Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yasekasecim nasılsın canım yazdıklarını okudum inş. hamişsindir cnm çok mutlu olurum valla bence kan testi yap en kısa zamanda

hoş geldin tatlım. ben çok heyecanlıyım. hiç beklemediğim bi zamanda tam bi sürpriz oldu. bu ay çok karışıktım. şükür ki aslımnda önemli hiç bişim yok. iyiym ama neden böledim anlamdım. kendime engel olamadım. çok abarttım her şei. daha 4. denememde gebeliği imkansız gibi görücektim nerdese. rabbimin gücüne gitmesin. böle işte canım şimdi içim kığpır kıpır çok mutluyummm. Rabbim bana gerçekten de tez zamanda gönderdi bebeğimi... HHiç beekletmedi

ayy canım benim ya çok güzel Rabbim mutluluğunu daimetsin şu süreçte dikkat et kendine tamam mı?Yorma kendini:):)

kan testi ve diğer her şe bi doktor var ondan randevu alıp hep oraya gidelim dedik eşimle. hatta adet olsadım tetkitler ultrason vs. tekrar bi doktora gidicektim. gerek kalmadı. gebelik devam ederse gebelik için baştan randevu alcamız doktora görüncez hep yani öle düşünüoz şimdilik. eşimi arıcam şimdi . ama sanırım haftaya gidicez. o zamana kadar adet olmasam da artık daha kesin olur gebelik..

hazelcim şimdilik beklemede kalim. Kan testi yaptırınca deişir olur mu tatlım gebesem inşallah..

yaseeeee bak oldu sonunda inş bebişin seninledir bende ilk test yaptıgımda öle cıkmıştı akşamki cok silik gölge gibi sabahki biraz daha belirgin ertesi günkü daha belirgindi.ayyyy rabbim dualarımı kabul etti en kısa zamanda diye diye bak oldu:dance:

YASECİM senin günün geçti.büyük ihtimal vardır bişeyler.benim daha 28.günüm.dün akşam eve giderken aldım test bi deneyeyim dedim.eşimin doğumgünüydü hem.aysu aklıma geldi.yanlış hatırlamıyorsam3 gün önceden çıkmıştı onun.testi yaptım sanki çıkması gereken yerde bir gölge gibi çizgi vardı.ümitlenmek istemedim çünkü net değil.bu sabah sağlık ocağına gittim.çünkü eczaneye uğrayamıyorum sabah.işe erken geldiğim için.orda hatta hemşire baktı teste.yok dedi.baktım tertemiz test.onların testi daha kaliteli oluyo sanırım.eğer olsaydı sabahta çıkması gerekirdi.o yüzden ben reglimi bekliyorum.gelmezsa 3-4 gün o zaman düşünürüm.büyük ihtimal bugün olur.

yasecigim bence hemen gitmelisin kan testi yaptır.Allah korusun mudahale edilecek birşey falan olur belki erken tetbir almak iyidir.haftayı bekleme hemen git

YASECİM senin günün geçti.büyük ihtimal vardır bişeyler.benim daha 28.günüm.dün akşam eve giderken aldım test bi deneyeyim dedim.eşimin doğumgünüydü hem.aysu aklıma geldi.yanlış hatırlamıyorsam3 gün önceden çıkmıştı onun.testi yaptım sanki çıkması gereken yerde bir gölge gibi çizgi vardı.ümitlenmek istemedim çünkü net değil.bu sabah sağlık ocağına gittim.çünkü eczaneye uğrayamıyorum sabah.işe erken geldiğim için.orda hatta hemşire baktı teste.yok dedi.baktım tertemiz test.onların testi daha kaliteli oluyo sanırım.eğer olsaydı sabahta çıkması gerekirdi.o yüzden ben reglimi bekliyorum.gelmezsa 3-4 gün o zaman düşünürüm.büyük ihtimal bugün olur.

cok üzüldüm canım rabbim sana en kısa zamanda nasip eder.evet bazı testler ıslandıgında ikinci cizgide belire biliyor o yüzden yanılabiliyoruz.bende de cok olmuştu bu şekilde.

cok üzüldüm canım rabbim sana en kısa zamanda nasip eder.evet bazı testler ıslandıgında ikinci cizgide belire biliyor o yüzden yanılabiliyoruz.bende de cok olmuştu bu şekilde.

