Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yasecim benimde ated dönemlerimde sivilcem çıkardı ama tek tük.bu ay çok sivilcem çıktı benimde göğüs aramda bile çıktı ve halada devam ediyo çıkmaya azaldı gerçi tek tük çıkıyolar.bende regli olcam dedim ama hamiş olduğumu öğrendim biliyosun.
inşallah sende hamişsindir

reglim 31. günü oldu. olabilir ya zaman geçtikçe hislerim gebelik yönünde artıo. gerçekten de öle olursa sürpriz ötesi olucak bana.. Evet bu aya özellikle diğer aylardan daha çok çıktı ve göğüs uçlarım çok acıo. koyuaşma pütürleşme de var sanki bugün dikkat ettm..

reglim 31. günü oldu. olabilir ya zaman geçtikçe hislerim gebelik yönünde artıo. gerçekten de öle olursa sürpriz ötesi olucak bana.. Evet bu aya özellikle diğer aylardan daha çok çıktı ve göğüs uçlarım çok acıo. koyuaşma pütürleşme de var sanki bugün dikkat ettm..

yasecim yaptığın testte hiç mi çıkmadı ikinci çizgi?
bence tüm belirtilerin hamileliğe işaret.

denizcim geldin gittin yakalayamadım seni annene gittin sanırım gene.
yarın doktora gidicen dimi?randevun kaçta?
sabırsızlıkla haberlerini bekliyorum cnm.

hayır canım ya biliorum daha öncd de yapmıştım tertemiz birinci tk çizgi. yok ikinci bakıorum belirti yok. acab a çok sıvı alıorum ondan mı ama gebelik testinetkiler mi b,liorum.bi arkadaşım da gebe oldunu 6 hafta geçtinde öğrenöişti. regli düzensizdi ama. doktor ona idrarda 40 gün sonra çıkar demiş.heral en fazlasını mı söledi en azını mı doktor. ama sizlerde günü gelmeden çıkıo anlamadım.
hiç en ufak bi kanamm da olmadı. bu belirtileri bazı adet dönemlerinde de hissederim. ama farklı olarak göğüs uçlarımın daha çok acıması ve dedim akıntılar ve vajinadaregl geliomş gibi kasılma ve de bi de ıslaklık var. ben de bunlardan şüphelendim zate.

ama ya içime doğuo artık sanırım geç döllenme ve bi kaç güne idrarda gebe oldum çıkcak gibi hissediorum. adet olsam da şaşırmıcam. biraz üzülürüm belki ama zate adet olmayı beklemiştim çoğu gün. Artık gebe olma olasılığımı regl olma olasılığında çok daha fazla görüorum..

hayır canım ya biliorum daha öncd de yapmıştım tertemiz birinci tk çizgi. yok ikinci bakıorum belirti yok. acab a çok sıvı alıorum ondan mı ama gebelik testinetkiler mi b,liorum.bi arkadaşım da gebe oldunu 6 hafta geçtinde öğrenöişti. regli düzensizdi ama. doktor ona idrarda 40 gün sonra çıkar demiş.heral en fazlasını mı söledi en azını mı doktor. ama sizlerde günü gelmeden çıkıo anlamadım.
hiç en ufak bi kanamm da olmadı. bu belirtileri bazı adet dönemlerinde de hissederim. ama farklı olarak göğüs uçlarımın daha çok acıması ve dedim akıntılar ve vajinadaregl geliomş gibi kasılma ve de bi de ıslaklık var. ben de bunlardan şüphelendim zate.

ama ya içime doğuo artık sanırım geç döllenme ve bi kaç güne idrarda gebe oldum çıkcak gibi hissediorum. adet olsam da şaşırmıcam. biraz üzülürüm belki ama zate adet olmayı beklemiştim çoğu gün. Artık gebe olma olasılığımı regl olma olasılığında çok daha fazla görüorum..

cnm nasıl 6 hafta sonra çıkmış anlamadım hamilelik varsa kanda daha 2 günde bile belli olur.senin geç döllenme olduysada kanda çıkar bence eğer çok merak ediyosan bi kan testi yaptır cnm.

cnm nasıl 6 hafta sonra çıkmış anlamadım hamilelik varsa kanda daha 2 günde bile belli olur.senin geç döllenme olduysada kanda çıkar bence eğer çok merak ediyosan bi kan testi yaptır cnm.

