Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Allah yardımcınız olsun canım. bizşm de ağustos sonu 2. evlilik yıldönümümüz. ben de bu ay pco oldunu öğrendim ama her şe normal olunca doktor önemli deil dedi. 4. denmem de oldundan erken çok dediler. az kalsın rahim filmi çektircektim. vazgeçirdiler erken die . ben de çektirmedim. inşallah 2. evlilik yıldönümüze 2 aylık gebe olarak girerim hayırlısıyla tabii..

ayrıca kızlar ben de kendimi gebe olarak hissediorum öle bi şi doğuo içime. hala daha adet olabilirim ama nolcaksa olsun her şeye hazırlıklı olucam artık yapacak bişi yok..

inşallah canım inşallah sende benim gibi bütün hamilelik belirtilerini yaşayıpta adet olmazsın.senin için daha çok erken keşke ben senin gibi olsam hiç uğraşmam bile.kendi haline bırakırım stres falanda yapmam.okadar erkenki senin için.şimdiden bu kadar stres yaparsan ilerde çok daha kötü olur.ben artık 7 sene sonra olacağını bile düşünmüyorum.ilk defa bu ay hamile olduğumu hissetmiştim.ama yanılmışım herzamanki gibi.okadar da ümitlendim oysaki.

canım benim biliosundur ama gebelikle ilgil ilişkide yapılan teknikleri de kullan yastık koy hatta ilişki sırsında kalçanı ellinle kaldı ayakları havada olsun. eşin de sana göre bipozizyo alsın. krem su vb. değmesin sana da eşine de yumrtlama amnlarında eşin de sen de sıcak banyo yapmayın ılık olsun su. persse d kullan muhakkah. ben bu ay 2. ayım kullandım. ilk geçen ay kullanmıştım. ağustos için de 3 kullanımlık ayırmıştım. adetin ilk 12-15 günü falan bal-çörekotu tarçın karışımı yap. arısütü bal polen karışımı kullan. adeti ilk 15 günü falan bol bol incir ye. ein keçiboynuzu havuç domates yesin. daha bi sürü şe var ama kısaca aklıma gelenler bunlar ama kesinlikle det olucam diosun. yoksa hemen al ve kullan diğer yumrtlama zamanlarında.. vs. vs.. vs..

sen de kendini yıpratma nolur her işte vardır bi hayır. benim için hiç bi sorun yo aslında evet yolu çok başındaım.. ben de kendime engel olamadım işte. ama bugün bi geçsin yarın kalktımda bu takıntılarımı stersimi atıcam kafama koydum. sonuç ne olursa olsun...normal karşılıcam. yapmam gereken de olması gereken de budur.....

bugun transferımın 11. gunuydu dun kanamam basladı megerse tutunma degılmıs ben oyle sanmıstım ama adet kanamasıymıs bugun test yaptılar sonuc 0 cıktı yanı gebelık olmamıs dr ılk gun gebelık olusmus ama sonra tutunmamıs dusmus dedı ıcım bombos....

Çok geçmiş olsun tatlım. Üzülme dicem ama üzülmemek elde deil. Güçlü olmaya çalış nolur. Allahtan ümit kesilmez. Olacaktır bir gün bebeğin inşallah.

Tüp bebek denemesine yeni mi başladınız? Daha önce neler yapıodun canım? Ara vermeniz gerek mi? Diğer ay olu belki adetten sonra takibe vs. gidicek misin canım? Kontrol, test falan!

denizcim geldin gittin yakalayamadım seni annene gittin sanırım gene.
yarın doktora gidicen dimi?randevun kaçta?
sabırsızlıkla haberlerini bekliyorum cnm.

slm canım yaa hamile varmı diye baktım cıktım şimdi gördüm.evet canım gidecem sende gidecektin demi sen bebişini görebilirsin bence yarın ama benim için erken daha gözükürse ancak önümüzdeki hafta içi gözükür.kan degerlerim ne durumda diye gidecem yarın.

mıdyecım cok gecmıs olsun ınsallah bebegın bır an once saglıkla gelır ınsallah

yase canım ben ılk korunmayı bıraktıgım ay 8 gun gecıkmelı regl olmustum.hayatımda ılk kez 33. gunde regl oldum.ıkı gebelık testındede tek cızgı cıkmıstı ve kanda da negatıf cıkmıstı.stres etkılıyor olabılır.ama gec dollenme de olabılır .ki ınsallah oyledır ama degılsede cok kaptrma kendını de uzulme canım.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gebelik testi yaptım biraz önce sabah yapıcam ama bakın ne gördümmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok silik ten bile daha az görününen gölemsi bi ikinci çizgyi faekettttiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmm.........................................

