HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay ne tatlı olur ya 😍 sen nasılsın canım nasıl geçiyor bayram

Ay yok yok hiç üzülmüyorum belirtisiz devam etmesine okeyim ben 😂 kuzenim haftalarca hıçkırmıştı mahvolmuştu valla sakin sakin gideyim inşallah
İnşallah tabiki öyle gitsin zorlanma

Erken gebelikmi normal testinimi. Yumurtlama sonrası bende de aşırı hassasiyet oldu. Kasık krampları bacağımda uyuşmalar göğüste bir tek tık yoktu. Ama şimdi hiç bişey yok. O zaman yapmayalım adet günü yapalım inşallah çıkar belki yerlesmemistir daha
Hiç bilmiyorum normal test sanırım yaptığım 🤷 aynen yapmayın ya morali bozuluyor insanın
Burası aşırı aktif masallah günümüz güzel geçiyor. Bence buradan hamile çıkanları tek bir konuda toplarız hepımız cogalınca 😍🤣
Ayy hamile olmasam bile bende gelebilir miyimmmm 😅💃🏻❤️
Canım 10 güne anca iğne etkisi gecmiş oluyor bal bende sabırsızım bugün 10. Gün ama bekliyorum dayan bence
Canım ben sabah yine test yaptım negatif sen yapma 😅 ben dayanamıyorum

Candy7777 Candy7777 ayyy çok tebrik ederim bende gördüm testte 😍🧿🧿🧿 sağlıkla ilerlesin 😍 ne güzel erkenden öğrendin 🙏🏻🙏🏻🧿senden cesaret alarak bende rahim ağzı kontrolü yaptım parmağım değmedi hiç bişeye. Bu uygulamanın regle kaç gün kala yapılması gerekiyor

kizlar herkesin yazdigini okuyorum, guzel haberler geliyo cok mutlu oluyorum darisi basimiza insallah hepimizin :)

ben de bir guncellemeyle geldim, 12 haziran pik gordugum tarihti hatirlarsaniz, sonrasinda peki bi degisiklik gormedim bir de denize girmekten akinti kontrolu yapamiyorum, ama bugun 6.gunu pik sonrasi, boyle kivamli bir beyaz akinti geldi bolca, sebebi ne acaba? herseyi buna yormak istemiyorum da insallah sonucunda hamilelik cikar, henuz bir agrim sizim yok bi bacaklarim sizliyo gibi oluyo arada ya da belim ama onu da yuzuyorum ona yoruyorum gibi
Canımm valla bacak sızlaması akıntı bende de var inşallahh gebeyizdirrrr🥰🥰

ayy insallah vallahi o kadar mutlu olucam ki guzel haberler alirsak <3 insallah senin test de katlanarak devam etsiiin takip ediyorum her an yazamasam daa
Olsun canım tatildesin tadını çıkarrrr belki de 2 kişi olarak son tatilinizdirrrr🙃🙃🙃🙈🙈

Ayy bebiş olsun inşallah 😍😍
İnşallah ♥️ Tek yumurta oluşmuş 18 mm. Yumurtan çok güzel dedi rahminde çok muntazam. Rahmin iğneye hazır beklemeyelim dedi. Doktora da güveniyorum açıkçası. Amh yüksek benim diğer tüm hormonlarım normal. Kendi kendine çatlama sorunu olabilir dedi doktor kiste dönsün istemedi

X