum ya. Ovulasyonda öyle kıpkırmızı. Mucize olucak eğer varsa cnku buldr regl oldum snra ara kanama derken

Ay ben dayanamadım yaptım bile bir bebeğin amel defteri gibi bembeyaz çıktı silik milik hiçbir şey yok
Ya kıyamamm of çok değişik bir durum bu gülsem mi ağlasam mı yarın sabah yine yapcam bende herhalde bu sefer ilk idrarla

Eger varsa degıl bence çok net varvede betan 500 falan cıkacak bencehadı ınsallah gonlınce olsun hersey

Ay ben dayanamadım yaptım bile bir bebeğin amel defteri gibi bembeyaz çıktı silik milik hiçbir şey yok
Bir bir eleniyoruz kızlar ben kendimi köye attım test yapmıyım diye bata üç gün kaldı belirti sıfır gazım var sadece ama o da bence normal her insanda olan yani göğüsler muhallebi kaşık ağrım geçti ben test yapmıycam gerek kalmadı

Ya kıyamamm of çok değişik bir durum bu gülsem mi ağlasam mı yarın sabah yine yapcam bende herhalde bu sefer ilk idrarla
Ya ikimizde aynıyız aslında kendimizi tutup Çarşamba sabaha kadar yapmasakmi zaten catlamadan sonra 10.11. gün ancak dolmuş oluyor

Yaa çoğu kişi aynısını diyor gebe olmadığım ay çok belirtim vardı hamile kaldığım ay sıfır belirti diye o yüzden çok aramamak lazım sanırım ben belirti aramıyorumda sabirsizlanip test çok yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…