canım kan testi deil reglini beklediği için 6 hafta geçmiş o zaman idrarda çıkmıştı önce. düzensiz olduğu iççin beklemiş adet belirtileri de varmış benim dedim gibi. aslında evet kanda çıkar ama bu ay 5 tüp kan verdim hatta 6 sını da vericektim doktor izindedi. o yüzden . merak etmez miim. adet olcurum die korkuorum. zaman geçsin varsa gebelik kanama da olmdından i i demek . yani kendim için deil de eşimi de ümitlendirmek istemiorum. kan da da çıkkarsa sonra regl oluırsam die.. o yüzden bi gün bi gün tutunma şansı artıo. dayanamam sölerim eşime ev bi kaç gün sonra da regl olursam eğer gebelik de çıkarsa o yüzden yoksa stresim neden bu kadar olsun. biraz daha geç gidim . haftaya bakalım pazartesiye kadar regl olmassam p.tesi, ya da salı diorum. o zaman 5 hafta dolmuş 6. haftaya girmiş olcam son adetimdem. lafın kısası kanda gebelik çıkıp da bi kaç gün sonra regl olmaktaan çok korkuorum. o yüzden bi kaç gün daha beklimm diorum. ama rahatım artık . stresim azalıo..

cnm kanda gebelik çıkarsa neden adet olasın ki?

ah canımbenim şimdilerde karnım fena ağrıo. yattım biraz. wc y e gittim yine yok.

açıkçası kimyasal gebelikten korkuorum çok. pko da var ya. ne bili ya adet gecikmesi ya da kanda gebelik çıkarsa adet olursan kimyasal gebelik ya da düşük oluo. o yüzden çok korkuorum ben. pko da oldundan. bunu da sölemiyim dedim ama gecikince ve de test te de çıkmaduı sabah bilemiorum ya. adet olursam de gebe olmayabilirim tabii.. ama i i olmaya çalışıcam ya. söz kızlar her şe olcana varır biliorum. en ii si bakalımbelk cuma gderim kan i,çin. yarı sabah da test yapim cum da yapim..

ya gercekten yase yaaa kanda hamıle cıkarsan adet olmazsın kı alemsın kız:roflol:

eşim de hamilesin sen dio. ben bakalım daha regl de olabilirim bekleyelim dedim. onu da sterese sokmak istemiorum. o da rahatsız bu aralar taş düşürüo. bi de ben o yüzden..

canım bence belirtilere fazla takılma.bak bendede hamilelik belirtileri vardı hiç adet beliritmde yoktu.bugün birdenbire adet ağrım başladı ve şimdi baktım kahverengiler gelmiş.adet geliyo yani.ilk defa yaşadığım o kadar çok belirti vardıki.benimde ilk defa göğüslerimin uçları acımıştı kocaman şişmişti bide.batmaları hiç sorma zaten öyle bi batıyoduki bazen dayanılmaz oluyodu.hem sağ hem sol kasığım felaket batıyodu.bide rahmim batıyodu.ama noldu kocaman bir hiç.bence bu belirtileri biz kendimiz yaratıyoruz.bugüne kadar hiç ağrısız adet olmadım 1 hafta önceden mutlaka ağrılardan anlardım.ilk defa hiç ağrım olmadı sadece batmalarım vardı.ama noldu bugün birdenbire ağrım başladı ve geldi kahverengiler.bence canım bu kadar stres yapma ve çok ümitlenme.bende kesin emindim nerdeyse hamile olduğuma ama çok büyük hayal kırıklığı oldu.bu şekilde çok daha fazla üzüldüm.

adet olsam da üzülmicem çok tabii burukluum olucak . gecikti çünkü. geç olmam da can sıkıcı ama dünyanın sonu deil bunlar biliorum da elimde deil işte maalesef.

ayıptır sölemesi ishal olmuşum karın ağrım ondan mış. sabah aç karnına zorla süt içmiştim. ondan oldu sanırım. fazla bişi yiyemiorum..

temmuz olmadı ağustos eylül olsun diodum. hatta temmuzu pas bile geçebilrdik tam tersi olmuştu. yumurtlamam geç oldu gibi gelio. ovu. testlerini yapmayı bırakmıştım nasılsa ilişki oluo die..

