HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kızlar ovülasyona başlıyorum yarın hadi hayırlısıı , reglilerim kısaldı benim kürtajdan sonra ya , ovülasyona hemen regl sonrası mı başlamam gerekiyor burda ovülasyon profu arkadaşlara sorum

kızlar ovülasyona başlıyorum yarın hadi hayırlısıı , reglilerim kısaldı benim kürtajdan sonra ya , ovülasyona hemen regl sonrası mı başlamam gerekiyor burda ovülasyon profu arkadaşlara sorum
Ben ilkte hemen yumurtlamışım canım regl bitimi başla sen koyulaştığını göreceksin inşallah su içmemeye dikkat et iki saat

ciltte bir rahatsızlık mı ?
Evet ne devlet ne özel tam bir şey söylemiyor alerjik de olabilir diyor götürmediğim bir tek sağlık ocağı doktoru kaldı o doktor çok güvendiğim biri umarım o çözer bugün oraya götüreceğim hiç keyfim yok kızlar buralarda pek aktif olamayacağım kızımın ateşi de düşmüyor avuç içleri de bu şekilde şu anda sırtı da ama en çok ayak ve avuçta. Allah'ım bütün çocuklara şifa versin Ben baştan nazar sandım mezuniyet günü prensesim o kadar güzeldi ki nazar yarası gibi sandım ama galiba değil

Eklentiler

• IMG_20240602_194415.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 68
çok geçmiş olsun, Acil şifalar dilerim

El ayak ağız hastalığı olabilir mi canım? Birde yüksek ateşliyken antibiyotik verdiysen döküntü yapabilir

Kızlar yoğun bir işte calısıyorum bugun aşırlık cektim cok koştum yoruldum ve ayakta kaldım belim ve kasıklarıma agrı girdi.bilmiyorum var mı yok mu bişey ama varsa zarar verir mi döllenmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…