HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Dur bakalım olmadığın muddetce iyi ümit vardir kuzum.
Valla bilemedim. Testte çıkar normalde. Arkadaşım da 2 çocukta da kesinlikle kan testi dışında hep negatif çıkardı.3. çocukta aynı benim testle öğrenmiş. Valla kendimi adet olcam diye hazırladım. Olmazsam zaten vardır. Hamile miyim dedikçe strese girdiğimi düşünüyorum. Sence bir dahaki testi ne zaman yapayım adet gelmezse.? Yerleşme kanaması bittikten 1 hafta sonra kesin sonuç verir yazıyor da Google'da

Canım bende hep öyle okudum bence yarjn dur eger sabredebilirsen cumartesi sabah tekrar yap bakalım.insallah çıkar.

Kizlar çörek otu şuan cignenebilir mi?ben sigara içiyordum tabi hemen kestim ama canım istiyor çörek otu beni durduruyordu çiğneyince ki sigarayı azaltmami saglamisti.suan canım çok istiyor icmicem tabiki ama beni tiksindiricek birtek çörek otu ve karanfil.karanfil gebelikte tehlikeli biliyorum ama çörekotunu duymadım hiç.oglumda tiksinmis içmemiştim dua edin inşallah bundada öyle olur.

Hakkında.hayirlisi olsun canım inşallah seninledir bebiş
Ay inşallah. Tabi olmazsa da vardır bir hayır. Ben de bulunduğum yerde istemiyorum üçüncüyü
Biraz dua ederken şartli gebelik gibi de oldu da. Napayim dogum burdan birz uzak yerde olsun inşallah diye dua ediyorum

Olumsuz bişey duymadım bununla ilgili,doktora da danışsan daha iyi olur. Ama burda bilen varsa da söylerse iyi olur. Çünkü merak ettim.

kizlar bir sorum var, biliyosunuz bugun catlama oldugunu gordum testte ama bugun denemeyedik ne yazik ki, bir sorun olur mu sizce icim icimi yedi uzgun uzgun oturuyorum evde, bir soruyim dedim dun denemistik aksam ustu yarin da olur buyuk ihtimal ama bugun denk gelemedi iste

Ben çörekotu yağı kullanıyordum her şeye şifalı diye (erkeklerde de spermi arttırıyormuş bu arada bilginize) ama hamilelikte kasılma ya da kanama arttırıcı özelliği sebebiyle kullanılması sakıncalıymış diye yumurtlama dönemi sonrasında bıraktım. İstersen bi araştır yine de, aynı etki olmayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…