HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay kesinlikle yaa bu ay işlerim hiç yoğun değildi full burada takıldım evet güzel ama böyle her ay olmaz eğer hamile değilsem bir sonraki ay salıcam bende
Ya sizlerle muhabbet etmeyi goygoyunu yapmayı seviyorum ama buraya girdikçe de aklımın bi köşesinde oluyor kendimi dinliyorum sürekli belirti aramayıncı tiplerden olamadım yeni hedefim ‘canım rahat bırak kendini ne zaman düşünmezsen o zaman oluyor’ tayfası shdshgf

İnşallah cabım hepimizin gönlüne göre olsun

Kizlar hayırlı bayramlar hepinize benimde regl günüm 25 Haziran inşallah olmam femara ve ovitrelle kullandım bu ay çok güzel 20 mm yumurtam vardı bugün 8. Günüm ovulasyon testim git hide siliklescegiine koyilasiyor bakarmisiniz

Eklentiler

• IMG_20240617_163854.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 50
Ya da 'günün geçtikten sonra test yap cınımm şuan çok erkeeennn' tayfası da olabilirizz işin şakası bir yana bende burada takılmayı baya seviyorumm ama çift çizgiyi görürsem daha çok severim gibi

Bu şekilde hamileliğini öğrenen çok kişi gördüm 2. yumurtlama değilse var gibi

Kırmızlığı taşmış resmen ya son testte olma ihtimali olabilir

Düşünmekle olmamasının nasıl bi ilgisi var onu da henüz çözemedim. Tabiki olsun istiyorum ama regl olunca da karalar bağlamıyorum aşırı strese girdiğim bi durum yok yani. Ama kiminle konuşsam uğraştık uğraştık aman yaa olursa olur dediğimiz zaman oldu diyor. Üremek zor zanaat

Peki regl dışında bakarsak 2 tane idrarda gebelik testi bu sürelerde yanılmaz değil mi?
bu kadar insan deli gibi takip yapıp tam gününde birlikte olmasına rağmen hamilelik aylar sürebiliyorken, siz üzerine adet olmuşsunuz idrar testlerinizde negatif çıkmış ama yine de sizin hamile olma olasılığınız çok yüksek gibi

Kız ona niye ağladın
Bilmiyprum ki çok severim ben helikopter böcegini kolyesi falan vardı bi ara bende ilkokul lise yıllarımda hiç çıkarmazdım uğur getirdiğine inanırdım de hikayesi var biçok kişi biliyordur eminim ama bu ların hiçbiri sebep değil yani şuan baktıgımda neden hıckıra hıçkıra ağladım ki acaba diye bende düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…