HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben de bugun itibariyla Flo uygulamasina gore o hamilelik icin acik periyoda girdim kizlar yumurtlamam onceki iki yumurtlamama gore reglimin baslangicindan itibaren 15-16.gune geliyor.

Haftaya carsambadan itibaren ovulasyon testi kullanmaya baslicam bakalim umarim yakalarim bu kez. Bu sirada da bir dolu bir bos birliktelik yasamayi planliyoruz. Yumurtlama gordugumde de 3 gun ust uste yapicaz bakalim insallah tutar bu ay. Her ay regl olunca bir umutsuzluk geliyor sonra regl bitince allah guc veriyor gercektrn tekrar

Her gün yumurtlamayacağına göre

Canım şu anda var gibi silik çizgi çıktı 3. dakikada. Çok geçmiş olsun İyi misiniz benim de kızım rahatsız anca şimdi yazabildim

Ayy ben de turkiyeye 15inde gidiyorum bol bol yemek yicem sizin gibi kontrole de gidin mutlaka orda da

Guzel haberleri insallah orda aliriizzz

Genelde 3 gün üst üste ilişki yapanlarda yumurtlama döneminde tutuyor son zamanlarda çok kişiden duydum

Genelde 3 gün üst üste ilişki yapanlarda yumurtlama döneminde tutuyor son zamanlarda çok kişiden duydum
Ben gecen ay bu sekilde pik gordugum gunden itibaren uc gun denedim ama tutmadi ama yine de bu kez de o sekilde denicem onun disinda da 2 gunde 1 iliski dedigim gibi

Bu arada gecen ay ovulasyon testinde pik gordugumde beyaz seffaf akintiyi gormedim ama pik gorunce denedik tabi

Bazen gözümüzden kaçabiliyor ağrı sızı oluyor mu batma tarzı. Genelde en yogun agrı oldugu gb catlama olmus oluyor genel kadınlarda ama hıc ayrı hıssetmeyen de varmıs. Ben cok zayıfım 42kgmım. Buyüzden doktorum demişti dha once de sen hareketleri erken hıssedersn dye. Kızımı da cok erken hıssetmıstm tekmeyı. Ve yumurtlama sızısını da cok hıssedyrm. Hemen saatınr kdr anlarım

Yok ben hic hissetmiyorum
Sanirim dusukten once de hissetmiyodum hatta ben hamile kaldigimi da 7 gun sonra test yapinca ogrendim adetim gecikince ama inanin gogus sisligi disinda sifir belirtim vardi, zaten ne yumurtlama gunune bakmistim ne bisey direkt 3-4 gun ust uste iliski olmustu tutmus. Test yapinca ogrendim.

Simdi kendimi cok dinliyorum hatta gecen aydan onceki ay hamileyim kesin dedim cunku dediginiz gibi yumurtlama sonrasi kasik agrilari igne batmasi herseyi yasadim ama regl oldum. Sanirim dinlememek gerekiyor yoksa herseyi yoruyorum biseye

Ben ovulasyondan once akintima bakiyodum ama dedigim gibi gecen ay testte gordum ama belki de gozumden kacti evet akinti

Bakalim bu ay cok guzel haberler veririz umarim ya, sizin adiniza cok mitluyum bu arada darisi basimiza insallah

Çok teşekkür ederim fakat ben kendimi henüz hamile gibi görmüyorum yani hamileyim demek için HCG ve ultrason şart ya o havaya henüz giremedim bir de bugün kızım hastalandı alerjisi tuttu her yeri isilik gibi oldu heyecan yaşayamadım test yapmak ble gelmiyor ıcımden yarın sabah yapacağım ama negatif görsem de bu sefer üzülmeyeceğim sanırım öyle bir ruh hali içindeyim resmen. Rabbim herkese nasip etsin inşallah bu ay olur umarım sağlıkla hamile kalırsınız

42 mi şuan kendimi koca bir dünya gibi hissettim

Hepimiz aynıyız ya Ben de her ay negatifi görünce bir umutsuzluğa kapılıyorum moralim bozuluyor vazgeçtim uğraşmıycam diyorum akşama fikrim değişiyor

