Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar nasıl gidiyor hamilelikler benim şimdilik ii çok şükür..kızım olucak Allah izin verirse sizin cinsiyetler nedir merak ediyorum.hazelin doğumda yaklaşmış maşallah...RABBİM sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

kızlar maşallah aylar sonra bakayım dedim hamiş haberleri dolmuş rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin benim oğluşum 23 aylık oldu 2. ççooookkkkk uzun bir süre (belki hiç)düşünmüyorum oğlum inanılmaz hareketli beni öldürüyor bendende haberler böyle işte:)

slm cnm bnm bi erkek daha geliyo:) hayırlısı artık seninde kızçen ahyırlı olsun sağlıkla kucaklayalım inş buarada aramızda 5 hafta var

s.a bayanlar 3.gebelik haberinide ben veriim bari:)

Allah tamamına erdirsin inş sağ salim kucaklayıp ilk gözağrılarımızla birlikte sağlıkla büyütelim Rabbim onlara sağlık versin

kızlar uuzzuuunnn bi aradan sonra bi baktımki hamiş haberleri var çok ama çok sevindim.
biz kocaman olduk 29 aylık olduk.allaha şükür herşey iyi gidiyo.oğlum yaramaz biraz ama olsun rabbim sağlık versin ne diyelim.
çok özlemişim sizleride.
hazelcim hala avni beyemi gidiyosunuz?

Bir ikinci bebek haberi de benden. İki oğlan annesi oldum ben de. Burdaki herkesi çok özledim. Nerdeyse hepimiz evlatlarımızın kardeş haberlerini veriyoruz. Ne mutlu bizee..

Bir ikinci bebek haberi de benden. İki oğlan annesi oldum ben de. Burdaki herkesi çok özledim. Nerdeyse hepimiz evlatlarımızın kardeş haberlerini veriyoruz. Ne mutlu bizee..

Gözünaydın canım. Allah yavrularını analı babalı büyütmenizi nasib etsin inşallah

. Kızlar bende kızımı sağsağlim kucagıma aldım. 2 aylık olduk .. Yase seninde hayırlı olsun bebrişin kaç aylık oldunuz . Nurbrrra dogum yapmıştır sanırım.. 2 cocuklu olmsk zormuş yeni yeni alışıyorum ben.. Sizlerde zorlanıomusunuz.. Herkese slmlar ..

Cnm saol senin de bebeğin hayırlı olsun. Bir aylık oldu oğlum.

İki çocuklu olmak ikisi de küçük olduğu için zor tabii ama avantajlarını düşünelim biz. Sağlıklı olsunlar yeter ki.

Her şein başı sağlık..

slm aysucum ya aktif yapsak yine bu topigi sizleri gorunce cok seviniyorum kocaman olmus pasan mas. Cnm rabbim korusun hepsini

Aaaaa yase cokkk sevindim super ya hepimiz ilkleri bekledik burda simdi ikinciler dogdularda buyuyolar cok sukur bende hepinizi cok ozledim kislarr

Cnm eylulde geldi bnm aceleci pasam sanirim senin dogumda eyluldu. Gunler oyle hizli ve yogun geciyoki yaseninde dedigi gibi ikiside kucuk olduklarindan zorluk var ama bende ilerisini dusunup rahatliyorum saglikli olsunlarda annelik zor zanaat

Yaseeee seninde iki oglus oldu demek iki gelin alicaz ins kaynana olucaz rabbim korusun kuzularimizi bide kiz olsa hayirli saglikli 3.dusunen varmi simdi degil tabikiiii:)))

Yaseeee seninde iki oglus oldu demek iki gelin alicaz ins kaynana olucaz rabbim korusun kuzularimizi bide kiz olsa hayirli saglikli 3.dusunen varmi simdi degil tabikiiii:)))

Evet cnm ya sünnet düğün okul iş hepsi olur inş. Çocuklarımızın da sağlıklı evlatları olur..

Üçüncüde bi fikrim yok, olur ya da olmaz. Ama ikinci olsun diodum çok şükür oldu bile..

Uzunca süredir bakmıyordum bir bakayım dedim birinciler abi abla olmuş maşallah kızlar ikinci bebişleri de yapmışsınız çoğunuz biz eşim askere gitti falan şuan beklemedeyim karar veremedik. Oğluşum da 3 yaşını doldurdu burada yazdığım dün gibi aklımda. Eylülde krese başlayıp okllu olacak inş. Bizden haberler böyle....Oğlumun arkadaşları ve kardeşlerini çok öpüyoruz

Bu ay takibini bırakmak lazım ama olmuyor işte.

Kizlar coook uzun aradan sonra sifremi degistirip tekrar girebildim.ne gunlermis.beni. ikinci de erkekti.kuzey su an 7. Sınıfa geçti.yagiz 6. Sinifa.olur da burayi hatirlatsaniz yazin.kimler.neler yapti nerelerdekaca gecti çocuklarimiz öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…