HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay yine rüyamda gördüm ya bu defa da wc gidiyorum bi bakıyorum çamaşırımda çılgınlarca beyaz akıntı olmuş aa diyorum bu gebelik belirtisi uyanınca baktım kupkuru maşallah yine

Biliyor canım, takmaz böyle şeyleri

Son adet tarihiniz ve gelecek dönemin başkangıç tarihi yani beklenen adet tarihinizi yazarsanız tabloya ekleriz sizi de

Ay yine rüyamda gördüm ya bu defa da wc gidiyorum bi bakıyorum çamaşırımda çılgınlarca beyaz akıntı olmuş aa diyorum bu gebelik belirtisi uyanınca baktım kupkuru maşallah yine
Bende rüyamda keseyi görüyorum aşırı mutlu oluyorum şuan daha yeni yumurtlama dönemime giriyorum bakalım hayırlısı

Kizlar hamiş olanlar tabiki herkezde belirtiler farklidir kisiden kişiye muhakkak ki değişir ama hani bağıra bağıra gelen belirtiler degil de entresan belirtiler yasayan bizim göz ardı ettigimiz belirtileri soylermisiniz.bize de referans olur.

Ben de salı günü Türkiye'ye yola çıkıyorum gitmeden evi temiz bırakıyım dedim ama eşim burda kalıcak ne hale gelir Allâh kerim. İple çekiyorum gitmeyi ya buranın yemekleri bile bir garip Türk pilavını özledim içim dışım biryani oldu

Bugun yumurtlama üstünden 7 gun gectı asırı gogus sancısı yasıyorum ve odem tuttum bunlar belirti olabilir mi ya.sanki göğüslerde de bi şişkinlik var ama elim kolum değince cok acıyor

Az önce köpeğimi yürüyüşe çıkardım belimin ağrısından yürüyemedim belim ağrımaya başladı

Kurbanda pilav et götür goturebildigin kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…