HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar bata üç gün var bende ovülasyon testi vardı yapmak istedim yani sadece çok düşündüm kafam patlayacaktı yaptım ama yumurtlama falan çıkmadı doğal olarak hani hamilelik varsa o da pozitif çıkar diye biliyorum çıkmadı işte neyse test yaptığımla alakalı tüm alet edavatı yok ettim. yani biliyorum zaten olmadığını değerlendiremedik o haftayı ama bir umut.
bi yandan kürtaj sonrası diye korku da var olmaz mı diye ama ilki de beş ayda olmuştu aceleye gerek yoktu ama bayram geliyor işte buruk olmasak keşke sonra namaz kıldım kuran okudum ağladım ağladım ultrason fotoğrafını öptüm ilk meleğimin yine ağladım ama geçti elhamdülillah biraz rahatladım
Allah’ımdan bana bi işaret istedim ama bu ara namazlarımı ihmal ettim halbuki ilk bebeğimi bana verdiğinde adeta duamın kabul olduğunu kalbime hissettirmişti rabbim şimdi buradaki tüm bekleyenler için rabbim yanından temiz hayırlı evlatlar nasip etsin kırık kalplerimizi yeniden onarsın inşallah

6 gün öncesi pembe olan birde turuncu olan var onu hatırlayamadım internette kendi sitelerine bakabilirisimiz baya iyi anşatıyır
Ben pembeyi yaptım 6 gun kala diyor %76 ymıs suan dogruluk olanı ama sahtemı urun cıkarmıyor mu yoksa yok mu anlayamadım bi umut işte

Ben pembeyi yaptım 6 gun kala diyor %76 ymıs suan dogruluk olanı ama sahtemı urun cıkarmıyor mu yoksa yok mu anlayamadım bi umut işte
İnternetten mi aldınız ben asla AVM dolaşmak herşeyi internetten alırım ama bu tarz şeyleri gebelik testi vitaminler falan asla güvenemiyorım

Gecen ay gözle görünür silkde olsa testı görüpde adet olmak bana şka gibi geldi resmen ama kaldıgımız yerden devam 🫡 ful tempo tövbe 😂 kızlar kasık agrısı yasadım galiba yumiş geliyo diye dusundum ogunleri hep degerlendırdım suan takvime göre 14 gun falan bar degerlendirmeye devam mi sızce bu aralar adetim beni cok sasırtıyor

Eklentiler

• IMG_0919.jpeg
    IMG_0919.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 65
Kızlarr hcgm 482 çıktı🤗 ilk HCG gecikme de 2. Gün bel ağrımı söyledim acilde yaptırdık kan testini. Dr dinlenmem gerektiğini söyledi halıyle ama bende iş gırla. Eşim hep okulda nobetlerı var toparlanma ısı bende bıyandan cocuk eglendırmek. Vallahi yoruldum 🥺Evıme kavuşmama 8 gün var ben nasıl gidecegım arabayla 17saat yandım ki ne yandm bu agryla ağrın cok ıse kadın doguma yonlendırdı benim de cok garıp agrım var gerçekten sanırım yarn bı gorusecegm gidecegım kadın dogumcuya. Gerekli takviye vs gerekıyor mu dye. Magnezyumu nezaman baslatıyorlardı onu unuttum mesela🥲 ama evıme de ucakla gıtme ıhtımalım yok arabadan beter ediyor beni o bilenler hatırlar. 3 ay yokum burdakı evde. Eşimin de tek arabayla yola koyulmasını ıstemıyorum sifa1986 sifa1986 halolita halolita @Pamlok sdaak sdaak @duskapani Candy7777 Candy7777 @Pamlok annelik yolunda annelik yolunda Polymnia Polymnia kızlarr aklma gelemyenler kbakmayın🌹
Benim de bel ve kasık ağrım çoktu adet gecikmesinin üçüncü günü hafifledi sonra da azalarak bitti. Ben şu an kendimi asla hamile gibi hissetmiyorum 25 saat de yol gidebilirim gibi 😂 Hatta geçen gün burada arattım kendimi hamile gibi hissedemiyorum diye yazanlar olmuş mu diye merak edip 😂

Sıfır belirti, hatta unutuyorum bazen annem hatırlatıyor saçma sapan bir harekette bulunuyorsam. Hiç nazlı bir insan olamadım bu zamana kadar zaten, eşine biraz nazlan diyorlar da of ben rol falan da yapamam midem bulanıyor derim 10 dk sonra kalkıp yemek yerim iştahla 😂

