HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

su iciminize dikkat ediyor musunuz, idrari seyreltiyorsunuzdur belki diye sormak istedim

bir de bazi aylar yumurtlama gunleri de atabiliyor, bir anda pik yapabiliyor testler, denemeye devam edin
Evet hic bişey icmeden yapıyorum saat 12 gibi bir anda mı pik yapar ben daha önce yaptığımda yavas yavaş koyulasiyodu

Evet hic bişey icmeden yapıyorum saat 12 gibi bir anda mı pik yapar ben daha önce yaptığımda yavas yavaş koyulasiyodu
benimki yapmaya basladigim ilk gun hic yok gibiydi, ikinci gun azicik cizgi olustu, ucuncu gun birden kopkoyu cikti control cizgisinden, diger gunse koyulasti

yani oyle olabiliyor ama evet birazcik daha deneyin bazen atabilir gunleri

benimki yapmaya basladigim ilk gun hic yok gibiydi, ikinci gun azicik cizgi olustu, ucuncu gun birden kopkoyu cikti control cizgisinden, diger gunse koyulasti

yani oyle olabiliyor ama evet birazcik daha deneyin bazen atabilir gunleri
Ben de uzun süredir uğraşıyorum bazen yakaladım bazen göremedim. dediğiniz gibi devam edeyim en iyisi çok teşekkürler

çalıştığım için akşamları yapmayı düşünüyordum saat çok etkilyor mu ? bir bilgim yok benim ondan soruyorum
Bende farkettı canım.aksam yaptıklarımda tamm cok net koyulasmıyor,bende calısıyorum iş yerıne getırıyordum valla hergun 11 de yapıyordum
Balık yagı işe yarıyor kesınlıkle evet.kalıtelı olanından alabılırsın hem saglıga hıcbı zararı yok aksıne faydalı.bıde sabahları yapmaya ozen gosterırsen ve sıvı almazsan bence bu ay gorursun kopkoyu cızgıyı

Ben hep akşam 8 gibi yapıyorum ondan dolayı olabilir sıvı da tüketiyorum o zaman sabah yapayım haklısınız Çok teşekkürler sizin de gebelik var sanırım hayırlı uğurlu olsun

Kızlar döngümün 13.günündeyim normalde 29-30 günde 1 oluyorum bu ay yumurtam yok sanırım ovulasyon hep silik kac gündür ve gün geçmesine rağmen koyulaşmıyor
Benimde 30 gün ama her ay farklı günde pik gördüm mesela ilk ay 23. Gün pik görmüştüm 2. Ay 14. Bu ay ise 9. Gün, yapmaya devam edin

Ben hep akşam 8 gibi yapıyorum ondan dolayı olabilir sıvı da tüketiyorum o zaman sabah yapayım haklısınız Çok teşekkürler sizin de gebelik var sanırım hayırlı uğurlu olsun
Benım daha yok canım bakalım olması yolunda ılerlıyorum.yaş 34 esımde ve bende bır sorun yok yumurtalarımda ıyı vs,ama olmadı bakalım bır yıldır(öncesınde bı dıs gebelık hıkayem var) hsg cekılecegım bu ayın sonunda bakalım neler olacak ama hıssedıyorum cok yakında olacakbu ay işte tam çatlama gununde gıtmısım doktora bakalım degerlendırdım hemen eve koşup belkı tutmustur kım bılır

Benimde 30 gün ama her ay farklı günde pik gördüm mesela ilk ay 23. Gün pik görmüştüm 2. Ay 14. Bu ay ise 9. Gün, yapmaya devam edin
Peki yine 30 günde mi oluyor yani yumurtlamadan kac gün sonra âdet oluyoruz o belli mi sizce.ben mart ayında bebeğimi kaybettim pıhtılaşma cıktı hemen öğrenmem gerekiyor ki iğneye baslicaz

Peki yine 30 günde mi oluyor yani yumurtlamadan kac gün sonra âdet oluyoruz o belli mi sizce.ben mart ayında bebeğimi kaybettim pıhtılaşma cıktı hemen öğrenmem gerekiyor ki iğneye baslicaz
genelde 15 gün sonra diyorlar ama benim reglim yumurtlama günleri farklı da olsa hep 30. Günde geldi

hatırladım sizi berabeer ekim grubundaydık , test sonucunu bekliyordunuz çok geçmişolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…