HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba testim pik mi acaba ? Bu sabah değerlendirdim bir sonraki değerlendirme ne zaman olmalı
test pik, eger elinizde fazla test varsa bugun aksama dogru 4-5 gibi bir daha yapin, siliklesmeye basliyorsa yarin sabah da degerlendirin ve sonraki gunlerde gun asiri, umarim tutar guzel enerjilerimi gonderiyorum :)

duskapani senlede batlarımızz sanırım aynııı
Benim 26 Haziran görünüyor canım, sat da 31 Mayıs. Yarın başlıycaktım ovulasyona ama elimde 30 tane test var bugün başlasam ne kaybederim ki dedim ve eve gidince yapıcam Ben seviyorum böyle test yapayım ateş ölçeyim analiz edeyim onları filan Geçen ay ilk defa ateş ölçümü yapmıştım bu ay da devam ediyorum sen neler yapıyorsun?

biz senle aynı yada yakındıık bende başlayacağım ama ne zaman başlasam emin olamıyorumm
Ben bittiği gibi başlamak istiyorum çünkü hiç yapmadım silikleşmeyi başından beri takip etmek daha iyi olacak gibi geldi bana canım

Ay benim de bu ısı muhabbeti hoşuma gitti her sabah ölçüyorum bende bakalım neler olacakk

ya ben biliyorsun belki okumuşsundur kürtaj oldum marrta ben doktor 2-3 regl bekleyin demişti. 2. regldien sonra korunmadık ama özellikle çocuk içinde çalışma yapmadık yani . 3 reglimi oldum bitti ilk defa bu ay deneyeceğiz. 31 inde regl oldum 4 gün sürdü bitti ayın 12-17 si bi yerde yumurtlarım hesabıma göre 2-3 gün sonra ovülasyona başlamayı düşünüyorum

heyacanlı ve stresliyim biraz hayırlısı

bide ben sat yazmak istemişimmm 31 mayıs yanlış yazmışımmm

Ne güzel bende sözde ölçecektimtest yapacaktım doktorda iğne vermişti amaaaa taşınma olayından sadece iğneleri yapabildim ne ısı ne ovü hıcbırsey yapamadım bakalım öğleden sonra ne dıcek doktorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-09-35-39-628_com.miui.gallery.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 43
Canım evet okumuştum hatırladım. İnşallah sağlıkla hayırlısıyla hemen olur Ovulasyon daha önce yapmış mıydın ilk defa mı yapacaksın? Bir de takviye filan kullanıyor musun?

İlk pik gördüğümü atıyım kurumamış hali bu
diger attiklarinizda control cizgisi test cizgisinden cok daha koyu o yuzden siliklesmeye baslamis gibi yorumluyorum ben bu pik gordugunuzde test de control de ayni cunku evet pik olabilir, siz sansa birakmayin gun asiri deneyin yine de

boyle gorseydim ben oyle yapardim net bir ayrim yapmak zor evet hala biraz belirgin ciktigi icin, insallah guzel sonuclar gelir bu ay <3

İnşallah güzel şeyler söyler canım, biz de gelecek ay taşınacağız şimdiden stres oldum rüyalarıma koliler, bitmeyen bardaklar ve inşaat halinde evler girip duruyor Bir yandan da odak noktamın oraya kayması iyi oldu gibi:)

İnşallah çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin

Merhabalar çatlatma iğnesinin 10.günü bugün test yaptım sabah negatif ovulasyonda negatif çıktı . Aranızda çatlatma iğnesi kullananlar var mı arkadaşlar
Ben de 13 Mayıs'ta vurulmuştum ama maalesef olumlu sonuç alamadım. İğnenin etkisi geçmiş demek ki sizde. 14. Gün yapılan test genelde doğru sonuç veriyor. Umarım bebişiniz sizinledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…