HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aa süper bir haber buuu çok sevindim bak direkt belli pozitif çıkmış işte artık biraz rahatla
Çok teşekkür ederim canım benim Rabbim herkese nasip etsin inşallah ama vallahi bu ay içinde bu kadar çatlamasaydım yani o mu var bu mu var kafama bu kadar yormasaydım muhtemelen bugün yarın yine öğrenecektim gerçekten anı yaşayıp Zihni yormamak lazım o kadar heveslendim heveslendim ama şu anda kızımın rahatsızlığı yüzünden bir şey hissedemiyorum insan ne yaşayacağını bilemiyor psikolojik mi bilmiyorum sanki boğazım acıyor gibi korkuyorum ya kızlarsizce Bu hastalık bana da geçerse acaba sıkıntı olur mu enfeksiyon falan Çünkü virüs müş bu da

Canlar bu gün yumurtlamanın 14. Günündeyim ve ilk defa farklı belirtiler yaşıyorum. Bel ağrısı, kasık batması, göğüs hassasiyeti ve 3 gündür az başlayıp artmaya devam eden miğde bulantısı. Aranızda yumurtlamadan 12-14 gün geçen ve benim gibi belirtiler yaşayan var mı destek olalım birbirimize

Merhaba yumurtlamadan sonraki 14. Gün regl olmanız gerekiyor yaşadığınız belirtiler regl belirtileri de olabilir hamilelik belirtileri de. Erken gebelik testi yaparsanız varsa çıkacaktır diye düşünüyorum

Merhaba yumurtlamadan sonraki 14. Gün regl olmanız gerekiyor yaşadığınız belirtiler regl belirtileri de olabilir hamilelik belirtileri de. Erken gebelik testi yaparsanız varsa çıkacaktır diye düşünüyorum
1 yıldır deniyoruz ve normalde regl öncesi bel ağrısı, miğde bulantısı, batma olmaz hiç ve ek olarak uyku hali, el terlemesi, hiç sivilcem de çıkmazdı yüzümde ilk defa burnumun ucunda sivilce çıktı inşallah bu gün eşimle test alıp yarın beraber yapmayı planlıyoruz. Döngüm 28-29 günde birdir ben her zaman 1-2 gün erken yumurtlarım

Çok geçmiş olsun canım atlatır 1 haftaya falan tahminimce, sen çok yoruyorsun kendini gerçekten bu kadar takma kafana çocuk bunlar illa hasta olacaklar. Allah beterinden korusun evet bu zamanda olması iyi olmamış ama iyileşir merak etme.

Anladımm yumurtlamadan eminseniz ve bugün regl olmazsanız yüksek ihtimalle söylediklerinize de bakılarak hamilesinizdir hayırlısı olsun hakkınızda benim regl öncesi mide bulantım ve kasık ağrım mutlaka olur, herkesin belirtileri farklı oluyor kendinizi en iyi siz tanırsınız

Benim de oldu parfümden midem bulandı herşeyi yaşadım nasıl bir reglim var anlamıyorum artık

Amin umarım vardır gebelik. En kısa sürede ve kolaylıkla bebişlerimize kavuşmak ümidiyle

Yok canım ben normalde İnan bana çok rahat bir anneyim el ayak ağız hastalığı çok zor geçen bir hastalıkmış normalde dediğim gibi senede bir falan ateşlenir kızım küçüklüğünden beri ama şimdi ekstra hamile olduğum için korkmam normal değil mi taktığım konu bu zaten çocuktaki illa ki geçecek bana bulaştıysa diye üzülüyorum ama sağlık olsun bakalım

Teşekkürler canım Allahm herkese nasıp etsin cok bel agrım var oyuzden korkuyorum da ama hayırlsı suan oncelıgım kızım ne yalan soleyım bakalm ne olcak sürecimz

Canım bu tarz hastalıklar çoğunlukla küçük çocukları etkiliyor yetişkinlere pek bulaşmıyor. Yani bana bulaştı mı diye telaşlanıp kendini hasta etme:) Kızım daha önce 6.hastalık geçirmişti onda da 4-5 gün sürekli ateş olup arkasına kızınınki gibi döküntüler olmuştu ve bitmişti. Birkaç güne iyileşir merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…