HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kaşıntı filan var mı canım? El ayak hastalığı gibi sanki

Kızlar yoğun bir işte calısıyorum bugun aşırlık cektim cok koştum yoruldum ve ayakta kaldım belim ve kasıklarıma agrı girdi.bilmiyorum var mı yok mu bişey ama varsa zarar verir mi döllenmeye
Ağır kaldırmadıysan çok sorun olacağını sanmam ama aşırlık çektim demişsinya o ne demek anlamadım

Geçmiş olsun

kızlar ovülasyona başlıyorum yarın hadi hayırlısıı , reglilerim kısaldı benim kürtajdan sonra ya , ovülasyona hemen regl sonrası mı başlamam gerekiyor burda ovülasyon profu arkadaşlara sorum
Döngün kaç gün sürüyor normalde? Ona göre başlayabilirsin. Mesela 25-27 gün arasında süryorsa 10.gün başlayabilirsin ovulasyon testine. Ben de bu ay yapacağım. İlk hamileliğimde ovulasyon yaptığım ay hamile kalmıştım belki de tesadüftür bilmiyorum ama:) Şimdi Ocak’tan beri deniyoruz olmadı bi türlü bu ay da ovulasyon testi deneyelim dedim:)

iyi de kadınsal durumlar bunlar ve kadınlar bu tarz ayrıntıları yakınlarıyla dostlarıyla paylaşır dertleşir fikir edinir ne var bunda. hele ki burası nickler le sohbet yapılan kadın platformu. aileden arkadastan daha rahat konusulabiliyor. burada. rahatlatıyor kadınları tam tesine... gebelik surecinde strese sokabılr tabi niye olmadı fln dıgeriyle aynıydık o oldu bnde yok gibi gibi.

ama kadınlar erkekler gibi düz değil ki hormonlar yönetiyor bizi...

Ağırlık demek istedim agır bi koltuk gibi bişey vardı onu çektim baya
Beklenen adet tarihine 1 hafta var sanırım daha. Eğer döllenme olduysa üzerinden 1 hafta geçmiştir ve muhtemelen şu an yerleşme aşamasındadır. Ağırlık çekmek kaldırmak sıkıntı olabilir bu aşamada. Tabii bi şey olmayabilir de sıkıca tutunduysa :) Ama yine de bundan sonrası için ağırlık kısmına dikkat edin iş yerinde

normalde 28 di
kürtajdan sonra 24 , 32 , 31 şeklinde devam ediyor tam kestiremiyorum

El ayak ağız hastalığı olabilir mi canım? Birde yüksek ateşliyken antibiyotik verdiysen döküntü yapabilir
Canım el ayak ağız hastalığından şüpheleniyorum evet dün gittiğimizde hiçbir şey anlamadılar bugün aile hekimine göstereceğimağzında küçük küçük pıtırcıklar çıkmış çok minik boğazı da ağrıyor muhtemelen öyle el ve ayaklarda çok var yani bana da geçmiştir muhtemelen antibiyotik falan vermedik yani doğduğundan beri sadece 3 kere antibiyotik kullandı şükür hiç hasta olmaz neredeyse Bu yıl ikinci hastalığımız ve en ağırı bağışıklığı çok güçlü o yüzden hemen atlatacağınınumuyorum ama eğer bana geçtiyse ben mahvolurum hamıle halımle.

Geçmiş olsun kuzum tez zamanda iyileşir inşallah yavrucak

Seninde testin bariz pozitif hiç karamsarlığa kapılma üçünüzde iyi olacaksınız Rabbimin izniyle

Korkma canım rabbim korusun inşallah.haber et muhakak

Geçmiş olsun kuzum tez zamanda iyileşir inşallah yavrucak

Seninde testin bariz pozitif hiç karamsarlığa kapılma üçünüzde iyi olacaksınız Rabbimin izniyle

Bence bugün aile hekımıne gitmişken verin kanınızı da tekrar tekrar ugrasmayın
Aklıma geldi fakat kanları sabah alıyorlar eşim nöbetçi bugün yine yarın buradaki özel hastaneye gidip vermeyi düşünüyorum erken uyanamazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…