HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bosver yasımızda bısey yok😊daha gencız,çevre evet benımde canımı sıkıyor ama sonucta dıs kapının dıs mandalı hepsı😀umarım dedıgın gıbı ultraatak yaparız ve gozumuz gonlumuz bayram eder bu ay😊bende anestezı alıp hsg cekılmek zorunda kalmam amiiin🤩😀
Aynen ben de hsg olayından çekiniyorum bir de maliyetli bir şey. Gataya gittim orada bile anestezi olmadan çekiyoruz dediler yani bu anlamda özel hastanelere muhtacız. Allah sonumuzu hayır etsin 💫

H haziran cicegim Gerçekten zor şeyler yaşamışsınız ama hala güçlüsünüz ✊️ benim bir arkadaşım da bu şekilde çok zor süreçlerden geçti sonra artık bıraktım kabullendim dedi. Bir sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı :) bu işler hiç belli olmuyor cidden.

annelik yolunda annelik yolunda teşekkürler özellikle balık yağını bilmiyordum evde bir dolu var olmadı onlara başlayayım 😅

Yaa aslında günüm geçmediği sürece yapmayacaktım ama burda 3-4 gün önceden silik çizgi çıkanları gördükçe hadi dedim yapıyım beklemekten başka çare yok şimdi teşekkür ederim detaylı cevabınız için :)
Evet anlıyorum ben de 9 ve 10.günde yaptım negatif çıktı o günlerde baya ağrım oldu ve göğüs ağrım da var vücut ısım da hala yüksek bakalım beklemeye karar verdim günüm geçerse test yapıcam sonra da direk hCG veririm. İnşallah burdayken olur da hemen kan veririm yoksa yurtdışında zor olur ama hayırlısı.

Evet anlıyorum ben de 9 ve 10.günde yaptım o günlerde baya ağrım oldu ve göğüs ağrım da var vücut ısım da hala yüksek bakalım beklemeye karar verdim günüm geçerse test yapıcam sonra da direk hCG veririm. İnşallah burdayken olur da hemen kan veririm yoksa yurtdışında zor olur ama hayırlısı.
İnşallah vardır sizin ne kadar var bata?

Benim döngü 25 günde bir. Sizce ne zaman yumurtlama olabilir? Hep 14. Gün yapıyorum control çizgisinden koyu olmuyor sonra da silikleşmeye başlıyor.
Genelde dongu başlamadan 14-17 gün önce olur ama testlerle takıp etmek daha faydalı

Insallah en yakın zamanda tekrar nasip olur ben proxyfemin kullanıyorum takviye olarak hamile kaldığım ayda onu kullanmıştım evet aslında bir düşüğü normal karsiliyolar ama şimdi mesela bende pıhtılaşma cıktı etkilemiyo deseler de etkileyedebilir testi yaptirmasam bilemeyecektik insallah sizde yoktur çünkü benim bebeğimin kalp atışı hic yoktu ve gelisimi cok gerideydi şimdi diyorum acaba beslenemedi mi pıhtılaşma yüzünden
inşallah sağlıkla diye dua edelim

ayy cok az kaldi hadi insallah guzel haberler gelsin siz ordayken <3 dualarim sizinle

Ay aynıymış günlerimiz güzel haberler alırız umarım 🥰
İnşallah ya bu ay bu listeyi dolduralım hep birlikte 🥰🤍🤲🏻
Çok iyiymiş inşallah yaşamam ama yaşarsam araştırırım bunu teşekkür ederim 🙏
Rica ederim, bende birinde duydum kız hiç birşey yiyemiyordum sürekli serum bağlandım doktorlar çare bulamadı en sonunda bu kesti demişti 🤗

Evet anlıyorum ben de 9 ve 10.günde yaptım negatif çıktı o günlerde baya ağrım oldu ve göğüs ağrım da var vücut ısım da hala yüksek bakalım beklemeye karar verdim günüm geçerse test yapıcam sonra da direk hCG veririm. İnşallah burdayken olur da hemen kan veririm yoksa yurtdışında zor olur ama hayırlısı.
Benim yumurtlamadan sonra 9. Günde pozitif çıkmaya başladı ama yumurtlama bu ay erken olmuştu adetten sonra 9. Gün o yüzden olabilir yani yumurtlama tarihine de bağlı bence erken çıkması 🙂

insallah insallah :) clearblue baya basarili bence ben begeniyorum, ama bazilari dediginiz gibi cikabilir tabi :KK43: ben ilk baktigim an cizgi olustugu icin kuruma cizgisini gormedim daha sonra

ovulasyon testlerine de basarili diyolar ama genelde cok pahali onlar digerlerine gore
Mayıs ayım clear blue sayesinde tam bir kaosa döndü hep silik çizgi çıkardı asla almam bir daha ondan 😞

X