Sağol canım.zaten bir mucize olurdu.o kadar az çalışmayla:) her işte vardır bir hayr.boshayallersmile

Kızlar bi de martın ortalarından beri folik asit kullanıodum. Hatta gebelik girişimlerine de o zama başlamıştık denemelere. başta tabii olurna bıraktım. öle telaş yapmamıştım.mart nisan öle geçti normal regl oldum hep. olmamıştı gebelik tabii ben gayet normal karşılıodum.mayııs da gebe kalmak için başka teknikler oldunu öğrrendim yataktan kalkmamak ayakları havaya kaldırmak su vb. şelrin değmemesi a dedim bunları yapalım o zamalar yeni başladımızda bilmiodum. çoğu şei bu siteden ve sizlerden öğrendim. ovu testi yapıodum ama bi ara buraktı zor geldi. yumurtlama zamanı eşim 5-6 gün afedersiniz boşalmadan falan o zaman okulda vardı sık yapamıpduk bana boşalıodu.. meğersem yumrtlamadan önce başlayıp spermelri aktif canlı hale gettirmek fdaha iimiş. çok bekledimi de yaraı pek olmuomuş işte 2 ayı falan böle geçirdik.. tabii o zaman da olacaksa olurdu ama olmamıştı işte. 3. ve özellikle son adetimden sonra daha ii çalıştık. folik asidide en az 3 ay kullanmak ii miş gebe kalmadan o açıdan da aslnda başlarda ilk denemlerimde gebe kalmamam i i oldu. folik asidimi max. kullandım . şimi de kullanıorum. doktora gittikten sonra da doktor ne derse artık onu uygularım..

denizcim biliorum çok haklısın ama her şe olcana varır. ne kadar erken gidilirsse o adar ii ama bi kaçgün sonra hem idrarda öle koyu deil daha gölge gibi. hem bakıcam belirginleşcek mi?

dularıniçin saol canım. ben her şeden çok buna inanıorum. sizin dularınız vesie oldu. denizcim sen de az uğraşmadım benimle saoöl tatlım benim. kan sonucun nasl çıktı? bugündü sanırım..

yasecim hayırlı olsun vcanım çok mutlu oldum canım.Peki canım özel olarak neler yaptın.Ayaklarını kaldırmak dışında.NE yedin ne içtin.Bu yaz aylarında ne kadar da çok hamile oldu değil mi canım.YAse banada dua et canım olur mu?ben bu ayda adet olursa doktora gideceğim.

Çok geçmiş olsun tatlım. Üzülme dicem ama üzülmemek elde deil. Güçlü olmaya çalış nolur. Allahtan ümit kesilmez. Olacaktır bir gün bebeğin inşallah.

Tüp bebek denemesine yeni mi başladınız? Daha önce neler yapıodun canım? Ara vermeniz gerek mi? Diğer ay olu belki adetten sonra takibe vs. gidicek misin canım? Kontrol, test falan!

gelecek aya tekrar cagırıyolar 3 tane dondurulmus embriyom var ama ben hazır degılım buna hormaon ılacları mahvettı benı odem olustu karnımda onları aatmaya calısıyorum sımdı hem bunlardan harıc psıkolojık olarakta hazır degılım cokmus durumdayım....hayırlısı olsun ıkı ay dınlenmeyı dusunuyorum vazgecmek yok Allahım ıznıyle devam tabı ama bıraz dınlencem hazır hıssedınce ınsallah... senınde hayırlı olsun canım Rabbım kucagına almayı nasıp etsın sızlerın yuzu gulsun

yasecim hayırlı olsun vcanım çok mutlu oldum canım.Peki canım özel olarak neler yaptın.Ayaklarını kaldırmak dışında.NE yedin ne içtin.Bu yaz aylarında ne kadar da çok hamile oldu değil mi canım.YAse banada dua et canım olur mu?ben bu ayda adet olursa doktora gideceğim.

evet caanım ya 2010 bereketli olucak. ben de kulaktan dolam bu yıl gebeler çok olcakmış die duymuştum. batıl mı bimiorum. işte öle bii duymuştum ne se ben anlatım o zaman. ben ilk denemlerde incir soğan kürü falan yapmıştım ama o zaman da kürleri rasgele bildim halde istenilen şekilde içmemiştinm. ılık içmek vs. sonra bırakmıştım. ve ben temmuz ayına kadar hayatımda hiç kadın doğumcuya muayene olmamıştım. sadece mart ayında bebek girişimlerine başlıcamız için foli asidi duymuştum ve doktora folik asidi sormuştum. onu kullanmaya başladım.neysi kulandıktan 3-4 ay sonra geblik olması da ii ooldu tabii. sadece kan değerlerimi ölçtük normaldi onu da kadın doğmcu deil de normal başka doktora baktırdım. sonraki aylar incir suyu deil de kuru incir yedim bol bol ama adetin 15. gününe kadar en fazla. eş,me keçiboyuzu yedirdim suyunu içirdim hhavuç domates yedirdim. ikimiz de gebe kaldım denleerde n önce ve sonra bal-arısütü polen karışımı yedik sabah akşam aç karnına. adetin 15. gününe kadar da bal-tarçın-çörek otu yedim. temmuzda ilk kez ultrasona girdim aslında aniden karar verdim martta folik asidi sormaya giittim doktor bişi yapamana gerek adetlerin düzenlise dedi ve 1 yıl deniceksin stres yapmıcaksın demişti. burda baktım sonra ultrasona girenler test yaptıranlar dedim. 3 aydır olmuo bi doktora gidim baktırım . gittim kist demz mi hatta martta gittim doktora sinirlenmiştim burda bilsedim soğan küürünü daha bilinçli yapardım o zaman . nese sonra soğan kürü yapmıştım son adetim den 1 hafta sonra 15 gün sabah akçşam taze hazırlayıp aç karnına içtim bi bardak ılık olrak. dedim gibi yazdım karışımları yedim. taze incir alıcaktım yicektim adet olmayı beklerken gerek kalmadı.

