HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aynı yaştayız ve bizim de bir sorunumuz yok ama henüz gebelik gerçekleşmedi. Bana da doktor rahim filmi önerdi tüplere bakmaktan başka çare yok dedi çünkü ya günleri tutturamayacak kadar talihsiziz ya da tüpler tıkalı İnşallah ikimiz de en kısa zamanda çift çizgiyi görürüz ben de bu ay bazı belirtiler gördüm heveslendim adetime daha var ama test yaptım boş çıktı. Yine de belli olmaz bakarsın bu ay 34ler olarak bir atak yaparız

Cok tesekkur ederim ben hâlâ cok üzgünüm siz nasılsınız sonuçlar çıktı,benim doktorum iğneye baslicaz dedi kimi doktorlar alâkası yok diyolar düşükle
bende 3. reglimi yeni gördüm bu ay bizde deneyeceğiz kürtaj sonrası ilk kez , ara sıra aklıma geldikçe mahvoluyorum , ağlıyorum , toparlanmaya çalışıyorum, biraz daha iyiyim , bizde 3 farklı doktor araştırılmasına gerek yok deyince bizde üstelemedik , hepsi normal olası karşıladı bakalım artık yeniden ne zaman olursa

H haziran cicegim geçmiş olsun herkese. Yaşadıklarınıza çok üzüldüm umarım herkes hayırlı haberler alır gerçekten bu süreç çok yıpratıcı ben psikolojimi sağlam sanırdım daha bir şey yaşadığım yok ama 1 sene olmasına rağmen etraftan öyle bir baskı var ki kendimi hiç bu kadar çaresiz hisstmemiştim. Özellikle yaşın olması durumu iyice saçma bir hale getiriyor. Yine de moralimizi yüksek tutalım Allah büyüktür her inişin bir çıkışı vardır.

Bir doktor dinledim 12.güne kadar yerleşme olabiliyor dedi yani 2 gün varken kanda bile çıkmayabilirmiş ki idrar testleri hassas değil hcg 30 çıkanların bile silik çizgi oluyor bence adet günü ya da gecikmede test yapmak daha mantıklı erken yerleşen de oluyor ama herkesin bir değil

Bosver yasımızda bısey yokdaha gencız,çevre evet benımde canımı sıkıyor ama sonucta dıs kapının dıs mandalı hepsıumarım dedıgın gıbı ultraatak yaparız ve gozumuz gonlumuz bayram eder bu aybende anestezı alıp hsg cekılmek zorunda kalmam amiiin

Simdi yaptim ben de kizlar ofiste, dunkune gore daha koyu duruyor, genelde premom app ine koyup oradan degerine bakiyorum

Flo uygulamasinda da 8 i ovulasyon gunum gosteriyor bakalim genelde 1-2 eksik fazlayla dogru biliyor umarim olur

bu sirada gun asiri iliskiye devam ediyorum ne olur ne olmaz diye bunu boyle pik olmadan gorsem bile

Evet bır ıkı gune pık olur hadı ınsallah guzel haberı getırecek yumoştur bu tamamen silikleştiği günü mutlaka degerledırın ama bence en onemlı gun o gun.mesela perşembe pik olmustu benım cumartesı sabah dr catlamıs olarak gördü daha kaybolmamıstı folıkul,yanı cuma gunu yada cumartesı sabah catlamıstı.eve gelıp hemen ovulasyon testı yaptım sılınmıstı.

Insallah en yakın zamanda tekrar nasip olur ben proxyfemin kullanıyorum takviye olarak hamile kaldığım ayda onu kullanmıştım evet aslında bir düşüğü normal karsiliyolar ama şimdi mesela bende pıhtılaşma cıktı etkilemiyo deseler de etkileyedebilir testi yaptirmasam bilemeyecektik insallah sizde yoktur çünkü benim bebeğimin kalp atışı hic yoktu ve gelisimi cok gerideydi şimdi diyorum acaba beslenemedi mi pıhtılaşma yüzünden

ayy insallah insallah <3 cok tesekkurler guzel dilekleriniz icin insallah hepimizin oyle olsuun

ben gecen ay pik oldugu gun siliklestigi gun ve sonraki gunu yaptim ama evet dediginiz dogru belki de biraz daha surdurmek lazim sonraki gunler gun asiri olarak, pik gordugum gunu mutlaka degerlendiricem sonraki gun de yine ayni saatte siliklestigini gorursem o gunleri de degerlendiricem dediginiz gibiii <3

Ben 4 yıllık evliyim 3 yıldır uğraşıyorum baya aktif olarak önce dış gebelik geçirdim sonra kimyasallar poliplerim varmis onları aldırdım en son bir de düşük yaptım dediğiniz gibi cok yıpratıcı bir kac ay daha deneyip tüp bebek düşünüyorum o da olmazsa artık durumu kabullenicem

Balık yağı, folik asit ve inositol bunlar vitamin yan etkileri yok ve yumurta gelişimine faydalı doktora danışıp kullanabilirsiniz bence

Yaa aslında günüm geçmediği sürece yapmayacaktım ama burda 3-4 gün önceden silik çizgi çıkanları gördükçe hadi dedim yapıyım beklemekten başka çare yok şimdi teşekkür ederim detaylı cevabınız için :)

Benim döngü 25 günde bir. Sizce ne zaman yumurtlama olabilir? Hep 14. Gün yapıyorum control çizgisinden koyu olmuyor sonra da silikleşmeye başlıyor.
10-11 gibi olabilir sizin yumurtlama çünkü reglden 14 gün önce oluyor 14 gün 28 günde bir adet olanlar için geçerli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…