42 mi şuan kendimi koca bir dünya gibi hissettim
Estağfurullah canım vallahi ben emzirirken verenlerdenim 2 yıl emzirdim çok şükür dolu dolu ama benden gitti zaten normalde de çok zayıftım doğumda 12 kilogram almıştım hepsi gitti. Tam emzirmeyi bıraktım kilo alırım dedim bir hafta sonra babacığım vefat etti üzerine daha da zayıfladım şimdi toparlamaya çalışıyorum işte 3 yıldır toparlayamadım mesela bir haftada 1 kilo alabilirim Ama o 1 kilograma 1 günde verebilirim yemin ederim ki metabolizmam öyle hızlı

Ah canım başı sağolsun.Rabbim mekanını cennet etsin inşallah.yattigi yer Nur dolsun

Başın sağ olsun canım, Allah rahmet eylesin Ben de hamilelikte 7 kilo almıştım doğumun ertesi günü tartıldım 10 kilo gitmişti Sonra kızımın besin alerjisi dolayısıyla diyet yapmak zorunda kaldım çok kilo vermiştm şimdi o fotoğraflara bakmak istemiyorum bir deri bir kemik kalmışım 25 ay emzirdim bi de Şimdi 58 kiloyum ama sonra aldım ben sen almamışsın

Allah razı olsun canım tüm ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun. Ben alamıyorum sürekli hareket halindeyim Bir de çok gezerim sürekli bir oradayım Bir burada hiç totomun üstünde durmam metabolizma da hızlı olunca kahretmesin alamıyorum Ama bu yiyip yiyip kilo alamayanlar var ya o benim gece mutlaka yatmadan bir şeyler yerim öyle yatarım gittiğim oturmalarda bazen iki tabak alırım iştahım da o kadar çok var ki anlatamam ama maalesef Ramazan ayında oruç da tutamıyorum mesela Çünkü açlığa dayanamıyorum insülin hormonum tek başına düşük aç da kalamıyorum çok ve sık sık yiyorum kilo da alamıyorum en son parazit ilacı verdi doktorum ne olur ne olmaz diye onu da kullandım iştahım açıldı ama biraz almaya başladım yine istediğim kadar da slamadım yani doktor artık yapacak bir şey yok senin metabolizmanı böyle kabul edeceğiz diyor maşallah kan değerlerim vitaminlerim her şey çok güzel Sadece d vitamini biraz düşük O yüzden de insülin hormonum düşmüş

Hepimiz aynıyız ya Ben de her ay negatifi görünce bir umutsuzluğa kapılıyorum moralim bozuluyor vazgeçtim uğraşmıycam diyorum akşama fikrim değişiyor
Aynen oyle ama gercekten geriye donup bakinca aylar sadece buna odaklanarak geciyo allahim en kisa zamanda nasip etsin insallah, motive olup mutlu olup saglikli beslenip bol su vitaminleri icip beklemek gerekeni yapip

Valla ben turkiyeye gidince kadin doguma gidip bi baktirsam icim rahat edicek en azindan esim de sinirleniyo bana hicbisey yok sorunumuz yok diyo ama ben turkiyede doktora gorunsem bana bi soyleseler suran boyle buran soyle diye en azindan rahat edicem

Ben dogumda 17.50 aldım 56 ile hamile kalmistim.sonra verdim 56 ya düştüm ama kürtaj dan sonra kan ilacı verdi doktor bana benim kanım pihtilasmiyor ve adet kanaması filan çok yoğun oluyorum.kurtajda da baya kan kaybettim kan değerlerim çok düştü.ilaci içtim ve 60 kilo oldum.ama bilin bakalım o 4 kilo sadece nereye gitti Toto ya.ustte birşey yok alt taraf yarım dünya.simdide vermeye çalışıyorum.boyumda öle uzun değil.

Amin canım babacıgım kızımın büyüdüğünü göremiyor ıcımde en büyük yaradır rabbim kımseyı babasız annesz brakmasn
Amin canım.birgun vademiz dolacak hepimiz gideceğiz ana baba acısı zor.en yakın arkadaşımin babası vefat etti Ağustos ta bir sene olucak hala baba diyemem yanında acısını öyle derinden hissediyorum ki mahcup bile oluyorum bazen bizimkiler bana geldiginde.Rabbim gidenlerimize rahmet kalanlarimiza uzun ömürler versin. rabbim Yüreğine ferahlık versin canım.

Senin sağduyun kadar sağduyuya sahip olsa keşke ınsanlar. Ne guzel arkadasmıssın arkadasın cok sanslı. benım görümcem babam öldü 1ayolmadı annem babam dye kahve storysı attı. Yetmedı bı senn baban ölmüyor dedi dha sonrasnda Allah razı olsun canım senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…