HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kizlar bir sorum var, biliyosunuz bugun catlama oldugunu gordum testte ama bugun denemeyedik ne yazik ki, bir sorun olur mu sizce🥺 icim icimi yedi uzgun uzgun oturuyorum evde, bir soruyim dedim dun denemistik aksam ustu😞 yarin da olur buyuk ihtimal ama bugun denk gelemedi iste
Olur kuzum hiç dert etme spermler içeride 5 güne kadar canlı kalabiliryorlarmis.seninkiler dünden beri geziniyordur zaten catlamayi gören koşar zaten vizzzzzzz diye😘😘😘

kizlar bir sorum var, biliyosunuz bugun catlama oldugunu gordum testte ama bugun denemeyedik ne yazik ki, bir sorun olur mu sizce🥺 icim icimi yedi uzgun uzgun oturuyorum evde, bir soruyim dedim dun denemistik aksam ustu😞 yarin da olur buyuk ihtimal ama bugun denk gelemedi iste
Moralini hiç bozma, olacağı varsa elbette olur. Diğer günlere odaklan veya sabah değerlendir. Biz bu kadar denedik de ne oldu sanki. Bende neredeyse her gün değerlendirdim, artık yarından itibaren pes ediyorum denemeyeceğim olacağı varsa olacak zaten.

Ben çörekotu yağı kullanıyordum her şeye şifalı diye (erkeklerde de spermi arttırıyormuş bu arada bilginize) ama hamilelikte kasılma ya da kanama arttırıcı özelliği sebebiyle kullanılması sakıncalıymış diye yumurtlama dönemi sonrasında bıraktım. İstersen bi araştır yine de, aynı etki olmayabilir.
Ewet canım okudum biraz önce.sabredicez inat edicez ve icmicez.

Hiç üzülme 🙏 biz de peaki gördüğüm o günü değerlendirdik, ertesi günü yani silikleşmeye başlayınca sistit olduğum için değerlendirememiştik. Ama mutlu haberi aldık çok şükür🙏🏼 Hem spermler içeride 72 saate kadar canlı kalabiliyorlar o yüzden yumurtayla buluşma ihtimalleri yüksek 🍀🍀😍😍

Hiçbişey olmaz stres yapma. Baksana olacaksa tek ilişkiyle bile oluyor😃

IMG_1277.jpeg
kızlar test bozukmu yoksa gebe miyim

Bende sabah testi yenileyeceğim bakalım koyulasma.varmi.of çok stresli yaaa.kizlar birde bende gaz cogalmaya başladı 2 saattir .başkada belirtim kalmadı zaten.

Moralini hiç bozma, olacağı varsa elbette olur. Diğer günlere odaklan veya sabah değerlendir. Biz bu kadar denedik de ne oldu sanki. Bende neredeyse her gün değerlendirdim, artık yarından itibaren pes ediyorum denemeyeceğim olacağı varsa olacak zaten.
Bende dün dahil olmak üzere değerlendirdim 9 undan beri bu gece artık istemiyorum yeter. 😂 zaten regl olacak gibiyim çok gergin sinirli duygusal az mola vermek istiyorum övü ye göre yine peak falan olursa o zaman bakıcam

Kızlar bişey soracağım YİNE 🤣 hamile olan arkadaşlarım ya da öncesinde hamilelik yaşayanlar; eşinizle ilişki sırasında kasık ağrınız olmuş muydu? Benim yumurtlama döneminde olan ağrı gibi bir ağrım oldu da size sorayım dedim 🥰 🫠

Bende dün dahil olmak üzere değerlendirdim 9 undan beri bu gece artık istemiyorum yeter. 😂 zaten regl olacak gibiyim çok gergin sinirli duygusal az mola vermek istiyorum övü ye göre yine peak falan olursa o zaman bakıcam
Ay bende aşırı gerginim bugün, kocişimde pes etti artık yarın mola verelim dedi 😂🤦🏻‍♀️ Zaten bende hal kalmadı, listeyi görsen benim günler full dolu, liste kabarık olacağı varsa olacak 🤷🏻‍♀️😏

Kızlar bişey soracağım YİNE 🤣 hamile olan arkadaşlarım ya da öncesinde hamilelik yaşayanlar; eşinizle ilişki sırasında kasık ağrınız olmuş muydu? Benim yumurtlama döneminde olan ağrı gibi bir ağrım oldu da size sorayım dedim 🥰 🫠
Bende son 2 ay ağrılı oldu canim
Ay bende aşırı gerginim bugün, kocişimde pes etti artık yarın mola verelim dedi 😂🤦🏻‍♀️ Zaten bende hal kalmadı, listeyi görsen benim günler full dolu, liste kabarık olacağı varsa olacak 🤷🏻‍♀️😏
Ay guldurdun beni.benimkide catlamadan birgün sonrası için aynı bezginligi göstermişti.🤣🤣🤣

X