HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Herkes mutlu oldugu bedene gelebilir inşallah bende zayıfım ama şükür hatlarım var baya şekilsiz deglm kg cogu popoda kas agırlıgım var

Kızlar malum benim adet tarihim yarın. Eşime testi söylemedim bana yanaşmaya çalışıyor buaksam hep Çok arafta kaldım. Ya bısey olmaz dmı. Neoldu sana dıyor adet olursan 9 gun yoksun diyor. Aysanki rısk gibi ama bılemedm

Ama esine ne diceksin ya soyliceksin şüphem var diye test yaptığını deme belirti olarak şöyle.kizdaki gibi oldum de.veya bir bahane bul çocuk hasta ya aniden yükselirse filan diye at birseyler
Gelin dedim dondurma yyelım kızım 5de uyandı uyanık hala ıyı oldu bana. Hahahah

Kizlar iyi aksamlarr. Benim bugun cok kotuydum asiri regli sancim var en son dusuk yaptigim zaman böyle sancilarim tutmustu sanki yumurtaliklarimi biri sokuyo o dere kotuydum bi ara tansiyonum dustu cok afedersiniz tuvaletteyken dusup bayilacaktim kendimi antreye nasil attim bilmiyorum.

Ah kuzum herkz benim başıma gelmicek zannediyor.biraz empati yapabilen vicdani olan Allah'tan korkan bırak kahve stroy atmayı gülmeye utanır.ben 1 sene olacak bayramda seyranda veya herhangi bir sebepten gidecek olsam babamlara diyemiyorum.bizimkilere diyorum kizlar toplanmis.diyorum bı sekilde çeviriyorum.telefon çaldığı zaman açamıyorum.genelde işyeri ile ev çok yakın bizim kahve içmeye filan gelir balkonda oturur genelde cikartmiyorum görür diye.yarasina tuz basamam.gunahtir.ayiptir.evet hepimiz birgün yasayacak.ya onlar.bize yanacak ya bizler onlara ,ama açısı olan bir insana denmez bu.kendi yasayinca anlar Allah gecinden versin yine böyle empati yoksunu insanlar.

Canım adet günün ne zaman

Kuzum sen bilirsin ama bence bişey olmaz

Kızlar bu arada bugün kasık ağrım oldu, yumurtlama başlarken mi ağrı oluyor yoksa çatladıktan sonra mı? Dün ve bugün birlikte olduk eşimle. Zaten gün olarak ben merak ettiğim için takip ediyorum sadece onun dışında düzenli ilişkimiz var zaten. Baya da ağrıdı kasığım ve belim herhangi bir akıntım yok gibi Freshmommy duskapani sifa1986

Canım benim çatlama günü çok şiddetli oldu.yumurtlama günü çatlamaya göre daha hafifti tabi yine ağrı vardı ama çatlama resmen beni iki büklüm etti.ben bide geç catladim belki ondandır.

Bence şiddetli olan çatlama oluyor.o sıvı yayılıyor ve çok ağrı yapıyor.cok düz anlattım tibbi terimler kullanmadan

Canım benim çatlama günü çok şiddetli oldu.yumurtlama günü çatlamaya göre daha hafifti tabi yine ağrı vardı ama çatlama resmen beni iki büklüm etti.ben bide geç catladim belki ondandır.
Anladım canım, hep öyle mi oluyordu yoksa bu ay mı öyle oldu? benim ne regl zamanı ne de yumurtlama zamanı pek ağrım sızım olmazdı ama tabi kendimi dinlemediğim için farketmemiş olabilirim gerçi korunmayı bırakınca yumurtlama zamanım daha ağrılı olmaya başladı gibi, bir alakası var mıdır bilmiyorum ama

Canım önceden inan hani gebelik gibi bir düşünce olmadığı için yumurtlama filan takibide yok tabi oluyorsa da usuttum herhalde filan diyordum. Aslında.dedigin gibi o gün bizim için kutsal gün olduğu için vücut ekstra tepkiler veriyor.bilincaltimizda sancı akinti şişme çatlama patlama vücutta ona göre davranıyor.

Aslında hissetmek istediğimiz için vücut bize doyasiya hissettiriyor.ama gebelik dusunmeseydik gaz sancısı usuttum galiba diyip onemsemeyecektik

Aslında hissetmek istediğimiz için vücut bize doyasiya hissettiriyor.ama gebelik dusunmeseydik gaz sancısı usuttum galiba diyip onemsemeyecektik
Kesinlikle katılıyorumm ama ben bu süreci böyle takip etmekten de keyif alıyorum o yüzden merak ediyorum acaba çatladı mı yumurtladım mı vs diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…