HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sağlıkla daha da koyulaşsın inşallah ben bu ekipten çok umutluyum hepimize şanslı geliyor bence şubat ve mart anneleri gruplarına geçeceğiz direkt
Ay evet bende umutluyum. Eğer çizgi gerçekse bende sondan şubat ayını yakalıyorum inşallah Allahım inşallah hamileyimdir eşimin doğum günde şubatta inşallah denk gelir

Ay evet bende umutluyum. Eğer çizgi gerçekse bende sondan şubat ayını yakalıyorum inşallah Allahım inşallah hamileyimdir eşimin doğum günde şubatta inşallah denk gelir
Olacak olacak iyi düşünelim belirtilerin var mı nasıl hissediyorsun?

Olacak olacak iyi düşünelim belirtilerin var mı nasıl hissediyorsun?
Belirtiden bol ne var? Göğüs uçlarımda hafif ağrı var dokununca. 2-3 gün önce daha şiddetli olan sol kasık ağrısı bugün biraz azaldı ama arada yokluyor. Bide her adetten 4-5 gün önce kocaman sivilce çıkardı adet olucağımı anlardım ama çıkmadı. Bide bazıları doğru bulmuyor ama parmakla rahim ağzı kontrolü yapıyorum bir haftadır ve parmağıma hiçbir şey değmiyor

Parmakla rahim ağzı kontrol ü nasıl oluyor

Candy7777 yaaaa seni hatırlıyorum İnan çok dua ediyorum. Hepimize herkese bizimle aynı şeyleri yaşayanlara umarım sağlıkla artsın değerin
Evet canım konuşmuştuk bir ara. Bende hep dua ediyorum canım hep. Meleklerimizin kardeşlerine kavuşacağız inşallah

Parmakla rahim ağzı kontrol ü nasıl oluyor
Orta parmağını vajinaya sokuyorsun parmağının ucuna bir şey değmiyorsa hamile olma ihtimalin var eğer parmağına burun ucu gibi sert bir şey değerse adet olucakasın demekmiş. Çünkü hamile olduğunda rahim ağzı yukarı çıkıyormuş bende burda öğrendim
( tabi hijyene dikkat ederek)

Merak etmiştim kuzum yapamam ben bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…