HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Gebelikten deneyimli olanlar için bir sorum var .şubatta pek cevap alamadım kızlar bugun söylemesi ayıp normal tuvalete oturunca farkettim genelde klozet kullanıyorum cunku.rahim agrım zaten cok var .ama iki üç gündür sankı alt vajina hatta makata doğru baskı yapuyor gıbı bugunde lavaboda dikkat ettim alt vajinada sanki rahmin doluluğu sisliğini hissettim bu normal mi otururken ağrı oluyor baskı yapıyor gibi .bir kaç gündür bayramda kendimi cok yordum kimseye diyemedim cunku. Cok oturamadım

Merhaba kızlar. Bir kaç gün önce de yazmıştım gebeliğimi öğrendim ama kanamam var diye kimyasal gebelik olarak düşünmüştüm daha önce de bir kez yaşamıştım. Fakat kesildi kanım yani zaten çok akmıyordu kahverengi şeklinde lekelenmeydi ama 5-6 gün sürdü dünden beri akıntım yok hiç her şey yolunda mı sizce ümitlenmek istemiyorum kimyasalda böyle kesilip tekrar mı başlıyor kanama benim gibi yaşayan var mı ? Son adet tarihim 14 Mayıs ne kadarlıktır ?

Ay evet ilk gebeliğimde oluyordu. Hele büyük tuvaleti yaparken rahmin vajinadan çıkacak gibi baskı oluyordu. Bebiş büyüdükçe o baskı çoğalıyor. Yani belli bir süre oluyor, bebiş büyüyüp yukarı çıktığında azda olsa azalıyor o baskı. Bebiş şuan tam kasık bölgesinde olduğu için oluyor

Şubat anneleri grubu cok ölü ya hadi hepiniz oraya gecinde canlansın ocak anneleri cok altif masallah subatı daha konuyu bile alan olmadı
Canlandıralım orayı inşallah
Canım bence rahim genişliyor ya ondan böyle oluyor benim bile kuyruk sokumum dün ağrıyordu. Yani senin 5 haftalık falan olduysa rahim genişlemesinden olur diye düşünüyorum

Kuzum ben senin arkadandan geliyorum hafta olarak, henüz öyle bir şey deneyimlemedim o yüzden cevap veremedim

Valla bugun agrım hep vajinadan makata dogru yani elimi koyuyorum sanki dısarda.doktor yumurta kontrolunde ilk dogum için zor bir dogum olmus rahım agzı yurtılmıs kendi kaynamış demıstı ınsallah zararı olmaz

İyi bir şey tabii balık burçları aşırı iyimser ve aşırı duygusal olurlar. Aman boşver sağlıklı olsunlar
Annem balık burcu çok duygusal aşırı hassas eskiden yaşadığı hiç bir anı unutmamis ama kinci değil. Yaşlanınca daha zor ne desek küsüyor. İnşallah sağlıcakla gelsin nazi da çekilir vallah

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi 5.gun embriyosu taze transfer.Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra pozitif sonuc alan varmı

Ben bugün innovita test yaptım negatif çıktı. Reglim 21inde yani 3 gün var muhtemelen negatif zaten adetin 13. Günü oldu benim yumurtlama. Yumurtlamaya göre hesaplıyorum ben batı. Şuan sadece göğüslerim şişti birde hafif hassasiyet var. Ama yumurtlama sonrası bir sürü belirtim olmuştu

Görmez olur muyum maşallah inan bebeğim olmuş bu sefer inşallah sağlıklı ilerler hiç iyi değilim ya çocuk falan değil şu ağrılar btseydı
İnşallah canım kimyasal falan olmaz
Ah kuzum sende zor zamanlardan geçiyorsun inşallah çabucak atlatırsın. İnşallah en hayırlı en sağlıklısı nasip olur

Merhaba kimyasalda kanama başlar açık parlak kırmızı olur. 5 gün civarı sürer sonra biter. Senin hamilelik devam ediyor olabilir. Dikkat et kendine dinlen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…