bunlar dışında ilişki sırasında kalçanı ellerinle havaya kaldır. ilişki öncesi ve sonrasi banyo yapma. eeşin yumurtlama zamanlarında ılık duş alsın. ilişkiden önce ikinizin de genital bölgesine su krem vb. değmesin . boşaldıktan sonra 2 dk. içerde eklesin. kalçanın altında yastık olsun ve ayaklarını ve poponuhavaya doğru kaldır bi müddet. olmadı ayağnı duvara dayayabi,leceğin bi yerde yapın. ve ben preseedin de etkili olduna inanıorım. 9 kullanımlık vardı ve bu ay 2. kullanımımdı. kutu bitmeden 3 kullanımlık ağustosa ayırmıştım.2. kullanımımda oldu. eşin keçboynuzunu ısırsın yesi olmadı. pratiknoluo kürüne de yaparsın.

Ben bugün adet oldum yeni tarihim 26 ağustos heyecanlı bekleyiş başladı adetimin gelmesini bu kadar isteyeceğimi hiç tahmin etmezdim gelen adetimle beraber microenjeksiyona başlayacağız hayırlısı ile

Ben bugün adet oldum yeni tarihim 26 ağustos heyecanlı bekleyiş başladı adetimin gelmesini bu kadar isteyeceğimi hiç tahmin etmezdim gelen adetimle beraber microenjeksiyona başlayacağız hayırlısı ile

Hayırlısı olsun tatlım. İnşallah ağustosta bebeğin sana tutunur.

Dualarım sizinle kızlar.

midyecim biraz daha sabret artık ne kadar zordur tahmin edebiliorum canım nolur bırakma kendini güçlü olmaya çalış. Rabbim vereceği zamanı biliodur bebeğini. Sadeece zaman bu zaman deilmiş ama olacaktır en hayırlı zamanda inşallah. Hep olcakmış gibi düşün..

kızlar ayrıca adet belirtileri hiç farketmio aynı gerçekten de . adet belirtileri hissederseniz olana kadar da takmayın gününüz geçerse de artık olasılık gebelikk de artıo. ben adet olcamı zannederken ağustostosta eylül de olsun nolur rabbim derken tam bi şok yaşadım. büyük konştum çok. vicdanım bile sızlamıştı. Ama rabbim aciz kullarını affeder biliorum. şimdi ben çok mutluyum. Bunda sonra da ne olucaksa da rabbime sığınıcam. Hayırlısı ne se olsun inşallah hepimiz için . O nedenle olumlu olumsuz ne olursa olsun her şe insanlar için ve sınavdayız unutmayalım canlarım.

Ayrıca sırf gebe oldum için de demiorum hepiniz çok değerlisiniz benim için. Ben sizin dualrınız vesile olduna inanıorum bi de yürekten hissediorum. Ben hissetmezken umutsuzken karamserken neler oldu..

denizcim biliorum çok haklısın ama her şe olcana varır. ne kadar erken gidilirsse o adar ii ama bi kaçgün sonra hem idrarda öle koyu deil daha gölge gibi. hem bakıcam belirginleşcek mi?

dularıniçin saol canım. ben her şeden çok buna inanıorum. sizin dularınız vesie oldu. denizcim sen de az uğraşmadım benimle saoöl tatlım benim. kan sonucun nasl çıktı? bugündü sanırım..

yasecigim inş bebegin seninledir tüm dualarımla yanındayım
şimdi dr geldim kan degerim 2341 olmuş.cok mutlu oldum bebegimin kesesinide gördük cok şükürler olsun rabbime.ama idrar yollarında iltihap cıktı onun iin morelim bozuldu

e canım sen belirti hissetmedin mi ilk gittiğinde nie baktırmadın idrara. yaniiltihap olunca yanma sızı falan oluomuş ya.. ama canını sıkma gebeyken bi çok lkişi geçirebilio. tedavisi kolay bi şi. gebeliğe bi zara vermez ama doktorun dediklerini yaparsın belli bi süre sonra geçer. doktor ne dedi ilaç serum da verebilir. geçer takam kafana ..

benim midem bunalıo iştahım yok uykum gelio . mide bulantısı için erken deil mi deniz senin bulanıo mu?

X