HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnsanı gereksiz yere ümitlendiriyo bu testler maalesef. Üzüldüm senin adına da bir daha yaşamayız inşallah

Tez canlısın canım demek ki. İlk hamileliğimde de ben senin gibiydim son ayımda annem gelmstı eve şirket cagırdık o durumda bile kadınlara yardım etmıstım hıc unutmuyorum annem ve kocam çok kızmıştı ama 2. Hamilelik cok farklı oluyor her istedgnde oturma lüksün cok az ardında bı cocuk varken zten sürekli ayakta durmak zorundasın bben o yüzden cok pısmanm diyordum ki hep tekrar hamıle olayım ılkte nazlanmadım 2.de nazlancam ama yne yapamıyorum yapmak lazımtadını çıkar ılkkler pahabıcılemez. Naz nıyaz yap vallahi sonra baya özlersin neden yapmadım ki dye

Gözünaydınnnnnm Hayırlısı olsun inşallah
Teşekkür ederimm
Canım hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah sen regl oldum dememişmiydin yanlış mı hatırlıyorum kaçırdım mı acaba
Teşekkürler canım evet dün regl günümde peçeteye kahverengi akıntı gelince tüm ümidim bitti regl oldum sanmıştım. Bugün devamı gelmeyince test yaptım

Benimde BAT a 4 gün var ama pozitif çıkıyor
Yaa şubat annelerinde buluşuruz inşallahh

Ayyy tebrik ederim ya ne kadar cok hamilelik haberi gordum su iki uc gunde vallahi darisi hepimizin basinaaa bu ayyy

Ay süpriz gibi birşey oldu o zaman tekrar tebrik ederim

Baya ben buradayım dıyor ben henuz subay annelerine katılmadım kafamı dınledm kzıım hastayken biraz inşallah kese artı kalpde yazacagım
Geçmiş olsun canım
Ben yurtdışındayım kese va görmeyi beklersem yandım galiba yazdım şimdi
Bende denedim farklı bir markayla yine çıktı, inşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Aminn canımm inşallah sen de sağlıkla kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…