HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Regl olcam göğüsler hala muhallebi artık şüphe uyandırmak için onlar bile harekete geçmiyor

Merhabaalar benim de
Sat 01.05.2024
Bat 02.06.2024
Bir kac gün once henüz adetim 1 gün gecikmisken cok silik bir testle öğrendim hamileyim doktora gittim ilk beta hcg 75 çıktı. Dün tekrarlandı 167 ye yükselmiş. Henüz cok cok erken biliyorum ama insan vucudunda olan değişiklikleri yok sayamiyor. Henüz kese bile gorunmedi. Haftaya tekrar doktora gidecegim. Umarım seneye Şubat annesi oluruz hep birlikte.

Eklentiler

• 20240601_073029.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 31
Cok tebrik ederimmm hayirlisiyla almayi nasip etsin allah kucaginiza

Denemeyaptiginiz gunleri ogrenebilir miyimm ovulasyonla takip etmis miydiniz?

Aminn cok teşekkür ederim 5 aydır yumurtlama takibi yapıyordum ovülasyon testiyle. Bu ay da yaptim. En koyu testim 20 mayıstı, muhtemelen o gün yumurtladim. Değerlendirdiğimiz günler 14 18 20 22 ve 23 mayıs gunleriydi.

Tebriklersağlıkla kucağınıza alın

Mayıs ayım clear blue sayesinde tam bir kaosa döndü hep silik çizgi çıkardı asla almam bir daha ondan
Ben de aynı mağduriyeti laboquick yüzünden yaşadım. Ne zaman yapsam silik çıkıyordu. Bu kadar da olmaz diyerek artımed aldım. Önce laboquickle yaptım yine aşırı silik çıktı. Sonra artımedle yaptım gayet normal bir çizgi çıktı. Yine çok koyu olmasa da görünür daha koyu bir çizgiydi. Artık laboquick kullanmayacağım ben de.

Benim Bat 13 Haziran ama sol kasığımda dünden beri batma var psikolojik mi acaba son ilişkinin üstünden 5 gün geçti

test pik, eger elinizde fazla test varsa bugun aksama dogru 4-5 gibi bir daha yapin, siliklesmeye basliyorsa yarin sabah da degerlendirin ve sonraki gunlerde gun asiri, umarim tutar guzel enerjilerimi gonderiyorum :)
İyi dilekleriniz ve cevabınız için teşekkür ederiim tekrar yaptım çatlamamış daha. Yarın sabah değerlendirmek daha mantıklı olacak gibi. Buda yeni yaptığım

Eklentiler

• image.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…