HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ilişkiden 41 ve 46 gün sonra yapılan idrarda gebelik testleri negatif geldi yanılma payı yoktur heralde degil mi kadar süre sonra? 28 mayista da 2. adeti olmustum iliski 28 nisan 30 nisanda ilk adetimi olmustum ama evham yaptim simdi adetime 1 hafta var aydınlatabilir misniz lütfen

Seni çok iyi anlıyorum ay çok sevindim canım halolita gibi koyulaşma takibinizi bekliyorum, inşallah daha da koyulaşsın kan verecek misiniz bu arada? halolita almanyada nasıldı kan verme durumu?
7. Haftaya kadın doktoru randevu veriyor canım. Ama tanıdık bir ev doktoru bulduk biz şimdi eğer ki pozitif görürsem direkt ona gidip kan verdiricem

Bende de hafif göğüs ağrısı var ama bilmiyorum ay şiştim şu mu bu mu demekten bidahaki ay salıcam böyle geçmez her ay her ay

Canım yumurtlamaya göre 21. Femometer 19u gösteriyor. 4 gün fark edebiliyor erken ya da geç. Sancım yok, bugün burada yazıştıktan sonra peçeteye gelen açık kahve gibi pembemsi bi akıntı gördüm sadece. Geçen ay da reglimden 2 gün önce vardı o akıntı. Büyük ihtimalle 19unda gelir reglim.

Isıyi nerden ölçülüyor? benim temassız alından olctugum ateş ölçerim var. Ben ovulasyon testi almadan akıntı takibi ve ısı takibi yaparak takip etmek istiyorum adet günümu

Merhaba arkadaşlar,
Bugün 11 gibi Alanya Devlet Hastanesinde test verdim. Bayram dolayısıyla yarım saat yol geldim sadece beta artmış mi görebilmek için.
Oradaki hemşire laboratuvar sonuçlarından e nabıza düşmeden görebilirsiniz dedi. Maksimum 2 saat çıkar dedi biz de o öyle deyince beklemeyip otele döndük. Hastanenin laboratuvar linki çalışmıyor. E nabızda hiç sonuç yok.
İstanbulda oturuyorum normalde hastanede kan verdiğimde sonuc ekrana yansımadan önce en azından hastane ziyaretine düşüyordu acilde muayene olduğum.
Şu an 4 saati geçti gözüken hiç bir şey yok.
Devlet hastaneleri sizce en geç ne zaman yansıtır sonuçları?
İnşallah sonuçları kaybetmemişlerdir kanı da hemşire bize verdi biz götürüp koyduk laboratuvardaki kutuya..
İstanbul’da hep gittiğim tıp merkezinde yarım saate alıyordum sonucu bu yavaşlık canımı sıktı..

Ah nasıl sabırlısııın Helal olsun, ben bugün yapmış bulundum test kdlslsls Negatif görünce üzüldüm biraz. Belki çıkarsa yarın İzmir’e gidince sürpriz yapardım düşünmüştüm Neyse ki daha erken çok üzülmüyorum ama umudum da yok artık Yol benimde gözüme çok geliyor ya gidince ölü balık gibi oluyorum

Isıyi nerden ölçülüyor? benim temassız alından olctugum ateş ölçerim var. Ben ovulasyon testi almadan akıntı takibi ve ısı takibi yaparak takip etmek istiyorum adet günümu
Normal kol altı ölçülen ateş ölçerle dil altından ölçmen gerek canım sabah uyanır uyanmaz

Bende de hafif göğüs ağrısı var ama bilmiyorum ay şiştim şu mu bu mu demekten bidahaki ay salıcam böyle geçmez her ay her ay
Gerçekten şu durum da ayrı bi stres yapıyo insanı ya anlıyorum canım ben de öyleyim şuan

Sabırlı değilim valla ama bayraö zamanı yaparsam kafayı yerim bugün mide bulantısı basladı canım hiçbir şey yemek istemiyor yediğimde de çıkarmak istiyorum ve sersem gibiyim hastamıyım hamile mi anlamadım

Ay inşallah vardır inşallah, çok dua ediyorum kızlar hepimize. Dünden beri 4 kişinin ani hamilelik haberini aldım etrafımda, millet hiç hesapta yokken pat diye hamile kalıyor kesinlikle gözüm yok sağsalim kucaklarına alsınlar inşallah. Bence biz çokça stres yapıyoruz galiba, kafa rahat olmayınca da olmuyor

Net hamile değilsiniz

Ay kesinlikle yaa bu ay işlerim hiç yoğun değildi full burada takıldım evet güzel ama böyle her ay olmaz eğer hamile değilsem bir sonraki ay salıcam bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…