sabah da yapıcam ama sabahh yapmadım için hani gebelik testi sabah idrarıla ii olurmuş ya ondan mı çıktı ki ilk defa bu saatte yaptım çüküüüü vveeee bi de karnımda rahmimde mi ne böle garip şeler oluoo. ekilme yerleşme denio yaaa sanki bişiler oluo bebek mi var yerleşio mu bebğim mi var orda yooksaaaaaaaaaaaaaa ekilme kazılma öle bişiler var napıyim ben söleyin bol bol süt su mu içeyim yerleşme oluosa nasıl yardım edeyim bebeğimee..

gölgemsi bi şi de açık da olsa kırmızılık yoktu. ama orda hiç öle bişi de görmemiştimm.. eşimle de akşam konuşmuştuk dedim artık deim 2-3 gün daha olmadım mı heral gebeyim bekleyelim adet olmasam öbür hafta içi gidicez.. adet olmasam da artık beklicem ve diğer hafta ağustos başı gidicem doktora. o zaman gebelik vars ason adetime göre 5 haftayı doldurmuş olucaz. 5artılarda falan gidicemmmm. hala daha adet olabilirim hiç bell,i olmaz ama ne olursa olsun hayırlısı olsun...teslere devam edicem ikinci çizgi belirmeye devam etse bile beklicem. ne olr nolmaz....................................

canım çok silikte olsa gebelik anlamına geliyor bence sen beklemeden git dr a...

canım çok silikte olsa gebelik anlamına geliyor bence sen beklemeden git dr a...

öle mi ypiyim yarın sabah ve cuma sabahı testlrde belirginleşirse bakrım artık erken gitmek bilmiorum. korkuorum adet olcam die hala öle gibi gelio.. kimyasal gbelik çıkmasa bari neden böle reglim gelmiş zanedi zannedip wc ye gidiorum hala daha öle gebelik olup da düşük , kimyasal gebelik ihtimalleri de olabillir..bilemedim şimdi. acaba yarın sağlık ocağında idrar test mi yaaptırsam. idrarda iltiihap falan bişi olursa die de korktum baştan önlem alınır. belki kan testi de haftaya olur ne bilim yaa.. ne se ben yatıorum şimdii. byeee..

canım şu negatif düşünceleri sil aklından neden kötü birşy çıksın ki..böyle düşüncelerin varsa sabah git saglık ocagına bir kan testi yaptır için rahatlasın birşey varsa da önlem alırsın bu kadarda bunalmazsın..bence sen beklersen daha kafana neler takacaksın o yüzden en iyisi hiç beklemeden sabah yaptır testini hayırlısıyla hiç birşey çıkmazz..

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:
yasecigim inanamıyorum ayyyy inş hamişsindir yaaa ay cok sevindim yarın git bi kan testi yaptır ne olurrrr

yaaa yasecigim bir kerede ne olur olumlu düşün be güzelim ne kadar karamsarsın niye haftaya kan testi falan cıkar diyosun git tahlil yaptır yarın.hadi gözün aydın regl beklerken bebişin gelmişde haberin yok.at şu sacma sapan düşünceleri kafandan

günaydın kızlar
dün akşam ben de test yaptım.gölge gibi bişey vardı.bu sabah tekrar yaptım hiç bişey yoktu.tek çizgiydi.bugün 28 günüm hala regl gelmedi.belki bugün olur.

Son düzenleme:
günaydın arkidişler..

murebdu ben de dün akşam hatta gece test yaptım glge gibi bişi belirdi. sabah şimdi yaptım yine aynı ama biazcık daha belliydi. ama çok görünmüolar.. ve adetim geçeli6 gün oldu. adetim geçtikten sonra hatta dün sabah bile yoktu hiç bi amadaha sonra dedim gibi oldu.gebelik testleri de aynıdı ama acaba ezildi de test gevşek gibi di ondan biri uymadı mı dedim ama idrara gece geçmiştir belkş çünkü dün akşamüstü karnımda bişiler kazılıodu resmen dedim bebk mi varr yarleşio mu ondan sonra yatmadan dayanamadım tst yaptım işte. ve artık ben gebe oldumu hissdeiorum.. yarın sabah bida yapıcam sen de yap belki çıkar. inşallah gebesindir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…