Easy@home çok iyi diyorlar erken gebelik kadar hassasmış ama pregmate olan iyi değilmiş yurtdışındakilere söyliyim
Canım easyhome sipariş vermiştim bende geldi bugün eşim gördü hatta kahkaha attı bunlar ne böyle neyse kurtuldum artık sürekli test almaktan iyi olmuş diyo 😂 sağol bu arada tavsiyen için 🥰

Benim de bel ve kasık ağrım çoktu adet gecikmesinin üçüncü günü hafifledi sonra da azalarak bitti. Ben şu an kendimi asla hamile gibi hissetmiyorum 25 saat de yol gidebilirim gibi 😂 Hatta geçen gün burada arattım kendimi hamile gibi hissedemiyorum diye yazanlar olmuş mu diye merak edip 😂

Sıfır belirti, hatta unutuyorum bazen annem hatırlatıyor saçma sapan bir harekette bulunuyorsam. Hiç nazlı bir insan olamadım bu zamana kadar zaten, eşine biraz nazlan diyorlar da of ben rol falan da yapamam midem bulanıyor derim 10 dk sonra kalkıp yemek yerim iştahla 😂
Canım hamileliğimi komple hasta bulantılı aşırı sorunlu geçirdim aman dilini ısır poponu kaşı hep böyle geçsin hiiiç bulantı yaşama keyfini çıkar çok şanslısın bence 🥰🥰

Canım hamileliğimi komple hasta bulantılı aşırı sorunlu geçirdim aman dilini ısır poponu kaşı hep böyle geçsin hiiiç bulantı yaşama keyfini çıkar çok şanslısın bence 🥰🥰
Ablam da öyle iki hamileliği de çok kötü geçti hele ikincisi daha felaketti kaç kilo zayıfladı doğuma kadar midesi bulandı. Hep dua etti inşallah bana çekmezsin diye umarım kabul olur duası 🙏

Kızlar ilk idrarla ovülasyon testi yapılmıyor mu? Uygulama da böyle yazıyor.
Evet canım ilk idrarla yapılmıyor ovulasyon testi ikinci idrarla yapılıyor. İlk idrar yanıltıcı oluyor. Tabi ikinci idrarla yaparkende su tüketimine iki saat idrar tutmaya dikkan ediceksin.

Gecen ay gözle görünür silkde olsa testı görüpde adet olmak bana şka gibi geldi resmen ama kaldıgımız yerden devam 🫡 ful tempo tövbe 😂 kızlar kasık agrısı yasadım galiba yumiş geliyo diye dusundum ogunleri hep degerlendırdım suan takvime göre 14 gun falan bar degerlendirmeye devam mi sızce bu aralar adetim beni cok sasırtıyor
Merhaba canım nasılsın. Satlar aynı bizim batlarda bir iki gün oynama var sadece. Bu ay bana bi sakinlik dinginlik geldi galiba kabullendim garip bir şekilde. Bide bence geçen ay senin kimyasal oldu testlerini hatırlıyorum da

İnternetten mi aldınız ben asla AVM dolaşmak herşeyi internetten alırım ama bu tarz şeyleri gebelik testi vitaminler falan asla güvenemiyorım
Evet internetten aldım eczanede 2 katıydı bende güya o fiyata 2 tane aldım al sana işte😂

Merhaba canım nasılsın. Satlar aynı bizim batlarda bir iki gün oynama var sadece. Bu ay bana bi sakinlik dinginlik geldi galiba kabullendim garip bir şekilde. Bide bence geçen ay senin kimyasal oldu testlerini hatırlıyorum da
Günaydın canım tesekür ederim 🌼 bu ay bendede garip ama bi sakinlik var gercekten düşünmedim sürekli araştırmadım . Gercekten kimyasal ise çok sevindim şöyleki 3 yıldır bunu bile hiç görmedim gercekten sürekli takviye alıyoruz degerler için suan normal görünüyor şükürler olsun. Bu ay kendime calıstım hayıt+civanpercemi+aslan pencesi içtim biraz 1 hafta bıyunca avokado yedim bol yürüyüş inşallah bu ay meleklerimiz bizimle olur isteyen herkesle birlikte 🌼

X