HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sizinle bat aynı umarım güzel haberleri aliriz bu ay
İnşallah kısmet diyelim nasip diyelim.gercekten gecen ay çok kafaya takmıştım bu ay akışına bıraktım.olacagi varsa olur Rabbim yazmışsa bu dünyada bir nefes bir dilim ekmek düşer rahmimize bir bebek.kafiyeli oldu ama hiç belirtim yok benim Freshmommy söylemiştim garip şekilde bir haftadır sadece kirpiklerim dolanıyor birbirine üst kirpigim alt kirpigime takılıyor.yumurtlamadan 2 veya 3 gün sonra başladı.ama sebebi hamilelik diyemem tabi.losyam kıvamında 2 kere akıntım oldu ama bunuda belirti saymıyorum.goguslerde ince bir sızı oluyor ama ara ara buda adet haftasina giriyoruz bundan olabilir.yani geçen ay dibine kadar belirti yaşadım.suan onların 10/1 yok.Rabbim hayırlısını kolay yoldan nasip etsin hepimize ben kendimi tempoya bıraktım Aman bir şekilde geçiyor.bu ay olmazsa önümüze bakicaz artık.

bat 11 haziran beni de ekler misiniz
iran

23 Mayıs - 23 Haziran ne olur beni de ekleyin, tüp bebek tedavisi görüyorum

Tebrik ederimmm sağlıkla gelsin

Ben başladım regl bitince henüz pik olmadı benim de 21 Haziran güzel haberlerle gelsinn

Evet canım ilk idrarla yapılmıyor ovulasyon testi ikinci idrarla yapılıyor. İlk idrar yanıltıcı oluyor. Tabi ikinci idrarla yaparkende su tüketimine iki saat idrar tutmaya dikkan ediceksin.
Hiç bilmiyordum teşekkür ederim canım

Merhabalar çatlatma iğnesinin 10.günü bugün test yaptım sabah negatif ovulasyonda negatif çıktı . Aranızda çatlatma iğnesi kullananlar var mı arkadaşlar

Devam et bence daha belki geç yumurtlarsın belli olmaz

Canım easyhome sipariş vermiştim bende geldi bugün eşim gördü hatta kahkaha attı bunlar ne böyle neyse kurtuldum artık sürekli test almaktan iyi olmuş diyo sağol bu arada tavsiyen için
Rica ederim canım hatta youtube'da bir video izlemiştim kadın karşılaştırma yapıyor bütün markaları atarım onu da

Ablam da öyle iki hamileliği de çok kötü geçti hele ikincisi daha felaketti kaç kilo zayıfladı doğuma kadar midesi bulandı. Hep dua etti inşallah bana çekmezsin diye umarım kabul olur duası
Midesi bulananlara da yolculuk bilekliği çok iyi geliyormuş deneyin eczanelerde varmış

23 Mayıs - 23 Haziran ne olur beni de ekleyin, ben tüp bebek tedavisi görüyorum
Hiç belli olmaz yumurtlama takibi yaptınız mı geç döllenme olabilir mi
beni de ekler misiniz 23 mayıs 23 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…