HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Anlayan vardır eminim yorumlarsanız çok sevinirim, testlerim 4-5 gündür tam olarak silikleşmiyor gibi bı bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20240605_212741.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20240604_104609.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20240603_185248.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 47
gözün aydın sağlıkla kucakla inşallah ahh ne güzel
amin Allah razı olsun, gönül kırıklığımız çok oluyor hayırlısı böyleymiş demekten de bir şey gelmiyor elimizden.. üzüntünü hissettim derinden bazen kalpler çok yorgun.. iç huzurumuzun daim olsun, Mevla en güzel yardımcıdır. sabretmekten vazgeçmeyelim

cookiep merhaba, sat ve bat tarihlerimiz aynıymış nasıl gidiyor, yumurtlamayı testle takip etmedim eşim de 1 haftadır şehir dışındaydı bugün geldi, bu ay için geç kalmış mıyımdır diye biraz endişelendim. sen değerlendirebildin mi takvimde bugün ovulasyon günü olarak gösteriyor umarım değerlendirebiliriz

Uzun süre olunca insana bi dinginlik geliyor gerçekten. Çok iyi yapmışsın canım kendine bakmakla. Böyle sakinleyince sanki çok bekletmeden gelecek gibi bir his var içimde. İnşallah canım inşallah

Benim de takvimde bugün gösteriyor test pik olmadı daha ama ben tamamen teste de bırakmıyorum pik olmasa da 2 3 günde bir ilişki oluyor riske atmamak için. Bence geç kalmamışsındır bugünden itibaren değerlendirirseniz tam denk gelir hiç stres yapma

Canım benim de 5. Günü 7 gün sürüyor lekenleme falan derken. Bugün kargom gelicek bitince hemen başlamayı düşünüyorum inşallah bu ay olsun sağlıkla ilerlersinnn
biz senle aynı yada yakındıık bende başlayacağım ama ne zaman başlasam emin olamıyorumm

Amin inşallahh.. Ben de dün bata 3 gün kala burda okuduklarımdan gaza geldim test yaptım bembeyaz negatif hani şüphe bile bırakmadı burdan da dönmez heralde ama ilk defa bu kadar üzüldüm hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…