acaba gece falan yapsam test diorum . 8-9 saatte deişir mi varsa gebelik adrar a gelir mi artık.

yasecim bu bünye meselesi kiminin erken çıkıyo idrarda kiminin geç.
ama lütfen üzülme cnm biliyorum çok zor söylemek düşünmeden edemiyon insan ama stres en büyük düşmanımız.

yasecim bu bünye meselesi kiminin erken çıkıyo idrarda kiminin geç.
ama lütfen üzülme cnm biliyorum çok zor söylemek düşünmeden edemiyon insan ama stres en büyük düşmanımız.

haklısın aysu şimdi çok halsizlik var yarın artık toparlıcam kendimi ve stresi bırakıcam sözz. her şe olcana varır..

biozard senin kaçıncı denemen. bi sonrakine adet gününü ve kaçıncı deneme olcak. bugün regl oluosun sanırı. int te hesaplayıcılar var son 3 adete göre..

adet olsam da üzülmicem çok tabii burukluum olucak . gecikti çünkü. geç olmam da can sıkıcı ama dünyanın sonu deil bunlar biliorum da elimde deil işte maalesef.

ayıptır sölemesi ishal olmuşum karın ağrım ondan mış. sabah aç karnına zorla süt içmiştim. ondan oldu sanırım. fazla bişi yiyemiorum..

temmuz olmadı ağustos eylül olsun diodum. hatta temmuzu pas bile geçebilrdik tam tersi olmuştu. yumurtlamam geç oldu gibi gelio. ovu. testlerini yapmayı bırakmıştım nasılsa ilişki oluo die..

acaba gece falan yapsam test diorum . 8-9 saatte deişir mi varsa gebelik adrar a gelir mi artık.

bikere gebelik testi sabah ilk idrarla yapılır.neden hep gece yapıyosun anlamıyorum.yapacaksan yarın sabah ilk idrarla tekrarla testi.

biozard senin kaçıncı denemen. bi sonrakine adet gününü ve kaçıncı deneme olcak. bugün regl oluosun sanırı. int te hesaplayıcılar var son 3 adete göre..

canım benim adetim şaşmaz yumurta çatladıktan sonra 17.gün adet oluyorum.oda yarına denk geliyordu canım.zaten anca yarın olurum bugün kahverengilerle geçer böyle.bidahaki adet tarihim belli değil canım yani.ne zaman yumurtlayacağıma bağlı.bu ay geç yumurtladım mesela geç oldum.17 gün kesin ama hep aynı oluyo.benim kaçıncı denemem belli değil.7 senelik evliyim.1,5 sene falan korunduk.sonrası hep denedik işte.arada kistler için doğum kontrol hapları falan kullandım.arada ameliyat oldum sonra laparoskopi oldum.o yüzden hiç bilmiyorum kaçıncı denemem.

yarın sabah idrarıla yapıcam. sabah yapıorum da bugün için gece de mi yapsam die düşündüm gene sabah da yaparım diodum ama yarın sabah idrarıla yapim artık.. bakim sıvı alımını kesebilirsem yatmadan bi ovu. testi yapim sabah da gebelik.. ovu. testini de neraktan yapıcam.. gebeeliknoldun da çift çizgiçıkabilrmiş. gerçi gebelik oldu halde ovu. test inde de tek çizgi görenler de vardı ama işte testler çok eliimd e yaparım belki..

he bu arada canım o halsizlik dediğin bendede vardı hatta akşam 9-10 deyince uykum geliyodu ve uyuyodum.o yüzden zaten kesin hamileyim diyodum ama malesef yine yanılmışım.sende artık stresi ve düşünmeyi bırak.belirtilere hiç takılma bu belirtileri biz kendimiz oluşturuyoruz.hatta bu ay ilk defa benden sarı akıntı bile geldi.4-5 gün önce yerleşme lekelenmesi bile geldi.sonra kesildi sarıya döndü.hep bunlar hamile olduğumu gösteriyordu.bu kadar belirti birarada olmaz diyodum.hayaller kurdum hep kesin hamileyim ya herkese nasıl söyleyeceğimi bile düşündüm.ama yine hayal kırıklığı.

X