Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar kan verdim sonucu 2 buçukta alacağım. bana dua edin hayırlısı olsun diye...

yasekase inş. hamilesindir canım. bu ay çok bereketli oldu. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.

aysuuu en son regl tarihin ne zamanı canım?

deniz senin ne zamandı?

miraycım senin peki?

benim 27 hazirandı. Reglim geçti kanamam olmadı hiç. Ya olcakmış gibi oluo hala daha wc ye gidiorum hep. çok da sıvı alıorum ondan heralde. gebelik de vajinada ıslaklık mı oluo böle? Bili omusun kızlar. Sizin nası? Ama akıntı yok 2 kere adet olmam geken ve geçtikten sonra olmuştu sadece..

Hadi bakalım canım benim inşallah sonuç sevindirici olur..

Canım kaçıncı denemen doğal yollamı dı!?!

kaçıncı deneme olduğunu bilemiyorum nerdeyse 1 buçuk yıldır korunmuyoruz. bi sorun olmadığını söyledi dr. en son rahim filmi çektirmiştim. 1 yıl bekleyelim demişti dr. bu ay gecikince adetim umutlandık eşimle. bakalım ne olacak bu ay?

son adet tarihim 27 hazirandı. 30 günde bi adet olurum normalde. bugün 33. günüm adet belirtisi de yaşamadım bu ay. akıntı bende de çok fazla oluyor. resmen su gibi beyazımsı bi sıvı oluyor.

mraycım inşallah hamilesindir tatlım. Rahim filminden sonra gebe kaln çok var. Ben çektirmedim ama sanırım filmden sonra az bi yapışıklı varsa açılır gebe kalma olbilirmiş o ay. ama gene de film çektirmek için en az 1 yıl geçmeli . sakıncaları da varmış. senin 1.5 yıl i i olmuş baktırman tatlım. gebe oldun içime doğuo. Hayırlısı olsun..

canım benim akıntı da gebe olmaya işaret olabilir ben de de olmuştu çünkü. inşallah öledir ya çok mutlu olucaz . hem siz çok beklemişşsiniz. böle olunca gebe kaldını bilmek çok daha sevindirici olucak bizim için. Rabbim yardımcınız olssun tatlım . Hayırlısını versin..

inşallah istediğin sonucu alırsın canım

inşallah kızlar iki kandilde isim isim dua etmiştim. sağolsun kızlarla meryem suresi dağıtmıştık. hamile olduğumu öğrenirsem bu mucize dualar sayesinde olur. 1 saatten az kaldı, heyecanla bekliyorum.ilk buraya yazacağım sonucu.

dr. da bugün aynen dediğin gibi söyledi. bi sorun olmadığı halde gebe kalınmadığı takdirde filmden sonra hamilelil olasılığı artıyor dedi. kanallardaki yapışıklık açıldığından dolayı dedi. inş. seninki öyledir dedi. hayırlısıyla haberi alsaydım.sempatiksalakcinni

İnan canım ben de her şeden çok sizin dualarınızın vesile olduna inanıorum. Az kaldı mutlu habere çok az kaldı. Kalbini ferah tut..

Ben de bu ay regl olucam die çok şartlanmıştım. Her zamnaki belirtilerim vardı çünkü. Ama beraat kandilin de rabbim hissttirmeye başladı. Acaba mı dedim. Baktım hala da regl yok teste gölge gibi ikinci çizgi belirdi.

bi de kızlar yazmayı unuttum sabah gebelik test yanında ovulasyon testi de yaptım ve pozitif çıktı. bu kadr da geç yumurtlıcamı sanmıorum. dedim yumurtladımda ondan mı gebelik öle çıktı. hani bağlantılı ya. ama büyük ihtimal gebelik oldu için ovu. testi de pozitif çıkmıştır..

mraycım eşin sperm testi yaptırmış mıdı* Sen ilaç falan kullandın mı yumrta geliştirici falan. Doğal yolla mı bekliosunuz. İnşallah hamilesindir..

kızlar inşallah test sonuçları istediğiniz gibi olur.
bu ay bizde bebek yapmaya karar verdik.aslında kışın denemiştik ama olmadı sonra benim iş bulma durumları olunca ara vermiştik ama 2 yıldır evliyiz hayatımızı daha fazla ertelemeyelim dedik ve bu ay tekrar deneyeceğiz.
annem ve etrafımdaki büyüklerin dediğine göre sıcak havalarda hamile kalma ihtimali daha fazla oluyormuş.belki kışın bu yüzden hamile kalamadım.doktorada gittim herşeyin yolunda olduğunu gayet sağlıklı olduğumu söyledi.
o testi yapıpta negatif soncu görmenin nekadar hayal kırıklığı yarattığını biliyorum.allah hepimizin gönlüne göre versin hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin.
birde bana tavsiye edebileceğiniz yiyecekler var mı?mesela bal,tarçın,çörekotu ne işe yarıyor nezaman kullanılıyor?

cnm çok üzüldüm çok geçmiş olsun.rabbim inşallah bu ay nasib eder sana gebeliği.

cnm benim doktor randevum cumartesi günü.

ahh yasecimm çok sevindim cnm silikte olsa gebesindir.ayyy valla çok sevindimmmm.

Ben bugün adet oldum yeni tarihim 26 ağustos heyecanlı bekleyiş başladı adetimin gelmesini bu kadar isteyeceğimi hiç tahmin etmezdim gelen adetimle beraber microenjeksiyona başlayacağız hayırlısı ile

hayırlısı olsun cnm inşallah bu sefer gelir bebeğin.

cnm çok sevindim keseyi görmenize.idrar yolu iltihabınıda lütfen kafana takıp üzülme bebeğinide üzme cnm.sorunlarımız bu kadar ufak olsun opuyorumnanaktan

kızlar kan verdim sonucu 2 buçukta alacağım. bana dua edin hayırlısı olsun diye...

hadi hayılısı cnm.

cnm benim 25 hazirandı son adet tarihim.

cnm hoşgeldin aramıza.
rabbim inşallah çok bekletmeden gönderir bebeğini.

mraycım eşin sperm testi yaptırmış mıdı* Sen ilaç falan kullandın mı yumrta geliştirici falan. Doğal yolla mı bekliosunuz. İnşallah hamilesindir..

yaptırdı canım 2 defa yaptırdı. ilkinde hareketlilik az demişlerdi. ondan 6 ay sonra yaptırdığında bi sorun yok demişti dr. eşime keçiboynuzu pekmezi yedirmeye çalıştım ama o E vitamini kullanmayı tercih etmişti. pressed kullandık 2. ayımızdı. olursa doğal yolla olmuş olacak.

canım sen ne zaman kan testi yaptırcan? inş. hamilesindir. topikte bu ay hamiş patlaması yaşanır inş.

bal çörek otu tarçın karışımı yumurtaların daha sağlılklı ve olgun olmasına yardımcı oluomuş. adeti başlangıcında ilk 12 gün yenmesi tavsiye edilio sabah akşam. bol bol inci ye. kuru yaş hangisi varsa. bi de arı sütü bal polen karışımı ye sabah akşam aç karnına.bi de adaçayı ii diolar ama çok içme sabah akşam küçük bardak adetin 12. gününe kadar içeb,lirsin.

kızlar bu arada ben de az da olsa adaçayıiçmiştim ve gg den doğuganlık atrırıcı çay fertiliti tea die bi çay almıştım arada ondan içtim ama çokdüzenli içmedim onlardan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…